Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tobe olukord

Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 21:00; 30.07 11:29; 31.07 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ka ühepäevane tööamps loetakse töötamiseks.
Ülikooli sissesaamine ei lôpeta töötustaatust.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 23:03; 30.07 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen loll: miks peab akadeemilisele puhkusele minnes end töötuna arvelt maha võtma?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen loll: miks peab akadeemilisele puhkusele minnes end töötuna arvelt maha võtma?

Sest ma oleksin üks päev 31.08 õpilane statsionaarses õppes ju- ma arvan. Ja töötu ei tohi õppida v.a siis kui ta eelnevalt õpilasena on seda teinud.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 21:00; 30.07 11:29; 31.07 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen loll: miks peab akadeemilisele puhkusele minnes end töötuna arvelt maha võtma?

Sest ma oleksin üks päev 31.08 õpilane statsionaarses õppes ju- ma arvan. Ja töötu ei tohi õppida v.a siis kui ta eelnevalt õpilasena on seda teinud.

Loomulikult tohib töötu õppida. Alles hiljuti oli siin sama vaidlus, kirjutan siis uuesti oma kogemuse. Mind koondati, asusin paar kuud peale koondamist ülikooli õppima- päevaõppes ja täiskoormusega. Töötu olin edasi ning ka hüvitist sain edasi, õppimine ei mõjuta seda kuidagi. Kuidas ja kas akadeemiline puhkus töòtustaatust mõjutab ma muidugi ei tea.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 23:03; 30.07 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen loll: miks peab akadeemilisele puhkusele minnes end töötuna arvelt maha võtma?

Sest ma oleksin üks päev 31.08 õpilane statsionaarses õppes ju- ma arvan. Ja töötu ei tohi õppida v.a siis kui ta eelnevalt õpilasena on seda teinud.

Loomulikult tohib töötu õppida. Alles hiljuti oli siin sama vaidlus, kirjutan siis uuesti oma kogemuse. Mind koondati, asusin paar kuud peale koondamist ülikooli õppima- päevaõppes ja täiskoormusega. Töötu olin edasi ning ka hüvitist sain edasi, õppimine ei mõjuta seda kuidagi. Kuidas ja kas akadeemiline puhkus töòtustaatust mõjutab ma muidugi ei tea.

Aga enne kui sind koondati, kas sa õppisid ka samal ajal kui töötasid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 21:00; 30.07 11:29; 31.07 08:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )