Esileht Hobinurk The Haunting of Bly Manor

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: The Haunting of Bly Manor

Postitas:

Kas keegi on seda vaatanud? Minu meelest jube segane seriaal, Algas nagu normaalselt, aga siis läks lappama. Mis te arvate?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen küll vaid kaks osa vaadanud, aga siiani täitsa meeldib. Esimene hooaeg oli ka väga põnev ning nüüd on huvitav vaadata, kuidas need eelmise hooaja näitlejad teisiti kehastatud on

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal tiigis on üks naine, kes teeb oma ringi majas ning kõik, kes talle ette jäävad, kägistab ära. Ja siis seal on vaimud, kes hüppavad erinevates mälestustes ringi.
Sama hea sari nagu eelnev Hill House. Mitte nii hirmus, aga siiski hea.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

läks lappama.

Kaua see ossiteemade tegemine siin kestab?

Küll on teil et “läks lappma”, siis “kellad taha” ja sinna otsa veel tipuks “suure hurraaga” jne.
Mis järgmisena tuleb?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mulle hullult meeldis!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 17:14; 25.10 17:16; 25.10 21:36;
To report this post you need to login first.

Soovitan veel seriaali Locke & Key.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 17:14; 25.10 17:16; 25.10 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu ma aru saan, iga erinev süžeeliin on saanud inspiratsiooni erinevatest Henry James raamatutest ja see põhiline lugu, seletamaks mõisa ja seda kummitava naise lugu, on Jamesi raamatust “The Turn of the Screw” (“Kruvi keere”). 8s ehk eelviimane osa keskendubki sellele, enne ei saagi täpselt aru kuidas need eri lookesed üksteisega täpselt seotud, aga sellegipoolest huvitav. Ja kurb. Nagu 1. hooaeg (kus oli küll teine lugu/tegelased).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 5 osa vaadatud ja täiega meeldib. Pole märganud, et midagi lappaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd on huvitav vaadata, kuidas need eelmise hooaja näitlejad teisiti kehastatud on

Sellisel juhul soovitan vaadata sarja nimega American horror story. Seda on juba 13 hooaega ja iga hooaeg on erinev (vähem või rohkem horror) teema, aga kogu aeg on samad näitlejad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unsolved Mysteries on ka hea Netflixis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin lõpuni juba. Kuskil keskel läheb korraks jube segaseks aga lõpupoole saab kõik selgeks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 20:33; 25.10 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan veel seriaali Locke & Key.

Mul see ka vaadatud juba ammu ja Netflixis kirjas, et tulemas ka uus hooaeg. See oli ka väga hea sari.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 20:33; 25.10 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

igav sari jah ja nagu moodsal ajal kombeks, siis muidugi asi lõppeb väga sügava ja meeletu õnnetu armastusega samast soost kaaslase vastu.

vaata parem “The hauntig of hill house” sarja Netflixist, vähemalt on hirmus mõne koha pealt

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaata parem “The hauntig of hill house” sarja Netflixist, vähemalt on hirmus mõne koha pealt

Kõik, kes on Hill House’i enne näinud, leiavad, et Bly Manor on igav. Mina nägin Bly’d enne ja no ei suuda seda Hill House’i vaadata. Nii segane ja kohutavalt igav. Paar osa suutsin vaadata, siis jätsin pooleli. Samas kõik ütlevad, et see on palju parem kui Bly Manor.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma olen küll vaid kaks osa vaadanud, aga siiani täitsa meeldib. Esimene hooaeg oli ka väga põnev ning nüüd on huvitav vaadata, kuidas need eelmise hooaja näitlejad teisiti kehastatud on

Kuidas seda saab kaks hooaega olla? Ma ei kasuta Eesti Netflixi ja meil on küll ainult üks hooaeg ja see on alles sel aastal valminud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 17:14; 25.10 17:16; 25.10 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin kahest hooajast räägivad, ajavad lihtsalt pada. Hill House, kuigi samade tegijate ja suures osas samade näitlejatega, pole mitte esimene hooaeg samast sarjast, vaid hoopis omaette sari.

Mul on vaadatud nii Hill House, Bly Manor kui ka Locke & Key. Kõik meeldisid enam-vähem võrdselt. Hill House oli kõige hirmsam, Key House kõige huvitavam ja Bly tõesti ikka meeletult segane kuni lõpuni, kus kõik lõpuks ära selgines. Nüüd hakkasin seda koos abikaasaga otsast peale vaatama ja hoopis teine asi seda vaadata, kui tead, mis värk on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Hobinurk The Haunting of Bly Manor