Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Töö

Postitas:

Mu vanim poeg otsustas, et läheb tööle kevad/suvi perioodiks. Kandideeris No Bananasse. Kas tõesti on võimalik seal teenida 8€ tunnis nagu kirjas? Ma ei saa erialast tööd teheski nii head palka, kui väidetavalt võib saada lihtsalt klienditeenindajana.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mine siis ka sinna tööle, kui su palk madalam ja rohkem tahad teenida.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul kunagi tuttav käis ja on küll tõsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, palka saavad ikka 4€/h ma arvan, aga tööd peab tegema 8€/h eest. Üsna nüri passimine on nende marjade keskel. See hea lõhn teeb lõhi kovu aeg tühjaks. Tühi kõht teeb mehe tigedaks ja tigedalt müüjalt ei taha keegi kaupa osta.

-0.5
-7.5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, palka saavad ikka 4€/h ma arvan, aga tööd peab tegema 8€/h eest. Üsna nüri passimine on nende marjade keskel. See hea lõhn teeb lõhi kovu aeg tühjaks. Tühi kõht teeb mehe tigedaks ja tigedalt müüjalt ei taha keegi kaupa osta.

Ära aja lolli jutti. Seal teenib tõesti hästi ja pole mingit passimist, neid maasikaid ikka ostetakse päris palju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mine siis ka sinna tööle, kui su palk madalam ja rohkem tahad teenida.

Mida ilusam ja reipam nooruk, seda paremini kaup läheb. Nad mingeid keskealisi kõbisid ei tahagi sinna ju. Teenistuse koha pealt ilmselt natuke ilustatakse, põhipalk tuleb välja uurida, lisatasu tuleb müügi pealt ja seda võib ju kes teab kui ulmeliseks luuletada, aga eks mõni ilmselt mõnel päeval on ka nii palju teeninud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )