Esileht Ilu Tikkkontsad ja suur jalg

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Teema: Tikkkontsad ja suur jalg

Postitas:
Kägu

Mul on jalanumber 40.  Jalg on lai ja kõrge.  Tahaksin osta tikkkontsadega kingi. Seni, on need, mida olen proovinud väga ebamugavad jalas. Ja kõndimine on täitsa võimatu.

Suure jalaga naised, soovitage mõnd kinga firmat, mis on jalas mugavad.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jalg kõrge? Pöiavõlv on kõrge või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tikk-kontsadega kingad ongi äärmiselt ebamugavad jalanõud. Sa kas kannatad ära või ei osta endale selliseid asju.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on jalanumber 40. Jalg on lai ja kõrge. Tahaksin osta tikkkontsadega kingi. Seni, on need, mida olen proovinud väga ebamugavad jalas. Ja kõndimine on täitsa võimatu.

Suure jalaga naised, soovitage mõnd kinga firmat, mis on jalas mugavad.

https://vivianvau.ee/ sellest poest saad sobivad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tikk-kontsadega kingad ongi äärmiselt ebamugavad jalanõud. Sa kas kannatad ära või ei osta endale selliseid asju.

Minu meelest küll ei ole. Loomulikult oleneb kõrgusest – 10cm on väga mugav.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka jalanumber 40 ja ei pea seda mingiks eriti suureks numbriks. Kannan igasuguseid kingi. Aga seda, et nüüd mingi firma on kindlasti mugav, ei saa küll öelda, ikka proovima peab. Osad mudelid on mugavad ja teised ei ole. Pidasin näiteks Hoegl kingi mugavateks, aga siis ostsin netist endale ühed kingad. Alguses ei saanudki aru, et nii hullud oleks, aga panin mingile üritusele jalga ja pidin otsad andma, sest jalad hakkasid hullusti valutama.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee oma jalgadele kingitus ja osta neile mugavad madala kontsaga kingad. Vahet pole kas kõrge kontsaga king on jalas mugav või mitte, asjatu enda sandistamine on see igal juhul. Neil, kel on ebamugav või võimatu kõrge kontsaga käia, on lihtsalt vedanud. Umbes samamoodi nagu inimestel, kes ei saa alkoholi tarbida, sest kohe tuleb kohutav pohmakas.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kannan 41 ja 42, mul vist max kõrgused 7cm. Jalga proovides, olen kaltsukast kõik ostnud viimadel ajal, täiesti uued. Jalga proovides ja poes kõndides, muud ei oska soovitada. Väga mugavad on ammusest ajast ostetud kingad, millel paks tald (1- 1,5cm). Nendega mega mugav kõndida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee oma jalgadele kingitus ja osta neile mugavad madala kontsaga kingad. Vahet pole kas kõrge kontsaga king on jalas mugav või mitte, asjatu enda sandistamine on see igal juhul. Neil, kel on ebamugav või võimatu kõrge kontsaga käia, on lihtsalt vedanud. Umbes samamoodi nagu inimestel, kes ei saa alkoholi tarbida, sest kohe tuleb kohutav pohmakas.

ei sandista need midagi kui harva käid, mulle meeldib peol olla ikka kontsaga, teeb jalad sihvaks ja ilusaks ja selg läheb koheselt sirgu 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindel, et viga on kinga suuruses?

Üldiselt väga kõrge konts ei olegi mugav. Ja nt mina ei saagi üle 7 cm kontsa kanda – pahkluu jaoks ebaloomulik asend, ei paindu piisavalt, et põlv kõndides sirge oleks 😀 (ja tantsutreenerid ka alati vinguvad, et ma ei siruta piisavalt pöida – no ei lähe rohkem).

Ja üldisel tõesti sellised efektsed kingad kipuvad olema kitsa liistuga, et nad näeksid ilusad välja. Paat ei ole lihtsalt riiulis ilus. Laiema liistuga on rohkem igapäevased ja vähem effektsed. sama nt, et ma tahan umb 5 cm kontsaga kingi ja ka rakse leida päriselt ilusaid ja effektseid – kipuvad ikka pigem mutikingad olema 😀 eriti, kui tahan veidi laiemat kontsa – ega laiema keskmise kõrgusega kontsaga kipuvad olema hästi lihtsad tänavakingad, mingeid ägedaid kingi on raskem leida (kuigi ikka leiab, peab lihtsalt rohkem vaeva nägema)

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida suurem jalg, seda mugavamad kontsad on. Kui kontsa kõrgus tehakse samal kingamudelil alati sama kõrge, näiteks 10cm, siis kujuta ette kui kõrge nurga all väike jalg peab ennast selle kontsa peale upitama versus kui laugjalt saab olla suur jalg.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida suurem jalg, seda mugavamad kontsad on. Kui kontsa kõrgus tehakse samal kingamudelil alati sama kõrge, näiteks 10cm, siis kujuta ette kui kõrge nurga all väike jalg peab ennast selle kontsa peale upitama versus kui laugjalt saab olla suur jalg.

No just, 34/35 jalanumbriga ei ulatu 10cm kontsa pealt varbad normaalselt mahagi

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida suurem jalg, seda mugavamad kontsad on. Kui kontsa kõrgus tehakse samal kingamudelil alati sama kõrge, näiteks 10cm, siis kujuta ette kui kõrge nurga all väike jalg peab ennast selle kontsa peale upitama versus kui laugjalt saab olla suur jalg.

No just, 34/35 jalanumbriga ei ulatu 10cm kontsa pealt varbad normaalselt mahagi

hmm, ma sellele pole mõelnudki. Mul on tõesti 37 jalg, keskmine naise jalg on aga ilmselt 38-39 vähemalt tutvusringkonna põhjal.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida suurem jalg, seda mugavamad kontsad on. Kui kontsa kõrgus tehakse samal kingamudelil alati sama kõrge, näiteks 10cm, siis kujuta ette kui kõrge nurga all väike jalg peab ennast selle kontsa peale upitama versus kui laugjalt saab olla suur jalg.

Kontsa kõrgus siiski varieerub pisut koos suurusega. Vähemalt korralikel jalatsitootjatel.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtasingi öelda, et väikese jalaga naisel on valus kõrget kontsa kanda. Sõbrannal on jalanumber 35 ja on kõrge konts välistatud. Endal on jalanumber 39/40 ja väga mugav on käia kõrgete kontsadega. Jalale ei sobi jälle täiesti kontsata king.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kontsa kõrgus siiski varieerub pisut koos suurusega. Vähemalt korralikel jalatsitootjatel.

Louboutin teeb millimeetri pealt sama kõrgusega kontsad igale numbrile ja see kontsa kõrgus kajastubki mudeli nimes. Näiteks “Louboutin Pigalle 100mm” nimelise mudeli saab endale osta nii suurus 36 ja 42. Ei varieeru nendel korralikel tootjatel midagi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise jalaga saad meesteosakonnast kingi.

+2
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

ei sandista need midagi kui harva käid, mulle meeldib peol olla ikka kontsaga, teeb jalad sihvaks ja ilusaks ja selg läheb koheselt sirgu ????

Mõned tõesti on ka sihvakad ja ilusad, aga õnneks neid ilusaid sihvakaid tikk-kontsalisi näeb rohkem ikka slaavide ja balkanlaste seas, mitte siin meil. Endamisi kahtlustan, et ka need daamikesed, kes kookus ja jalad iksis oma tikkude peal komberdavad, usuvad, et nad näevad ilusad ja sihvakad välja. Muidu nad ju ei kannaks selliseid jalanõusid. Ei oska kahjuks hinnata, kumma hulka sina kuulud. Aga ebatervislik ja mõttetu on selline jalats nii või teisiti, ja ebatervislikult ja mõttetult käituv inimene ei mõju kokkuvõttes ilusana, isegi kui esteetilises mõttes pole midagi ette heita. Mõned arvavad ka, et pläru näpu vahel hoidmine teeb ilusaks ja ägedaks. Kui kõik aeg ei kimu, siis pole ju ebatervislik. Aga ajuvaba on ikka.

+7
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kontsa kõrgus siiski varieerub pisut koos suurusega. Vähemalt korralikel jalatsitootjatel.

Louboutin teeb millimeetri pealt sama kõrgusega kontsad igale numbrile ja see kontsa kõrgus kajastubki mudeli nimes. Näiteks “Louboutin Pigalle 100mm” nimelise mudeli saab endale osta nii suurus 36 ja 42. Ei varieeru nendel korralikel tootjatel midagi.

Louboutini kohta ei oska öelda, aga teistel olen näinud, et see info on lausa ära toodud toote juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee oma jalgadele kingitus ja osta neile mugavad madala kontsaga kingad. Vahet pole kas kõrge kontsaga king on jalas mugav või mitte, asjatu enda sandistamine on see igal juhul. Neil, kel on ebamugav või võimatu kõrge kontsaga käia, on lihtsalt vedanud. Umbes samamoodi nagu inimestel, kes ei saa alkoholi tarbida, sest kohe tuleb kohutav pohmakas.

Olengi terve elu käinud madalatega. Ja ma olen 50+ . Mõtlesin, et ühed sellised – uhked võiksid terve elu jooksul siiski olla. Näiteks, teatriskäiguks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida suurem jalg, seda mugavamad kontsad on. Kui kontsa kõrgus tehakse samal kingamudelil alati sama kõrge, näiteks 10cm, siis kujuta ette kui kõrge nurga all väike jalg peab ennast selle kontsa peale upitama versus kui laugjalt saab olla suur jalg.

ehk on siis viga selles, et jalg on lai ja pealt kõrge. Sellepärast mul ei ole mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on jalanumber 40. Jalg on lai ja kõrge. Tahaksin osta tikkkontsadega kingi. Seni, on need, mida olen proovinud väga ebamugavad jalas. Ja kõndimine on täitsa võimatu.

Suure jalaga naised, soovitage mõnd kinga firmat, mis on jalas mugavad.

Olen 58 ja jalanumber on juba 41-42, laius keskmine. Tikkkontsaga ka enam käia ei saa, aga plokk-konts on mugav. Kontsa kōrguseks on mul max 6cm. Mugavaimad on Högl’i ja Vagabondi kingad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee oma jalgadele kingitus ja osta neile mugavad madala kontsaga kingad. Vahet pole kas kõrge kontsaga king on jalas mugav või mitte, asjatu enda sandistamine on see igal juhul. Neil, kel on ebamugav või võimatu kõrge kontsaga käia, on lihtsalt vedanud. Umbes samamoodi nagu inimestel, kes ei saa alkoholi tarbida, sest kohe tuleb kohutav pohmakas.

Olengi terve elu käinud madalatega. Ja ma olen 50+ . Mõtlesin, et ühed sellised – uhked võiksid terve elu jooksul siiski olla. Näiteks, teatriskäiguks.

Oled kunagi üldse proovinud kõrgete kontsadwga käia? 50+ pole just hilja alustada, aga tahab harjutamist. Kui selgeks saad, on väga mugav käia, rüht on parem ja kehakuju ilusam.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 58 ja jalanumber on juba 41-42, laius keskmine. Tikkkontsaga ka enam käia ei saa, aga plokk-konts on mugav. Kontsa kōrguseks on mul max 6cm. Mugavaimad on Högl’i ja Vagabondi kingad.

Ma soovitaks minna Kaubamaja kingamaailma ja küsida laiemale jalale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled kunagi üldse proovinud kõrgete kontsadwga käia? 50+ pole just hilja alustada, aga tahab harjutamist. Kui selgeks saad, on väga mugav käia, rüht on parem ja kehakuju ilusam.

Selleks on vaja ju pidevalt kontsa kanda, ei piisa ainult kahest tunnist nädalas. Halvasti mõjub jalgadele pikas perspektiviis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ehk on siis viga selles, et jalg on lai ja pealt kõrge. Sellepärast mul ei ole mugav.

https://media.springernature.com/lw725/springer-cms/rest/v1/content/17022152/data/v1
https://external-preview.redd.it/ssQLc4Luf6eJ2tWZB0cgyvGGBWX_Xsb5S7ha3D_5ouE.jpg?auto=webp&s=a1070aea77d9a93bfdeb2d862d87cef7cf7a5314

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olengi terve elu käinud madalatega. Ja ma olen 50+ . Mõtlesin, et ühed sellised – uhked võiksid terve elu jooksul siiski olla. Näiteks, teatriskäiguks.

Nojah, eks võib ennast muidugi lõbustada, küllap mõned korrad aastas tervistkahjustavaid jalanõusid kanda pole halvem kui paar korda aastas purju juua või liiga palju süüa. Aga eriti kui pole varasemat harjumust selliseid jalatseid kanda oleks ülioluline, et nad vähemalt proovimisel tõesti mugavad on. Isegi siis võib olla, et reaalne kandmine osutub võimatuks, aga kui on ebamugavad, siis pole vist küll üldse lootust. Aga veel parem, tee endale headmeelt ilusate mugavate madalate kingadega või osta kena käekott või sall või mõni ehe.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovitaks minna Kaubamaja kingamaailma ja küsida laiemale jalale.

Kusjuures, Kaubamajas olen ma juba pikemat aega käinud selliseid otsimas. Kord kuulsin, kuidas üks müüja ütles teisele, et ta ei saa üldse aru, miks nr 40 ja suuremale jalale üldse neid tikkkontsadega kingi tehakse. Et suure jalaga ei saa ju selliseid kanda. Just tikkkontsast käis jutt, mitte plokkkontsadest.

Sealt jäi siis mulle kuklasse, et minusugusel ei olegi vist siis mõtetki edasi otsida. Ühtesid kalleid ja imeilusaid ning isegi minu numbriga, ma seekord siiski nägin ja jalga proovisin. Aga nendega ei olnud võimalik ühtegi sammu astuda.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kord kuulsin, kuidas üks müüja ütles teisele, et ta ei saa üldse aru, miks nr 40 ja suuremale jalale üldse neid tikkkontsadega kingi tehakse. Et suure jalaga ei saa ju selliseid kanda. Just tikkkontsast käis jutt,

Ja võtsid siis müüja arvamust isiklikult? Et nüüd enam ei otsinud teistest poodidest edasi. Minu meelest muudab plokkkonts jala massiivsemaks ja toob suure sääre eriti esile, päris tikkkonts, mis tagant lahtine, teeb sama. Võiks olla kuidagi vahepealne. Ma ju ei tea, kui kõrget otsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olengi terve elu käinud madalatega. Ja ma olen 50+ . Mõtlesin, et ühed sellised – uhked võiksid terve elu jooksul siiski olla. Näiteks, teatriskäiguks.

Minu arust mida vanem olla, seda valusamaks kontsaga kõndimine läheb. Kui 18 aastaselt polnud mingi probleem öö läbi ringi kepsutada, siis 30ndates juba hakkavad kahe sammu peale päkad ja jalaluud valutama. Ju siis liigesed on kangemad juba. Sellepärast ju ongi selline stereotüüp, et vanematel naistel tekivad mutikingad jne. No ega see võimatu pole vanemana kontsi kanda, aga ma arvan, et see mõte tuleb ära unustada, et need ei tee valu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )


Esileht Ilu Tikkkontsad ja suur jalg