Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kodunurk Toidu tellimine e-poest

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 152 )

Teema: Toidu tellimine e-poest

Postitas:
Kägu

üks kuradi poekett igasse metsatallu tasuta toitu kätte ei vii

Pole vaja tasuta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lausa viite sorti Magnum’i ja Ben’n’ Jerry jäätist.

Maakohtades oleks inimestel pigem vaja lihakäntsakat, kana, kohupiima, võid, leiba ja muud päris sööki. Ka kassitoit, pliiatsid, paar kaustikut ei teeks paha. Kaks sorti kommi oleks juba hea. Sinu loetletud külapoe häädust tõestavate vääristoiduainete nimistu annab märku, et sa ei adu kohe üldse, kuidas päriselt Eestis maal elada on ja kuidas päriselt vajaks hoidmist see Elu Eestimaa Nurkades. Kui sa kavatsed nüüd välja tulla järgmise naiivsusega stiilis et kas neil siga siis aianurgas pole ja ruudulised koolivihikud augusti lõpuks metsas valmis ei saagi, sis parem ära tee seda.

Mingi õilishing, kes siin moraali loeb. Vihikuid, 10 sorti. Pliiatsid? Loomulikult. Sirklid, joonlauad, lambipirnid, patareid, õmblustarvikud, niidid-kummid, rullid, kammid, peeglid, patsikummid, helkurid, äratuskellad, kassiliiv, koeratoit, koroonatestid, kanasõnnik, seemned, väetis, kummikud, kalossid, sussid, sokid-sukad, mütsid-kindad, rotimürk ja hiirelõks, pesuseep, sapiseep, roheline seep, pesupulbird ja geelid, nõud, termosed, termoskotid, pesulõksud- ja nöör, kummikindad, aiatöökindad, erinevad küünlad, pesušvammid ja kindad, vannimütsid, hambaharjad, pastad, pesugeelid ja seebid, kreemid, hügieenilised huulepulgad, žiletid, vaasid, taskulambid, panged, mopid jne

Jep. Ka liha, kana, tomatit, kurki, muna, piima ja kooki. Külmutatud aedvili ja marjad. Jäätist ca 20 sorti. Dieet sprite ja cocat saab ka. Natuke rohkem, kui kahte sorti kommi. Popcorni kah.

Või sinu arust maal päriselt elades ei tohiks Magnumi jäätis süüa?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üks kuradi poekett igasse metsatallu tasuta toitu kätte ei vii

Pole vaja tasuta.

Aga sa ei jõua sõidu omahinda kinni maksta.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Turuliider kasumi poolest ja ei raatsi ei kodulehte teha. Kuidas teie seda nimetaksite. Kuidas te muidu nimetate näiteks seda, et jõukaim swedbank võtab sebi tehtava ülekande eest 38 senti, samal ajal kui seb vastupidise tehingu eest mitte sentigi? Ahnus see ju kindlasti pole, seda ma ei usuks.

Sa räägid ärikliendist. Eraisik ei maksa ju.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihikuid, 10 sorti. Pliiatsid? Loomulikult. Sirklid, joonlauad, lambipirnid, patareid, õmblustarvikud, niidid-kummid, rullid, kammid, peeglid, patsikummid, helkurid, äratuskellad, kassiliiv, koeratoit, koroonatestid, kanasõnnik, seemned, väetis, kummikud, kalossid, sussid, sokid-sukad, mütsid-kindad, rotimürk ja hiirelõks, pesuseep, sapiseep, roheline seep, pesupulbird ja geelid, nõud, termosed, termoskotid, pesulõksud- ja nöör, kummikindad, aiatöökindad, erinevad küünlad, pesušvammid ja kindad, vannimütsid, hambaharjad, pastad, pesugeelid ja seebid, kreemid, hügieenilised huulepulgad, žiletid, vaasid, taskulambid, panged, mopid jne

Väga tore. Meie kahes lähimas külapoes ei ole. Ühes ei ole mingit sorti toorest liha ega kala ja näiteks piima on kaks päeva nädalas. Sinna on alla 10 km. Teine on pisut lähemal, 7 km ja seal on ikka peaaegu alati sügavkülmutatud hakkliha ja kanakintsu ja piima on alati. Juustu olen näinud lausa kaht sorti pluss merevaik. Need ei ole erapoed, need on pisikesed ketipoed. Paku, mis kett. Samas Selveri auto vurab maja eest mööda iga päev, sest nad toovad siia inimestele SÜÜA iga päev. Üks päev hommikul teine õhtul. Ostjaid on. Kui meie ka tellime, oleme kas esimesed või viimased. Kui oleme viimased, siis ma ju näen, et siin umbes kolme küla ja 45-50 talu peale on kuni 11 tellimust enne mid, mis kõik tulevad Tallinnale lähemale kui mina. Ma ju näen, kus kuller peatub. Vähem kui “4 mahalaadimist enne teid” pole ma näinud. Iga jumala kord. ÜKS kilomeeter kuni umbes 8 km Harjumaa piirist.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Turuliider kasumi poolest ja ei raatsi ei kodulehte teha. Kuidas teie seda nimetaksite. Kuidas te muidu nimetate näiteks seda, et jõukaim swedbank võtab sebi tehtava ülekande eest 38 senti, samal ajal kui seb vastupidise tehingu eest mitte sentigi? Ahnus see ju kindlasti pole, seda ma ei usuks.

Sa räägid ärikliendist. Eraisik ei maksa ju.

Muidugi maksab. Kui ei taha maksta, siis peab liituma mingi maksetepaketiga, mis samuti maksab 🙂 Kas 1,5 eur kuus. Sebbis on kõik tasuta sellised maksed.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üks kuradi poekett igasse metsatallu tasuta toitu kätte ei vii

Pole vaja tasuta.

Aga sa ei jõua sõidu omahinda kinni maksta.

Kui ma Ruhnus ja seal saare peale üksi elaksin, siis läheks karmiks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi maksab. Kui ei taha maksta, siis peab liituma mingi maksetepaketiga, mis samuti maksab ???? Kas 1,5 eur kuus. Sebbis on kõik tasuta sellised maksed.

1,50 kuus jah. Sa ei raatsi sellega liituda ja nutad 0,38 pärast? Really? Siis soovitan hakata Privaatpanganduse kliendiks, nagu mina, maksed tasuta.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maakohtades oleks inimestel pigem vaja lihakäntsakat, kana, kohupiima, võid, leiba ja muud päris sööki.

Tead, tegelikult oleks kõigile inimestele nii maal kui linnas vaja ühte korralikku ajupesu selle päris söögi teemal. Ikka väga masendav on vaadata, millises proportsioonis inimeste ostukorvid on selget saasta täis.
Ükspäev jäid Rimis silma sellised vägagi maainimese vurhvi ema ja poeg, kes keerutasid mingeid O’boy kakaojoogikarpe uurida. No mida on vaja sellist saasta osta? Osta kakao ja piim, pane suhkrut sisse, kui tahad ja joo. On nii kordades odavam kui tervislikum. Maitsvam ka, kui sellest megaläiluse nõiaringist ennast lõpuks välja harjutad.
Samas poes mingi teine sarnane seltskond vahtis värsket kala, et kas maitsestatut ei ole. Jällegi – miks sa tahad mingi tundmatu kastme sisse mässitud kala või liha ja maksta selle eest veel rohkem. Puhtad toorained ja puhtad maitsed võiks taas au sisse tõsta.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püsivaks on jäänud Selver, kullerid on olnud viisakad, tooted enamasti olemas. Küll aga ei lase asendada teatud asju. Näiteks sai tellitud hulgihinnaga 4 kohupiima, asendusse pandi aga 3 ehk siis rahaliselt kaotasin mina.

Rimiga on ka juhtunud mitmel korral, et mõni kott “ununeb” kulleril autosse. Lisaks on kullerid äärmiselt ebameeldivaks muutunud, viimati ei öeldud isegi “tere” vaid visati vihaga kaup minu nina alla maha ja pilk ütles rohkem kui tuhat sõna, raisk sa tellid nii palju! Kui emale viimati tellisin siis pandi kaup vihmase ilmaga maha, ukseni umbes 50 meetrit ja vana inimene tassigu siis neid asju. Enamasti nad ei helista ka, lõpuks avastad, et kaup on kuhugi poetatud.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihikuid, 10 sorti. Pliiatsid? Loomulikult. Sirklid, joonlauad, lambipirnid, patareid, õmblustarvikud, niidid-kummid, rullid, kammid, peeglid, patsikummid, helkurid, äratuskellad, kassiliiv, koeratoit, koroonatestid, kanasõnnik, seemned, väetis, kummikud, kalossid, sussid, sokid-sukad, mütsid-kindad, rotimürk ja hiirelõks, pesuseep, sapiseep, roheline seep, pesupulbird ja geelid, nõud, termosed, termoskotid, pesulõksud- ja nöör, kummikindad, aiatöökindad, erinevad küünlad, pesušvammid ja kindad, vannimütsid, hambaharjad, pastad, pesugeelid ja seebid, kreemid, hügieenilised huulepulgad, žiletid, vaasid, taskulambid, panged, mopid jne

Väga tore. Meie kahes lähimas külapoes ei ole. Ühes ei ole mingit sorti toorest liha ega kala ja näiteks piima on kaks päeva nädalas. Sinna on alla 10 km. Teine on pisut lähemal, 7 km ja seal on ikka peaaegu alati sügavkülmutatud hakkliha ja kanakintsu ja piima on alati. Juustu olen näinud lausa kaht sorti pluss merevaik. Need ei ole erapoed, need on pisikesed ketipoed. Paku, mis kett. Samas Selveri auto vurab maja eest mööda iga päev, sest nad toovad siia inimestele SÜÜA iga päev. Üks päev hommikul teine õhtul. Ostjaid on. Kui meie ka tellime, oleme kas esimesed või viimased. Kui oleme viimased, siis ma ju näen, et siin umbes kolme küla ja 45-50 talu peale on kuni 11 tellimust enne mid, mis kõik tulevad Tallinnale lähemale kui mina. Ma ju näen, kus kuller peatub. Vähem kui “4 mahalaadimist enne teid” pole ma näinud. Iga jumala kord. ÜKS kilomeeter kuni umbes 8 km Harjumaa piirist.

Ja siis? Sa ütlesid, et ma ei tea, kuidas maal päriselt elu käib. Aga teil pole ka küla, teil on linnalähedane hajaasutus. Oleks ostjaid, oleks ka kaupa. Tavaline äriloogika.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükspäev jäid Rimis silma sellised vägagi maainimese vurhvi ema ja poeg, kes keerutasid mingeid O’boy kakaojoogikarpe uurida. No mida on vaja sellist saasta osta? Osta kakao ja piim, pane suhkrut sisse, kui tahad ja joo.

See meie kakao ei lahustu ju piimas ära. Tükk aega keeruta ja suru lusikaga mööda tassiseinu neid kakaokamakaid katki. Ja mõru maitse on ka.

Ma tõesti ise ei joo seda O´boy kakaod, aga kunagi lapsele küll ostsin, sest seda oli lihtne teha ja talle maitses.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See meie kakao ei lahustu ju piimas ära. Tükk aega keeruta ja suru lusikaga mööda tassiseinu neid kakaokamakaid katki.

See polegi lahustuv pulber  ometi. Sellest keedetakse kakaod! Nagu ka iga kohv pole lahustuv…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükspäev jäid Rimis silma sellised vägagi maainimese vurhvi ema ja poeg, kes keerutasid mingeid O’boy kakaojoogikarpe uurida. No mida on vaja sellist saasta osta? Osta kakao ja piim, pane suhkrut sisse, kui tahad ja joo.

See meie kakao ei lahustu ju piimas ära. Tükk aega keeruta ja suru lusikaga mööda tassiseinu neid kakaokamakaid katki. Ja mõru maitse on ka.

Ma tõesti ise ei joo seda O´boy kakaod, aga kunagi lapsele küll ostsin, sest seda oli lihtne teha ja talle maitses.

Jeebus, sa ei oska lihtlabast kakaodki keeta…ema või vanaema mitte kunagi kodus ei teinud?

Laps topiti suhkurt täis ja kõik häppid.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükspäev jäid Rimis silma sellised vägagi maainimese vurhvi ema ja poeg, kes keerutasid mingeid O’boy kakaojoogikarpe uurida. No mida on vaja sellist saasta osta? Osta kakao ja piim, pane suhkrut sisse, kui tahad ja joo.

See meie kakao ei lahustu ju piimas ära. Tükk aega keeruta ja suru lusikaga mööda tassiseinu neid kakaokamakaid katki. Ja mõru maitse on ka.

Ma tõesti ise ei joo seda O´boy kakaod, aga kunagi lapsele küll ostsin, sest seda oli lihtne teha ja talle maitses.

Aa, selle peale ma ei tulnudki, et need inimesed äkki lihtsalt ei tea, kuidas kakaod tehakse. Äkki paljud ostavad sellepärast Nescafe pakikesi ka, et lahustub kiiresti ja on magus ka kohe?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lemmik on Barbora. Väga korrektne teenindus, odav kojukanne, väga korralikult komplekteeritud ja värske kraam on alati nii ilus ja värske, et poeletilt sellist saada on sageli keerulisem. Ma olen Maximas näinud, kuidas kotte komplekteeritakse ja asju võetakse ka riiulitelt, aga minu arust on neil puu- ja aedvili kojukandes nii ilus ja värske, et siiski arvan, et võetakse tagaruumist värskemaid. Ma pole kunagi pidanud pettuma.  Lehekülg töötab loogiliselt ja hästi.

Oli ka üks selline tore seik, et ma tellisin Barborast mingi aeg seetõttu, et sain jalatrauma ja olin kodus karkudel. Kuller tuli ukse taha ja lasi kella, mina koperdasin karkudega talle vastu ja kui ukse lahti tegin, lipsas mu kass meie jalgade vahelt koridori ja pani kohe trepist üles. Mina olin üksi kodus ja kukkusin hädaldama, et appi, mu kass. Barborapoiss siis läks trepist üles ja võimles seal veidi mu kassiga, kes arvas, et see on selline tore mäng ja milleks ennast kohe kätte anda. Ma olin nii tänulik, kui kuller mulle kassi tagasi tõi.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prisma e-poega kõige rohkem rahul, maximaga kõige vähem (ei saa just kõige värskemat kraami sealt).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihikuid, 10 sorti. Pliiatsid? Loomulikult. Sirklid, joonlauad, lambipirnid, patareid, õmblustarvikud, niidid-kummid, rullid, kammid, peeglid, patsikummid, helkurid, äratuskellad, kassiliiv, koeratoit, koroonatestid, kanasõnnik, seemned, väetis, kummikud, kalossid, sussid, sokid-sukad, mütsid-kindad, rotimürk ja hiirelõks, pesuseep, sapiseep, roheline seep, pesupulbird ja geelid, nõud, termosed, termoskotid, pesulõksud- ja nöör, kummikindad, aiatöökindad, erinevad küünlad, pesušvammid ja kindad, vannimütsid, hambaharjad, pastad, pesugeelid ja seebid, kreemid, hügieenilised huulepulgad, žiletid, vaasid, taskulambid, panged, mopid jne

Väga tore. Meie kahes lähimas külapoes ei ole. Ühes ei ole mingit sorti toorest liha ega kala ja näiteks piima on kaks päeva nädalas. Sinna on alla 10 km. Teine on pisut lähemal, 7 km ja seal on ikka peaaegu alati sügavkülmutatud hakkliha ja kanakintsu ja piima on alati. Juustu olen näinud lausa kaht sorti pluss merevaik. Need ei ole erapoed, need on pisikesed ketipoed. Paku, mis kett. Samas Selveri auto vurab maja eest mööda iga päev, sest nad toovad siia inimestele SÜÜA iga päev. Üks päev hommikul teine õhtul. Ostjaid on. Kui meie ka tellime, oleme kas esimesed või viimased. Kui oleme viimased, siis ma ju näen, et siin umbes kolme küla ja 45-50 talu peale on kuni 11 tellimust enne mid, mis kõik tulevad Tallinnale lähemale kui mina. Ma ju näen, kus kuller peatub. Vähem kui “4 mahalaadimist enne teid” pole ma näinud. Iga jumala kord. ÜKS kilomeeter kuni umbes 8 km Harjumaa piirist.

Mis su postituse mõte täpsemalt on?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lemmik on Barbora. Väga korrektne teenindus, odav kojukanne, väga korralikult komplekteeritud ja värske kraam on alati nii ilus ja värske, et poeletilt sellist saada on sageli keerulisem. Ma olen Maximas näinud, kuidas kotte komplekteeritakse ja asju võetakse ka riiulitelt, aga minu arust on neil puu- ja aedvili kojukandes nii ilus ja värske, et siiski arvan, et võetakse tagaruumist värskemaid. Ma pole kunagi pidanud pettuma. Lehekülg töötab loogiliselt ja hästi.

Oli ka üks selline tore seik, et ma tellisin Barborast mingi aeg seetõttu, et sain jalatrauma ja olin kodus karkudel. Kuller tuli ukse taha ja lasi kella, mina koperdasin karkudega talle vastu ja kui ukse lahti tegin, lipsas mu kass meie jalgade vahelt koridori ja pani kohe trepist üles. Mina olin üksi kodus ja kukkusin hädaldama, et appi, mu kass. Barborapoiss siis läks trepist üles ja võimles seal veidi mu kassiga, kes arvas, et see on selline tore mäng ja milleks ennast kohe kätte anda. Ma olin nii tänulik, kui kuller mulle kassi tagasi tõi.

Barboral on tõesti toredad kullerid. Mul on samamoodi koer ukse vahelt välja lidunud ja siis kuller kõigepealt tõstis mu kotid tuppa, siis läks püüdis koera kinni, tõstis tolle ka tuppa ja läks kena päeva soovides oma teed ????

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi maksab. Kui ei taha maksta, siis peab liituma mingi maksetepaketiga, mis samuti maksab ???? Kas 1,5 eur kuus. Sebbis on kõik tasuta sellised maksed.

1,50 kuus jah. Sa ei raatsi sellega liituda ja nutad 0,38 pärast? Really? Siis soovitan hakata Privaatpanganduse kliendiks, nagu mina, maksed tasuta.

Ma pole millegi pärast nutnud, lihtsalt nendin. Sa leidsid jälle põhjuse oma unistusi reaalsuse pähe fooorumile valada? Tore on, tore on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis? Sa ütlesid, et ma ei tea, kuidas maal päriselt elu käib. Aga teil pole ka küla, teil on linnalähedane hajaasutus. Oleks ostjaid, oleks ka kaupa. Tavaline äriloogika.

Meil on väga küla. Lähim linn on 71 km linnaservani. Lähim paari tuhande inimesega asula on 23 km. Seal on.

Ostjaid on, seda näitab juba Selveri autode hulk, mida kirjeldasin. Siia kolides esimesed kuus-seitse aastat oli pidu, kui linnast sai liha või kala tuua. Pood koosneb põhimõtteliselt ilmselt poeketi juhatuse esimehe linlikust arusaamast, mida maal süüakse ja juuakse – poola küpsistest, viinast, konservidest, makaronidest ja margariinist. Kogu söök tuuakse kas linnast või tellitakse e-poest, sest siin maal tavapoodi SÜÜA ostma minna on mõttetu, niikuinii ei ole. Iga paari kuu järel astume meie või naabrid läbi ja nendime, et miski pole muutunud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Barboral on tõesti toredad kullerid.

Ma tegelikult ei usu, et Barbora omale kullereid toreduse järgi valib. Küllap on toredaid ja mittetoredaid inimesi kõigi kullerfirmade ja e-poodide kullerite hulgas.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogu söök tuuakse kas linnast või tellitakse e-poest, sest siin maal tavapoodi SÜÜA ostma minna on mõttetu, niikuinii ei ole. Iga paari kuu järel astume meie või naabrid läbi ja nendime, et miski pole muutunud.

Eks need asjad on seotud. Kuna te seal poes ei käi, siis müüja arvab, et te poleks nagunii huvitatud päris söögi ostmisest ning telliksite ikka linnast, isegi kui ta midagi müüks. Ja tõenäoliselt see täpselt nii ongi – ei suudaks tema tagada teie soovitud kvaliteeti ega valikut ning ei ostaks teie iial selles mahus, et tema jaoks see üritus ära tasuks. Seega ta müübki lollikindlaid asju, mis ei rikne kiiresti ja mis varem või hiljem ära müüakse. Kinnine ring.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See meie kakao ei lahustu ju piimas ära. Tükk aega keeruta ja suru lusikaga mööda tassiseinu neid kakaokamakaid katki. Ja mõru maitse on ka.

Täiskasvanud naine ja ei oska isegi kakaod keeta pulbrist… kakaopulber segatakse suhkruga ja peale keev vesi/piim, esiteks natuke ja segad läbi, siis täidad tassi või kallad potti kuuma piima hulka.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga paari kuu järel astume meie või naabrid läbi ja nendime, et miski pole muutunud.

Ja poeomanik peaks igaks juhuks teile valmis hoidma lookas poe värske liha, kala, juurviljade ja soojade saiadega, millel kõigel on realiseerimisaeg paar päeva. Juhuks kui te äkki üle paari kuu sisse astute?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga paari kuu järel astume meie või naabrid läbi ja nendime, et miski pole muutunud.

Ja poeomanik peaks igaks juhuks teile valmis hoidma lookas poe värske liha, kala, juurviljade ja soojade saiadega, millel kõigel on realiseerimisaeg paar päeva. Juhuks kui te äkki üle paari kuu sisse astute?

Ei, ta ei pea midagi. See pood on sama koha peal üle 30 aasta. Esimesed umbes 25 anti talle aega, et sortimenti rikastada ja inimesed käisid ikka seal. No kui linnast liha ei saa, said sealt präänikuid ja limonaadi. Minagi käisin kaks korda nädalas. Kohvi on seal ja pesuvahendeid mingeid ka. Küsisime korduvalt liha. Olen ka nende peakontorisse ise kirjutanud kaks korda, et palun mingitki liha. Aastakümneid ootasid külainimesed sinna süüa. Kuule, seal pole isegi tomateid. Sinki, jah, seda aegajalt on. Krabatakse. Kui aga tekkis alternatiiv e-poe näol, siis sai halastus ikka otsa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kõikidest suurematest e-toidupoodidest juba aastaid tellinud. Kõige rohkem kokku Coopist ja Rimist. On kõigiga mingeid probleeme olnud, aga alati on need ära saanud lahendada kas siis klienditeenindusse meili saates või helistades. Muidugi tüütu, aga ise poes käia on minu jaoks veel tüütum.

See, et midagi asendatakse või toode on otsas käib lihtsalt asja juurde, iga tellimus on üllatus ja peab olema valmis menüü ümber korraldama. Ma vist keskmisest leplikum inimene ka. Alati on kodus varud olemas, nii et nälga ei jää, kui midagi ei saa. Kui loota ainult sellele, et kindlasti saad kõik kätte, siis võid tõesti pettuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, perekooli linnakägudel on kõikidel oma kindel tuttav talunik, kes toob liha ja pool lammast ja kõik värske koju kätte.

Ja maal pole ühtegi…peab Selveri tellima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga paari kuu järel astume meie või naabrid läbi ja nendime, et miski pole muutunud.

Ja poeomanik peaks igaks juhuks teile valmis hoidma lookas poe värske liha, kala, juurviljade ja soojade saiadega, millel kõigel on realiseerimisaeg paar päeva. Juhuks kui te äkki üle paari kuu sisse astute?

Ei, muidugi ei pea poeomanik oma äriga mingeid riske võtma. Milleks? Piisab täiesti kummikinnastest ja küpsistest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, muidugi ei pea poeomanik oma äriga mingeid riske võtma. Milleks? Piisab täiesti kummikinnastest ja küpsistest.

Aga just nii ongi tegelikult. Loomulikult ei pea mingi kaubaputka omanik selliseid arulagedaid riske võtma. Äri mõte on kasumit teenida, mitte külamuttidele meeldida. Kui ta saab kummikinnaste ja küpsiste müügist oma kulud tasa, siis nii ongi ja kui sina oskad paremini kauplust pidada, siis lase käia, tee pood ja kuhja letid värskeid krevette, kohakala, lambakarreed ja vasikaliha täis. Eks saame näha, kas pooleks aastaks sul jätkub ressurssi selliseks äriks või mitte.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 152 )


Esileht Kodunurk Toidu tellimine e-poest