Esileht Pereelu ja suhted Texase uus abordiseadus

Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Teema: Texase uus abordiseadus

Postitas:
Kägu

ühesõnaga sa siis tunnistad naise vastutusvõimetuks isikuks? kui nii, siis olen sinu poolt, mees tõesti vastutab, aga siis ma nagu eeldaks et sinu suhted mehega oleks sinu isa eeskoste all, sest sa teed valed valikud ja pärast kahetsed.

Praegusel juhul ainult naine ju vastutabki pereloome eest. Mees pühib noku puhtaks ja tema vastutus sellega lõpeb. Naine pole alaväärne, hoopis mees tuleb lõpuks tõsta naisega samaväärseks. Mõlemad hakkavad jagama vastutust nii lapse sünni puhul (ühine hooldusõigus juba ühiskonnas toimib) kui ka lõpuks abordi puhul. Soovimatu raseduse puhul vastutab naine oma keha ja tervisega, mehelt seda kuskilt nõuda ei saa (kastratsioonimeede oleks liiast), seega tuleb kohaldada muid ühiskondlikke meetmeid näiteks trahviraha. Fakt on, et meeste riiklik mõjutamine mõjuks lõpuks ometi soovimatute raseduste langusele imeliselt. Aga kukub nii välja, et nende ennetamine polegi riikide ja kiriku peamine eesmärk, ikka naiste allasurumine ja niisama tembutamine.

kuidas naine siis vastutab kui ta ei kasuta kondoomi? kui ta ei hoia jalgu koos enne abielu? kui ta lausa müüb seksi raha teenimise eesmärgil?

naisel on ainult õigused, isegi prostituute ei panda vangi, aga seksiostjaid küll, sest naisel on ikkagi vajadused eks, kasvõi raha teenida, nii on rootsis. äraspidine maailm?

0
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

eestis sa ju võid teha aborti, ometi surutakse sind ikka alla. mis sul veel puudu on? sa ei tea vast isegi, aga koguaeg tuututad oma allasurumisest, õigustest nagu papagoi.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eestis sa ju võid teha aborti, ometi surutakse sind ikka alla. mis sul veel puudu on? sa ei tea vast isegi, aga koguaeg tuututad oma allasurumisest, õigustest nagu papagoi.

Kogu aeg käib lahku.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eestis sa ju võid teha aborti, ometi surutakse sind ikka alla. mis sul veel puudu on? sa ei tea vast isegi, aga koguaeg tuututad oma allasurumisest, õigustest nagu papagoi.

Kogu aeg käib lahku.

suva pole? kirjutan nagu endale rohkem meeldib.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

suva pole? kirjutan nagu endale rohkem meeldib.

Nagu ees on koma.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

suva pole? kirjutan nagu endale rohkem meeldib.

Nagu ees on koma.

oh jeerum, su elu on ikka nii tühine

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oh jeerum, su elu on ikka nii tühine

Sinu elu on tühine, eit.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oh jeerum, su elu on ikka nii tühine

Sinu elu on tühine, eit.

perekoolis võiks vanuse piirang olla

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oh jeerum, su elu on ikka nii tühine

Sinu elu on tühine, eit.

perekoolis võiks vanuse piirang olla

Eit istus perekoolis, kui teised koolis käisid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jabur seadus tõesti. 6. nädalal ei pruugi naine veel rasedusest teadagi ja isegi kui teab siis ilmselt nii kiiresti arstile ega abordile aega ikka ei saa. Embrüo hakkab inimest meenutama 9. nädala paiku. Ise pole aborti teinud ja ei kavatse teha ka, aga arvan et see õigus peaks kõigil naistel olema.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ükski inimene küll seda keelata ei saa.

Ja just seepärast peab vägistatul olema õigus abordiks.

veider, kui vägistatakse, siis laps on ju ikka naise laps, oled valmis oma lapse hukkama kuna sind vägistati? mõtle kui vanasti oleks osatud aborti teha, kõikides sõdades vallutajad lõid kohalikud mehed maha ja vägistasid ise naised ära. kui kõik oleks aborti teinud, poleks ei sind ega meist kedagi täna olemaski. kas on üldse vahet naisele, kes on tema lapse eostaja?

Hästi. Ärgu olgu siis mehe jaoks ka vahet, millise lapse eest talle elatisnõue esitatakse…

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga abordiga tapad ikkagi oma lapse või mis? kas sündiv laps on süüdi eostaja vägivaldusest? ma tean naist kes jäi mehest rasedaks, aga siis mees pettis naist teisega ja naine tegi aborti, tappis oma lapse ära, kelle ta eostas ju armastusest, mis ometi kadus kui mees teda pettis.

Sinu jaoks on embrüo laps, minu jaoks mitte. Kui juhtub nt mingi suur õnnetus ning laboris on paarkümmend embrüot ja üks seitsmeaastane laps, siis sina päästad need esimesed, sest tegu on ju lastega?

Ma ei saa aru, et kuidas ei saada aru sellest, et nende laste elu ei ole lihtne, kui sünnitakse perre, kus neid ei oodata ega armastata ning pole isegi piisavalt rahalisi võimalusi. Nii lihtne on “kaitsta” rakukogumit kellegi teise kehas, aga kui see laps sünnib, siis on ükskõik, kuidas naine selle lapsega hakkama saab.

Need proliferid ei hooli tegelikult grammigi sellest, mis elu see laps pärast elama hakkab. Olen liiga palju redditis aega viitnud, et nende abordivastaste siiruses julgelt kahelda. Kahepalgelised türannid on nad.

Kõige lahedam on see, et Texas ei kohusta inimesi maske kandma kuna oma keha = oma valik. Seda siis seni kuni sa rase naine pole.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled teadlik sellisest seadusest, siis sa tõenäoliselt oled ka ettevaatlikum ega harrasta suhteid, millest sa lapsi ei taha. Nii see ju tegelikult aastasadu on toiminud. Kuni abieluni intiimsuhteid ei harrastatud. Inimene saab ikka küll kui tahab. Ma ei ole abordivastane ega poolda nii ranget korda,  aga selline seadus paneb inimese natuke rohkem mõtlema oma käitumise üle ja tegude tagajärgedele. Soovimatu rasedus ei ole kõige hullem, mis juhtuda võib. Võid soovimatust ja mõtlematust suhtest saada ka ravimatuid haigusi.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed hakaku ise sünnitama, siis võivad võtta sõna abortide teemal. Nii kaua, kui nad seda ei tee – hoidku oma suu kinni.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled teadlik sellisest seadusest, siis sa tõenäoliselt oled ka ettevaatlikum ega harrasta suhteid, millest sa lapsi ei taha. Nii see ju tegelikult aastasadu on toiminud. Kuni abieluni intiimsuhteid ei harrastatud. Inimene saab ikka küll kui tahab. Ma ei ole abordivastane ega poolda nii ranget korda, aga selline seadus paneb inimese natuke rohkem mõtlema oma käitumise üle ja tegude tagajärgedele. Soovimatu rasedus ei ole kõige hullem, mis juhtuda võib. Võid soovimatust ja mõtlematust suhtest saada ka ravimatuid haigusi.

Sa võid ettevaatlik olla ja isegi suhteid mitte harrastada, aga kui keegi su ära vägistab ja sa lased abordi teha, siis Texases ootab sind vangla.

Lisaks sellele on seksuaalharidusega seal väga halvasti. St ei saa eeldada, et teismelised USA-s on kõigest teadlikud. Ma mäletan veel enda noorusestki, et levisid mingid lollid müüdid, kuidas rasedaks kindlasti ei jää, muidugi need ei töötanud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ühesõnaga sa siis tunnistad naise vastutusvõimetuks isikuks? kui nii, siis olen sinu poolt, mees tõesti vastutab, aga siis ma nagu eeldaks et sinu suhted mehega oleks sinu isa eeskoste all, sest sa teed valed valikud ja pärast kahetsed.

Praegusel juhul ainult naine ju vastutabki pereloome eest. Mees pühib noku puhtaks ja tema vastutus sellega lõpeb. Naine pole alaväärne, hoopis mees tuleb lõpuks tõsta naisega samaväärseks. Mõlemad hakkavad jagama vastutust nii lapse sünni puhul (ühine hooldusõigus juba ühiskonnas toimib) kui ka lõpuks abordi puhul. Soovimatu raseduse puhul vastutab naine oma keha ja tervisega, mehelt seda kuskilt nõuda ei saa (kastratsioonimeede oleks liiast), seega tuleb kohaldada muid ühiskondlikke meetmeid näiteks trahviraha. Fakt on, et meeste riiklik mõjutamine mõjuks lõpuks ometi soovimatute raseduste langusele imeliselt. Aga kukub nii välja, et nende ennetamine polegi riikide ja kiriku peamine eesmärk, ikka naiste allasurumine ja niisama tembutamine.

kuidas naine siis vastutab kui ta ei kasuta kondoomi? kui ta ei hoia jalgu koos enne abielu? kui ta lausa müüb seksi raha teenimise eesmärgil?

naisel on ainult õigused, isegi prostituute ei panda vangi, aga seksiostjaid küll, sest naisel on ikkagi vajadused eks, kasvõi raha teenida, nii on rootsis. äraspidine maailm?

Kuule sina napakas “olgupeale” kasutaja. Igas teemas sa pröökad, kuidas naised ei anna seksi ja on frigiidsed. Nüüd kui annavad, siis ikka sulle ei sobi? Naine ei kasuta kondoomi? Ma saan aru, et sinusugune opakas vanamees naist eriti tihti elus katsuda ei saa, aga ma võin sulle saladuskatte all ütelda, et naistel pole seda kondoomi kuskile panna. Mehed on need, kes ei soovi kondoomi kasutada.

P.S Perekool, kas tõesti seda olgupeale kasutajat juba ära ei saa blokeerida? Seda naiste vastast viha igas teemas on jube lugeda.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et trahvida lapse eostanud meest, mitte taksojuhti vms, on muidu ju täitsa hea mõte, ainult et kuidas seda praktikas teostada? Kuidas tõestada, et just see mees tegi? Sõna sõna vastu, tunnistajaid ju enamasti pole. Või kui naine pole üldse nõus midagi rääkima. Või kui mees väidab, et tema tahtis last küll ja naine oli ka täiesti nõus ilma kondoomita seksima, aga siis läks ikkagi ja tegi aborti.

Ei, see olukord ei ole õiglane, aga ma ei kujuta ette, kuidas seda õiglaseks teha saaks, kuidas saaks panna mehed ka vastutama. Kindel tõend oleks DNA-test, aga kui meditsiinilised jäätmed pärast protseduuri hävitatakse, pole ka seda testimaterjali kuskilt võtta.

Ja see kägu, kes väidab, et kui abort pole lubatud, siis oodatakse seksiga abiellumiseni – no ega ikka ei oodata küll. Vallas- ja sohilapsi oli ka siis, kui abort polnud lubatud. Ja samuti oli siis naisi, kes viltuläinud abordi tõttu verest tühjaks jooksid või äranarrituna meeleheitest linaleoauku või jõkke hüppasid. Usuti aga sõnaosava mehe ilusaid lubadusi ja nii see läks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siis vägistamise korral 6 nädala jooksul arsti juurde ei saa mindud?

sellega on nii, et alguses kohe on raseduse olemasolu suht tuvastamatu. Testid veel ei näita, ultraheliga ei näe üldse midagi. Alles millalgi 5. nädalal on lootust, et sa saad teada, et oled rase. Tihti saadaksegi rasedusest üldse teada millalgi 6. nädala paiku.

Kui keegi on vägistatud, siis vast ei jääda ootama, et kas äkki toimus viljastumine või mitte ja kasutatakse ehk SOS pille. Õnneks pole teemaga endal lähemat kokkupuudet, aga mulle tundub see mõistlikum kui ootama jääda.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et mu arvamust miinustatakse. Teie jääksite vägistamise korral ootama, et äkki on tarvis aborti teha? Ma arvan muidu, et Eesti seadusandlus enam-vähem igas mõttes ameerika omast (omadest) parem, ka ses asjas. Moraali see Texase seadus muidugi ei paranda.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keegi on vägistatud, siis vast ei jääda ootama, et kas äkki toimus viljastumine või mitte ja kasutatakse ehk SOS pille. Õnneks pole teemaga endal lähemat kokkupuudet, aga mulle tundub see mõistlikum kui ootama jääda.

Sul pole teemaga lähemat kokkupuudet, kuid tead täpselt, mida vägistamisohvrid teevad. Üks kümnest ei pöördu isegi politsei poole, arstiabist rääkimata, sest on shokk, häbi ja hirm. Just trauma läbi elanud inimene suudab harva teha kaalutletud otsuseid.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siis vägistamise korral 6 nädala jooksul arsti juurde ei saa mindud?

sellega on nii, et alguses kohe on raseduse olemasolu suht tuvastamatu. Testid veel ei näita, ultraheliga ei näe üldse midagi. Alles millalgi 5. nädalal on lootust, et sa saad teada, et oled rase. Tihti saadaksegi rasedusest üldse teada millalgi 6. nädala paiku.

Kui keegi on vägistatud, siis vast ei jääda ootama, et kas äkki toimus viljastumine või mitte ja kasutatakse ehk SOS pille. Õnneks pole teemaga endal lähemat kokkupuudet, aga mulle tundub see mõistlikum kui ootama jääda.

Sos pill on samuti abort.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )


Esileht Pereelu ja suhted Texase uus abordiseadus