Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tervelt kolmandik Eesti inimestest ebaadekvaatsed?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Tervelt kolmandik Eesti inimestest ebaadekvaatsed?

Postitas:
Kägu

Minu jaoks näitab koroona ära, et need kes enne natuke pooletoobised olid, on nüüd ikka täiesti pooletoobised. Üks segment on need, kes kannavad kivikesi ja sulekesi ja usuvad mingeid üleloomulikke jõude. Teine segment on need, kes tunduvad isegi päris adekvaatsed, aga kellele lihtsalt meeldis kõigele vastanduda, need vastanduvad ka praegu. Ja kolmas segment on lihtsameelsed.

Oled sa kindel, et nemad sin samuti pooletoobiseks ei pea? Ja oled sa kindel, et neil sel juhul õigus pole? Kelle õigus on õigem?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin foorumis on ilmselgelt need kõige targetumad haritumad inimesed üldse.

Igaüks saab rääkida oma vaatevinklist. Selleks foorumid ongi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks näitab koroona ära, et need kes enne natuke pooletoobised olid, on nüüd ikka täiesti pooletoobised. Üks segment on need, kes kannavad kivikesi ja sulekesi ja usuvad mingeid üleloomulikke jõude. Teine segment on need, kes tunduvad isegi päris adekvaatsed, aga kellele lihtsalt meeldis kõigele vastanduda, need vastanduvad ka praegu. Ja kolmas segment on lihtsameelsed.

Olen sinuga täiesti nõus. Minu tutvusringkond on suhteliselt väike. Aga vaktsiinivastaseid on 5. Kaks neist on aktiivsed ehk siis jagavad iga päev FBs mingeid kahtlaseid artikleid. Üleloomulikesse jõududesse uskujaid on kaks. Üks on minu lähisugulane. Väga tore ja arukas inimene, aga mida vanemaks on saanud, seda imelikumaks on muutunud. Kõiki neid inimesi ühendab üks asi. Neil pole kõrgharidust. Samas minu ema, algharidusega, peab vaktsineerimist väga tähtsaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelikum oleks uskuda vaktsiini (mis peaks olema nagu teaduslik) kui uskuda üleloomulikku jõudu.

Aga osadel inimestel käib see vastupidi – teaduslikke asju usutakse ja usuasju tahetakse teaduslikult tõestada 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tervelt kolmandik Eesti inimestest ebaadekvaatsed?