Esileht Ilu ja tervis Tohutu magusaisu

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: Tohutu magusaisu

Postitas:
Kägu

Seda ma küll ei usu, et suits saledana kedagi hoiab. Väga palju on ju ka ülekaalulisi suitsetajaid. Pigem inimene ei adu, kui palju kaloreid sisaldab see magus, mida ta sisse sööb. See 7 kg on tulnud ikka juurde süües.

Toitusin Fitlapi järgi nii suitsetades, kui maha jättes. Kalorid olid kontrolli all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nikotiin kiirendab ainevahetust. Umbes 250 kcal kulutad siis, kui suitsetad paki päevas. Aga suitsetamise jättes ei taasta keha sul ise midagi. Kui ikka sööd pidevalt oma normaalkaalu hoidmiseks vajalikust kalorinormist üle, siis tulebki ülekaal.

Pakk päevas ongi tavaline suitsetaja norm.

Taastab küll keha oma õige kaalu, olen väga palju selle kohta lugenud. Suitsetajatel on suitsetamise tõttu enamasti kaal madalam, kui peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka imestasin, mis kõva magusasöömine see on, kui ühe rea šokolaadi võtad.

Ta sööb selle korraga sisse, paari ampsuga, oli mõeldud.

Ilmselgelt süüaks tahvel korraga. Kui see on 300g, siis see. Mina kunagi järgi ei jäta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nikotiin kiirendab ainevahetust. Umbes 250 kcal kulutad siis, kui suitsetad paki päevas. Aga suitsetamise jättes ei taasta keha sul ise midagi. Kui ikka sööd pidevalt oma normaalkaalu hoidmiseks vajalikust kalorinormist üle, siis tulebki ülekaal.

Pakk päevas ongi tavaline suitsetaja norm.

Taastab küll keha oma õige kaalu, olen väga palju selle kohta lugenud. Suitsetajatel on suitsetamise tõttu enamasti kaal madalam, kui peaks.

Püha müristus… TA olen. Pakk päevas pole minu teema, mul jagus suitsupakist üheks nädalaks 😀 Päevas tegin 2-3 suitsu. Tervisekontrolli käigus arst vaatas imelikult ja küsis, miks ma siis maha ei jäta, teeb peaaegu sama välja. Eks ma küsisin endalt sama ja tuli välja, et polegi nii suurt vajadust suitsu järele.

Õnneks praegu on suvi, soojem kui tavaliselt, nendel kuudel ma tavaliselt toitun enam-jaolt marjadest, puu- ja köögiviljadest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha müristus… TA olen. Pakk päevas pole minu teema, mul jagus suitsupakist üheks nädalaks ???? Päevas tegin 2-3 suitsu.

Ok, täiesti mõttetu suitsetamine tõesti. Ma poleks viitsinud paari sigareti pärast suitsetaja ollagi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha müristus… TA olen. Pakk päevas pole minu teema, mul jagus suitsupakist üheks nädalaks ???? Päevas tegin 2-3 suitsu.

Sel juhul ei saa kaalutõusu küll kuidagi suitsetamise mahajätmisega välja vabandada. Lihtsalt sööd liiga palju. 2-3 suitsu  päevas küll kaalu ei alanda ega ainevahetust kiirenda.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teed paki päevas, siis pole ju aega süüagi, sealt see erinevus tuleb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainuke asi, mis mind aitas, oli Ozempic. Enne, kui keegi kritiseerida tahab, siis on mul 2. tüüpi diabeet ja selle kirjutas välja endokrinoloog.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul aitab kainet mõistust säilitada selline tore rakendus nimega MyFitnessPal. Kasutan seda juba aastaid, kui tunnen, et olukord hakkab kontrolli alt väljuma. Seda siis seoses liigsete kalorite sissesöömisega igapäevaselt nii, et kaal hiilivalt tõuseb. Kasutan seda tasuta versiooni ning sisestan ligilaudsed kogused, mis päeva jooksul sisse söön. Hea näide: 1 Geisha komm annab selle järgi ligi 70 kalorit, seega 10 kommi juba 700 ja kui muidu lahmin neid kahe suupoolega, siis vaadates, palju kaloreid sealt märkamatult koguneb, natuke hoiab tagasi. Hoiab nn kainet mõistust ja siis ei tundu iga sissesöödud komm enam nii ahvatlev.

Rääkides muidugi normaalkaalu piiridesse jäämisest ning mitte kaasuvatest haigustest (nagu Ozempic diabeediravimina jne).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma viimane postitaja, vabandan, kontrollisin järgi ja ligi 40 kalorit annab Geisha komm, mitte 70. Aga mõte on selles, et kui tahad süüa näiteks midagi maitsvat – kommi, torti, kooki, pirukaid vms ja kohe mitu tk korraga nagu magusasõbrale kohane, siis sinna sisestades jõuab reaalsus kohale, kui palju kaloreid võib anda üks toode, mida sööd kiirelt, aga kulutad kaua ???? Nt 200g Fazeri piimašokolaadi tahvel, mis magusasõbral läheb kiirelt, aga annab üle 1000 kalori!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt 200g Fazeri piimašokolaadi tahvel, mis magusasõbral läheb kiirelt, aga annab üle 1000 kalori!

Ma küll ei kujuta ette 200g šokolaadi kiiret söömist. On see reaalselt võimalik?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt 200g Fazeri piimašokolaadi tahvel, mis magusasõbral läheb kiirelt, aga annab üle 1000 kalori!

Ma küll ei kujuta ette 200g šokolaadi kiiret söömist. On see reaalselt võimalik?

On.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt 200g Fazeri piimašokolaadi tahvel, mis magusasõbral läheb kiirelt, aga annab üle 1000 kalori!

Ma küll ei kujuta ette 200g šokolaadi kiiret söömist. On see reaalselt võimalik?

On.

No see on siis küll söömishäire, sellega peaks tegelema psühhiaater.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsisin oma maiasmokast elukaaslaselt, tema ütles, et sõi suure sinise Fazeri tahvli kuskil 5-6 minutiga ära ????

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt 200g Fazeri piimašokolaadi tahvel, mis magusasõbral läheb kiirelt, aga annab üle 1000 kalori!

Ma küll ei kujuta ette 200g šokolaadi kiiret söömist. On see reaalselt võimalik?

On.

No see on siis küll söömishäire, sellega peaks tegelema psühhiaater.

Ei aita????

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on siis küll söömishäire, sellega peaks tegelema psühhiaater.

Mis krdi söömishäire, tavaline magusasõbra eine. Häirega oled sa ilmselgelt ise, kui arvad, et see häire on.

Kotitäit komme ei suuda ära süüa? Liiter jäätist? Purgitäit kondentspiima? 200g shokolaadi on väike kogus, 100grammiga ei hakka üldse alustama, ajab ilmaasjata hamba verele.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on siis küll söömishäire, sellega peaks tegelema psühhiaater.

Mis krdi söömishäire, tavaline magusasõbra eine. Häirega oled sa ilmselgelt ise, kui arvad, et see häire on.

Kotitäit komme ei suuda ära süüa? Liiter jäätist? Purgitäit kondentspiima? 200g shokolaadi on väike kogus, 100grammiga ei hakka üldse alustama, ajab ilmaasjata hamba verele.

Palju kaalu on ka?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsisin oma maiasmokast elukaaslaselt, tema ütles, et sõi suure sinise Fazeri tahvli kuskil 5-6 minutiga ära ????

Kiirsöömise võistlusele ei soovi kandideerida?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsisin oma maiasmokast elukaaslaselt, tema ütles, et sõi suure sinise Fazeri tahvli kuskil 5-6 minutiga ära ????

Kiirsöömise võistlusele ei soovi kandideerida?

Küsisin ja ei soovi, talle meeldib kodus šokolaadi hävitada (kiiresti)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis krdi söömishäire, tavaline magusasõbra eine. Häirega oled sa ilmselgelt ise, kui arvad, et see häire on. Kotitäit komme ei suuda ära süüa? Liiter jäätist? Purgitäit kondentspiima? 200g shokolaadi on väike kogus, 100grammiga ei hakka üldse alustama, ajab ilmaasjata hamba verele.

Vabandust, see ei ole normaalne. Ma ei suuda ära süüa ei kotitäit komme ega liitrit jäätist, see oleks minu jaoks jälk ja ma hakkaksin selle peale oksendama. Kondenspiima pole viimased 30a näinudki, kas see on praegu ka poodides müügil? 200g šokolaadi on see KF sinine suur pakend? Jah, ma ei kujuta selliseid magusakoguseid ettegi, sest ma ei tarbi sellist kraami. Olen 51/162/54.  Sul  on söömishäire, mitte mul, eks. Sul on tõsine suhkrusöömise häire, sa ei ole mingi tavaline magusasõber. Tavaline magusasõber sööb ühe Kalevi kommi õhtul ja sööb laupäeva hommikul ühe ülepannikoogi maasikamoosiga. KÕIK.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju kaalu on ka?

63kg. teen 4 trenni nädalas, olen heas vormis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, see ei ole normaalne. Ma ei suuda ära süüa ei kotitäit komme ega liitrit jäätist, see oleks minu jaoks jälk ja ma hakkaksin selle peale oksendama. Kondenspiima pole viimased 30a näinudki, kas see on praegu ka poodides müügil? 200g šokolaadi on see KF sinine suur pakend? Jah, ma ei kujuta selliseid magusakoguseid ettegi, sest ma ei tarbi sellist kraami. Olen 51/162/54.  Sul  on söömishäire, mitte mul, eks. Sul on tõsine suhkrusöömise häire, sa ei ole mingi tavaline magusasõber. Tavaline magusasõber sööb ühe Kalevi kommi õhtul ja sööb laupäeva hommikul ühe ülepannikoogi maasikamoosiga. KÕIK.

😀 😀 😀 Ei, mul ei ole söömishäire ning olen 52/165/63. Ega ma koguaeg magusat ei söö, söön umber kord kuus ja siis korralikult. Enamik inimesi suudavad neid koguseid süüa, söömishäire tundub pigem sul olevat.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaline magusasõber sööb ühe Kalevi kommi õhtul

See pole mingi magusasõber, Ma ei teagi, kes see selline oleks. Magusasõber sööks kotitäie päevas.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? ???? ???? Ei, mul ei ole söömishäire ning olen 52/165/63. Ega ma koguaeg magusat ei söö, söön umber kord kuus ja siis korralikult. Enamik inimesi suudavad neid koguseid süüa, söömishäire tundub pigem sul olevat.

Aga sa oled ju ka pisut ülekaaluline, ei?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis krdi söömishäire, tavaline magusasõbra eine. Häirega oled sa ilmselgelt ise, kui arvad, et see häire on. Kotitäit komme ei suuda ära süüa? Liiter jäätist? Purgitäit kondentspiima? 200g shokolaadi on väike kogus, 100grammiga ei hakka üldse alustama, ajab ilmaasjata hamba verele.

Vabandust, see ei ole normaalne. Ma ei suuda ära süüa ei kotitäit komme ega liitrit jäätist, see oleks minu jaoks jälk ja ma hakkaksin selle peale oksendama. Kondenspiima pole viimased 30a näinudki, kas see on praegu ka poodides müügil? 200g šokolaadi on see KF sinine suur pakend? Jah, ma ei kujuta selliseid magusakoguseid ettegi, sest ma ei tarbi sellist kraami. Olen 51/162/54. Sul on söömishäire, mitte mul, eks. Sul on tõsine suhkrusöömise häire, sa ei ole mingi tavaline magusasõber. Tavaline magusasõber sööb ühe Kalevi kommi õhtul ja sööb laupäeva hommikul ühe ülepannikoogi maasikamoosiga. KÕIK.

Kallis kommenteerija. See, et see sinu jaoks on jälk – ei tähenda automaatselt teiste inimeste söömishäiret.

Tavalise magusasõbra puhul on need kogused lapsemäng. Ühe kommi söömine on lihtsalt ühe hamba paitamine.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sa oled ju ka pisut ülekaaluline, ei?

Oma 63 kiloga? Ei, ma olen paras. Lihased kaaluvad, teen jõutrenni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )


Esileht Ilu ja tervis Tohutu magusaisu