Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töö Hispaanias

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )

Teema: Töö Hispaanias

Postitas:
Kägu

Mõned korrad kuus üüri eest tasumisel pole üldse paha tegelikult, oleneb ka klientuurist jne

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on vaja teise teema ära solkida?

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna siin foorumis liigub palju inimesi, kes ei saa aru, siis kordan paar asja üle. Töö on kontoris, ei ole seotud s_ksitööstusega. Tööandja korterit ei paku. Korterit pakub üks teine inimene ja tema andis läbi lillede mõista, et ei pea eurodes maksma, saab ka teistmoodi (sellest kirjutasin kordama ei hakka). Seega jääks raha ühes kuus rohkem kätte. Olen vallaline ja elaksin Hispaanias üksinda. Kas kolksite Hispaaniasse?

Muidu okei jutt välja arvatud see natuuras korteri eest tasumine. Sa asuks sellise inimese korterisse elama? Tõsiselt?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on vaja teise teema ära solkida?

mõni lihtsalt ei suuda kiusatusele vastu panna ja pk foorumi ülesehitus võimaldab seda. ma arvan, vastus ongi because I can.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on vaja teise teema ära solkida?

Samas selle litsinduse tõi teemaalgataja natuke siiski ise sisse, et kavatseb hakata natuuras korteri eest tasuma. Minu arust väga veider jutt.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas selle litsinduse tõi teemaalgataja natuke siiski ise sisse, et kavatseb hakata natuuras korteri eest tasuma.

kust sa seda võtad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kust sa seda võtad?

Ise kirjutas ju. Sa vastad teemale, aga ise ei loegi, mida kirjutatakse?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned korrad kuus üüri eest tasumisel pole üldse paha tegelikult, oleneb ka klientuurist jne

Jälle valesti aru saadud. Ei ole mingit klientuuri. Korteri omanik oleks see üks inimene. Ma ise mõtlen nii. Olen noor naine ja nagunii mingi vajadus seksi järele Hispaanias tekib. Miks mitte ühendada meeldiv kasulikuga. Sellega hoiaks hulga raha kokku, seda saaks kõrvale panna ja hiljem tagasi Eestis olles kasutada.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas selle litsinduse tõi teemaalgataja natuke siiski ise sisse

Ei ole siin mingit l_tsindust. Kuidas siin perekoolis kõik nii kõva peaga on, mitu korda seleta asja üle.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole siin mingit l_tsindust. Kuidas siin perekoolis kõik nii kõva peaga on, mitu korda seleta asja üle.

Mis mõttes ei ole. Oled ju lits, kui kavatsed korteri eest seksiga tasuda. Praktilisest vaatepunktist on see samuti loll tegu, sest see pole ju mingi kindel diil. Äkki mees tüdineb sinust ära ja siis oled tänaval.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks siiinsel trollil hakkas kade, sellest ka need litsinduse vihjed. Tema enda laeks on ju siiani siin trollimine. Võib-olla ka on talle endale ka taolisi ettepanekuid tehtud, et kohe paralleelid omast käest võtta. Aga minu meelest on ta isegi litsinduse jaoks liiga loll ja ebameeldiv.

Aga, teemaalgataja, mina sinu asemel ilmselt läheks. Kui pere pole teemaks ja soovid õppida hispaania keelt, siis ma ei kõhkleks. Mis puutub palka, siis on see Hispaania keskmise palga ringis, aga see on õige, et pead uurima, kui palju sellelt makse maha arvestatakse ja kui palju reaalselt kätte saad. Kui oled üksi, saad ju ka üürida väiksema elamise, vähemalt alguses – tuba, köök, panipaik, terrass, rohkem pole vaja. Toit on Hispaanias väga hea, ja kindlasti mitte kallim kui Eestis. Poodlemiseks on samuti head võimalused ja valik palju suurem kui Eestis. Ja on, kuhu nädalavahetusel sõita.

 

 

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu alati läheb teema vaidluseks ära. Juba vaieldakse selle üle, kas öeldi läbi lillede või mitte, irw. Minu arvates pole vahet kuidas öeldi, kui TA-le selline valdkond sobib, las olla, pole meie asi siin targutada ja teemat solkida.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu alati läheb teema vaidluseks ära. Juba vaieldakse selle üle, kas öeldi läbi lillede või mitte, irw. Minu arvates pole vahet kuidas öeldi, kui TA-le selline valdkond sobib, las olla, pole meie asi siin targutada ja teemat solkida.

No nii palju võiks aru saada, et see, kes lisab postituse mina-vormi kasutades, ei tarvitse teemaalgataja olla. Mingi lollakas võttis ette siia l*tsiteema ja natuuras tasumise sisse tuua, ju siis võtab selline asi tal alt märjaks.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hispaanias on see lihttöölise palk.

Kosmosetöösuses vôi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

netto

Eesti keeles on neto.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb piirkonnast ja ikka tööst. Mida ma selle palga eest üürida saaksin. Mida päevast päeva tegema peaksin. Ütleme nii, et ega see meelakkumine pole, kui sa just mingi kõrge kvalifikatsiooniga spetsialist pole. A siis sul pole selline palk. Olen mõned nädalad seal kahes erinevas restoranis kokk olnud. Muidu olin kõrvalriigis, aga siis omanik palus oma tuttava tuttava heaks mul seal asendada. See on ikka eesti ja prantsuse restoraniköökidega teine maailm. Sellised keskmised restoranid, mitte fine dining ega ka mitte pitsaurgas. Sa ei taha seda, aga see on vaid minu kogemus. Või noh kui sa kannatad köögis või teenindajana köögis käies hirmsat röökimist, pidevat draamat ja pannide pildumist täisvolüümil muusika taustal – anna tuld.

Mis mõttes “mida päevast päeva tegema peaksin”? Mida sa siin teed?
On ju loogiline, et esmalt tehakse keel elementaarsel tasemel selgeks ja alles siis kolitakse mujale. Tegema hakkad seda, mida sünnimaalgi: kodu, töö, trenn, meelelahutus, iluteenused, hobid, lapsed ja nendega seonuv jne. Mis seal teistmoodi peaks olema?
Või sa pead ainult tööd silmas? Siis on ju samamoodi, et tööle lähed alale, mida oled õppinud ja mida praktiseerid Eestiski. Miks peaks kuskile luuma ja närvilisse kööki lihttööliseks minema?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb ikka millist elu inimene soovib. Kui on soov elada soojal maal, alustada uut elu jne, siis võib ju vabalt kolida ka vähema rahaga. Kui on vaja kodumaal olla seotud oma koolilaste või abivajavate vanematega, siis ei saa ka 3x suurema raha eest kuskile kolida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi taibu tõi siia prostitutsiooni sisse, see pole mina – teemaalgataja.

Töö on kontoris, saab ka kodust teha (vajaliku tehnika saab tööandjalt), aga asukoht peab Hispaanias olema. Eluaset tööandja ei paku. Kohalikku keelt ei pea oskama ja seda töös vaja ei ole.

Minu jaoks on suurim pluss just võimalus hispaania keel selle keele keskkonnas ära õppida.

Tegelikult oleks võimalus ka lisaks Eesti klientide tellimuste täitmist töö kõrvalt jätkata, aga ma eriti ei tahaks peale tööd veel tööd teha.

Kas hakkaksid kahetsema, kui selle võimaluse mööda laseksid?

Vaba inimesena kindlasti kaaluksin sellist võimalust väga tõsiselt. Midagi erilist mul kaotada ei oleks. Alati saab tagasi tulla või ka edasi liikuda, kui ei meeldi või ei sobi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitaks ka võimalusest kinni haarata. Olen Hispaanias töötanud. Seal on 35k sama hea palk kui siin. Kui seal pikemalt olla siis just see kliima erinevus on see mis muudab elu seal palju meeldivamaks. Eluasemed kipuvad aga meil paremad olema. Minu arust on Hispaania kinnisvara valdavalt selline kus ise väga elada ei tahaks. Ma ei nõustu seisukohaga, et hispaania keel on lihtne. Ma olen sellega ise väga kõvasti vaeva näinud. Iseenesest ta külge ei hakka ja kui seal töötada rahvusvahelises firmas kus on suhtluskeel inglise keel siis seda enam.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga loll otsus müüa maha kinnisvara põhjamaal Eestis ja soetada elamine soojal maal, kus kliima muutuste tõttu on nagu põrgu eeskojas. Suvel oled kuumusest sulamas, tulekahjude suits ja talvel tegelikult külmetad rohkem kui siin, sest seal on siseruumis täpselt samasugune temperatuur nagu väljas. Aga 17 kraadi toas ja niiskus sinna juurde ei ole meeldiv olemine.

Kõnekeele tase on omandatav, et parema töö ja palga saamiseks sellest ei piisa. Lihtööd noolivad ja otsivad seal suured migrantide massid Lõuna-Ameerikast ja Aafrikast. Turvalisuse tase seetõttu Eestiga võrreldes ikka oluliselt teine.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga loll otsus müüa maha kinnisvara põhjamaal Eestis ja soetada elamine soojal maal, kus kliima muutuste tõttu on nagu põrgu eeskojas. Suvel oled kuumusest sulamas, tulekahjude suits ja talvel tegelikult külmetad rohkem kui siin, sest seal on siseruumis täpselt samasugune temperatuur nagu väljas. Aga 17 kraadi toas ja niiskus sinna juurde ei ole meeldiv olemine.

Kõnekeele tase on omandatav, et parema töö ja palga saamiseks sellest ei piisa. Lihtööd noolivad ja otsivad seal suured migrantide massid Lõuna-Ameerikast ja Aafrikast. Turvalisuse tase seetõttu Eestiga võrreldes ikka oluliselt teine.

Selles konkreetses teemas ei ole juttu ei Eestis oleva kinnisvara mahamüümisest, lihttööst ega hispaania keele oskuse vajadusest.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga loll otsus müüa maha kinnisvara põhjamaal Eestis ja soetada elamine soojal maal, kus kliima muutuste tõttu on nagu põrgu eeskojas. Suvel oled kuumusest sulamas, tulekahjude suits ja talvel tegelikult külmetad rohkem kui siin, sest seal on siseruumis täpselt samasugune temperatuur nagu väljas. Aga 17 kraadi toas ja niiskus sinna juurde ei ole meeldiv olemine.

Kõnekeele tase on omandatav, et parema töö ja palga saamiseks sellest ei piisa. Lihtööd noolivad ja otsivad seal suured migrantide massid Lõuna-Ameerikast ja Aafrikast. Turvalisuse tase seetõttu Eestiga võrreldes ikka oluliselt teine.

Selles konkreetses teemas ei ole juttu ei Eestis oleva kinnisvara mahamüümisest, lihttööst ega hispaania keele oskuse vajadusest.

Kui see pole lihtöö valdkond, siis järelikult peaks ta siin Eestis ka täitsa normaalselt teenima. Järelikult on tal ka head võimalused siin Eestis laenuga kinnisvara osta. Hispaanias hakkab elama üürikas ja kinnisvara soetamine Eestis lükkub määramata tulevikku, mil hinnad on hoopis teised. Soojamaa rikkurid on ära tabanud, et tuleb osta kinnisvara põhja poole. Mis seal Hispaanis siis kokkuvõttes parem on? Tuttavaid pole, võõras kultuur, tiba teine religioon, milles usuleige eestlane ei orienteeru.

Kui sellist palka makstakse seal lihtöö eest ja tal siin Eestis pole lootuski omale kinnisvara osta, siis ütleks küll, et mine aga – sul pole midagi kaotada. Säästa nii palju kui suudad ja tule siis tagasi Eestisse ja osta omale korter.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see pole lihtöö valdkond, siis järelikult peaks ta siin Eestis ka täitsa normaalselt teenima. Järelikult on tal ka head võimalused siin Eestis laenuga kinnisvara osta. Hispaanias hakkab elama üürikas ja kinnisvara soetamine Eestis lükkub määramata tulevikku, mil hinnad on hoopis teised. Soojamaa rikkurid on ära tabanud, et tuleb osta kinnisvara põhja poole. Mis seal Hispaanis siis kokkuvõttes parem on? Tuttavaid pole, võõras kultuur, tiba teine religioon, milles usuleige eestlane ei orienteeru. Kui sellist palka makstakse seal lihtöö eest ja tal siin Eestis pole lootuski omale kinnisvara osta, siis ütleks küll, et mine aga – sul pole midagi kaotada. Säästa nii palju kui suudad ja tule siis tagasi Eestisse ja osta omale korter.

Kinnisvara on ju selles konkreetses teemas juba Eestis (Tallinnas) olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinsed stressis pereemad läheks kuhu iganes, aga kuna endal puuduvad võimalused, siis õhutavad teisi lollustele.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see pole lihtöö valdkond, siis järelikult peaks ta siin Eestis ka täitsa normaalselt teenima. Järelikult on tal ka head võimalused siin Eestis laenuga kinnisvara osta. Hispaanias hakkab elama üürikas ja kinnisvara soetamine Eestis lükkub määramata tulevikku, mil hinnad on hoopis teised. Soojamaa rikkurid on ära tabanud, et tuleb osta kinnisvara põhja poole. Mis seal Hispaanis siis kokkuvõttes parem on? Tuttavaid pole, võõras kultuur, tiba teine religioon, milles usuleige eestlane ei orienteeru. Kui sellist palka makstakse seal lihtöö eest ja tal siin Eestis pole lootuski omale kinnisvara osta, siis ütleks küll, et mine aga – sul pole midagi kaotada. Säästa nii palju kui suudad ja tule siis tagasi Eestisse ja osta omale korter.

Kuule, targutaja, see sõna kirjutatakse “lihttöö”. Ja see pole selle lõimu teema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinsed stressis pereemad läheks kuhu iganes, aga kuna endal puuduvad võimalused, siis õhutavad teisi lollustele.

Teemaalgataja ei ole pereema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järjekordne hull välja ujunud – sedakorda siis liht-öötaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinsed stressis pereemad läheks kuhu iganes, aga kuna endal puuduvad võimalused, siis õhutavad teisi lollustele. Teemaalgataja ei ole pereema.

Õpi loetust aru saama. Keegi ei kirjutanud, et õhutatav on pereema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4233939: Siinsed stressis pereemad läheks kuhu iganes, aga kuna endal puuduvad võimalused, siis õhutavad teisi lollustele. Teemaalgataja ei ole pereema. Õpi loetust aru saama. Keegi ei kirjutanud, et õhutatav on pereema.

Mida sa heietad siis siin, kui sul teemasse midagi öelda ei ole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see pole lihtöö valdkond, siis järelikult peaks ta siin Eestis ka täitsa normaalselt teenima. Järelikult on tal ka head võimalused siin Eestis laenuga kinnisvara osta. Hispaanias hakkab elama üürikas ja kinnisvara soetamine Eestis lükkub määramata tulevikku, mil hinnad on hoopis teised. Soojamaa rikkurid on ära tabanud, et tuleb osta kinnisvara põhja poole. Mis seal Hispaanis siis kokkuvõttes parem on? Tuttavaid pole, võõras kultuur, tiba teine religioon, milles usuleige eestlane ei orienteeru. Kui sellist palka makstakse seal lihtöö eest ja tal siin Eestis pole lootuski omale kinnisvara osta, siis ütleks küll, et mine aga – sul pole midagi kaotada. Säästa nii palju kui suudad ja tule siis tagasi Eestisse ja osta omale korter.

Kuule, targutaja, see sõna kirjutatakse “lihttöö”. Ja see pole selle lõimu teema.

Ela oma pedagoogilist iha koolis välja. Ma tean väga hästi, et on lihttöö, aga pedagoogi õuduseks, ei suuda alati mobiilil perfektselt trükkida.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töö Hispaanias