Esileht Ilu ja tervis Toitumiskava imetamise ajal?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Toitumiskava imetamise ajal?

Postitas:

Kas kelllegi on kogemusi tellitud toitumiskavaga imetamise ajal? Tervis on selline,et trenni teha päris ei saa,kuigi väga väga tahaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 10:09; 05.06 09:05; 05.06 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, mina tellisin. Tehti ja arvestati, et imetan ja et enamvähem ainsad aktiivsed liikumised on kõndimine. Lisaks panin kirja asjad, millest kindlasti loobuda ei tahtnud (täisrasvane maapiim, seened jms pudipadi,mitte saiakesed ja kohukesed :)). Ainult et ma ei mäleta kes mulle selle tegi, jälginud ma seda pole, korra lugesin läbi ja sinna ta jäi. Oli küll arvestatud minu soovidega ja väga põhjalik kava oli, aga pereinimesena polnud mul motivatsiooni endale eraldi hommikusöögiks mune keeta vms.. Lihtsalt hakkasin vähem sööma, lugesin kaloreid, arvestasin mis minu puhul oleks kaalulangetuseks vajalik ja sellele liitsin 300 imetamise eest. Kalorid sõin täis headest asjadest, loobusin kartulist, jahutoodetest, magusast.
Selline kodukootud kaalulangetus. Aga ma pean ütlema, et kuigi räägitakse et imetamise ajal kaal langeb iseenesest, siis mul hakkas ta hoopis kergemini langema kui imetamise lõpetasin. See on nii mõlema lapsega olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama mure,et kaal ei lange üldse imetamise ajal ,esimese lapsega oli sama. Kuna kaalu tõesti palju üle, siis mõtlesingi kava tellida. Eile Fitlap-st sain prooviks 3 päevase kava tasuta. Seal keegi online teenindaja ka ja tõesti sain kohe vastused küsimustele ja andis selle tasuta lingi. AGA. Ma mõtlen ka ,kuigi menüü tundub mõistlik ja samas maitsev ning kerge valmistada, et kas tõesti viitsin hakata mässama 2e erineva söögiga. Reaalsus on see,et mul ju beebi ka praegu ning ühe lõunasöögi jaoks juba pean kuidagi aega leidma….Jätsin kartulid, makaronid ja saiad ammu ära. Väga harva olen neid siiski söönud ,kuipuudub poodi minemise võimalus,et salatile materjali osta. Seda on samas nii harva,et see küll midagi ei muuda. Aga jube on see magusaisu. Issand, ma võin terve tordi üksi ära süüa 😀 Meeletu magusavajadus, see pole lihtsalt isu. Hoian end ohjes aga ikka vahel patustan. Kui vaid sellest lahti saaks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 10:09; 05.06 09:05; 05.06 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka FitLapi toitumiskava, aga pole mul sealt midagi teha süüa: Enamus menüüdes on rohkem kui üks asi, mida süüa ei saa, kuna tekitab gaase, samuti sibul ja küüslauk pea igas menüüs. Laps ei võta rinda suu sissegi, kui küüslauku söön. Huvitav, et imetava ema menüüsse selliseid asju üldse pannakse. Ja muna. No vaene laps, kui mina muna söön, kõhuvaevused on meil mõlemil siis garanteeritud. Otsin (teema imetamise all) toitumisnõustajat, kes inidividuaalselt teeks mulle kava, FitLapi online teenindaja minu pooltele küsimustele ei vastanudki, lisas ainult linke, et loe. Kas seal personaalset toitumisnõustajat on või ainult üldine, teada ma ei saanudki 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ei pääranud ma küll tähelepanu munale ja küüslaugule või sibulale, lihtsalt meil ei muuda see kindlasti söömist. Kuid see on vaid meil, eks tegelikult pidi see tähtis küll olema, seega täitsa usutav 🙂 Just mõtlengi,et kas on mõtet päris tellima hakata, ei usu et seda kasutaks.
Tegelikult ma kipun arvama,et see kaal ei lange mul ka seetõttu ,et stressan selle üle liiga palju- koguaeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 10:09; 05.06 09:05; 05.06 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin Marek Kalmuselt. Kui kahe esimesega mul peale sünnitust kaal langes ilusti isegi 53 peale, ehk alla normi, siis kolmandaga jäi 70 peale püsima. Raseduse lõpus olin 80. Kavaga olen saanud 61,4 hetkeks, alla 3 kuu olen järginud. Aeg-ajalt ikka luban midagi üleliigset ka. Mitut erinevat toitu ei tee, miks peaks? Ülejäänud pere sööb ka tervislikku toitu. Ise ma makarone ja kartulit ja riisi ei söö, aga teistele mõnikord teen lisaks lihale ja köögiviljadele. Hommikuti mees ei söö, aga lapsed söövad ka putru ja muna jms, kõiki muid asju ka, mida ma söön. Kui enne olin ka võimeline terve todi üksi ära sööma, siis nüüd tasakaalustatud menüüga seda probleemi pole. Treeningkava järgin ka. ja ükski minu toit pole lapsele vaevusi tekitanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 21:50; 07.06 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.erikorgu.ee Saad välistada muna ja muud mittesobivad toiduained. Lisaks super toiduainete ja -kordade asenduse süsteem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.erikorgu.ee Saad välistada muna ja muud mittesobivad toiduained. Lisaks super toiduainete ja -kordade asenduse süsteem.

Ma kaalusin Erik Orgut ka, aga mulle ei meeldi näpuga retseptides järge ajada ja kaaluda-mõõta jne. Lisaks on tal ikka kallid toiduained ka, pluss maksad veel iga kuu uue kava eest vms. Kalmusega on lihtne, maksin ühe korra 20 eurot, söön iga päev vabalt valitud köögivilju ja liha ja retseptid mõtlen ise välja. Pole keeruline liha pannile ja köögivili ahju visata. Ja ei pea täitma mingit toitumispäevikud egakandma nimekirja poes kaasas jne, kui tuleb isu millegi muu järele, siis saad retsepti vahetada küll, aga toiduained on sul juba olemas teise asja jaoks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 21:50; 07.06 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mirko Miilitsa kohta olen kuulnud ainult häid sõnu. Hinnaklassi ei tea kahjuks öelda, aga guugeldades leiab kindlasti kiirelt infot 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Toitumiskava imetamise ajal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.