Esileht Koolilaps Tennis või sulgpall teismelisele

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tennis või sulgpall teismelisele

Postitas:
Kägu

Palun soovitusi. Poeg tennises algaja, sulgpalli paar aastat mänginud. Tänan!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun soovitusi. Poeg tennises algaja, sulgpalli paar aastat mänginud. Tänan!

Väga tore. Aga soovituste saamiseks oleks kasulik täpsustada, mis sorti soovitusi oodatakse. Palun.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis soovitusi oodatakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Harrastusspordina mõlemad ägedad reketialad. Ma laseksin lapsel otsustada, kumba ta eelistab, ei hakkaks sekkuma. Võistlusspordina on jäänud mulje, et sulgpall on eriti ülikiiret reaktsiooni ja väledaid jalgu nõudev ning tipptasemel eurooplased jäävad hiinlastele-korealastele, kes on väikesed ja vilkad, alla. Nii et lapse füüsiline konditsioon ja kehalised eeldused loevad ka.

Kui aga mõelda, et ka neist, kes lapsena võistlussporti teevad, saavad tippsportlased vaid üksikuist, siis sportliku elustiili hoidmiseks on tennis ehk isegi parem. Sest lapsena omandatud eeldusi saab hiljem kasutada, et end füüsiliselt vormis hoida ja nt kontoritööle tasakaalu pakkuda, käies sõpradega 1-2 korda nädalas tennist mängimas. Mulle tundub, et sulgpalliharrastajaid ja kohti kus seda teha, on Eestis tunduvalt vähem, kui neid, kes muu elu kõrvalt vahel tenniseplatsil käivad. Ka tenniseväljakuid – nii sise- kui välis-, ehitatakse järjest juurde. Sulgpallitrennis täiskasvanuna käimiseks kohti napib. Nii et jah, tennis on eestlaste hulgas populaarsem kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, ma tõesti ei tea, kuidas ma nii jaburalt ennast väljendasin. Nimelt otsin kohta, kus mängida/trenni teha saaks, asukoht Tallinn.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardan, et sa oled selleks hooajaks hiljaks jäänud. Grupid juba igal pool täis. Siiski, paari päeva eest jäi kusagil silma kuulutus, et Laagri tennisekoolis üksikud vabad kohad 7, 10 ja 11-aastaste gruppides. https://laagritennis.ee/tennisekool-uus/ (FB Laagri Tennisekeskus). Kui vana su laps on?

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

asukoha järgi hakkad klubide peatreeneritele kirjutama – äkki on mõnes grupis veel ruumi…vahest veab 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://sulgpallitrenn.ee/

teevad Viimsis, Tondirabas, Üismäel, Roccas, Trennid ka täiskasvanutele.

Meie 10-nene tüdruk käib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Tennis või sulgpall teismelisele