Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töö läbi töojõurendifirma

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Töö läbi töojõurendifirma

Postitas:

Tere, selline lugu, et olen omale tööd otsinud ning üks hetk helistati ja pakuti tööd. Jutu käigus tuli välja, et tegu tööjõurendifirmaga. Töö tundus sobilik, seega võtsin pakkumise vastu ning lubati, et homme saadetakse täpsemat infot. Niisis sain täna sõnumi, et saadaksin oma isikukoodi ja pangakonto nr, et mind tööle saaks vormistada. Käsi aga kuidagi ei taha tõusta selliseid andmeid võhivõõrale kirjutama. Seda enam, et antud konsultandi nime googeldades midagi ei leidnud, samuti ka tema öeldud firmanime ei suuda ma netiavarustest leida. Cv keskusest ja töötukassast vaatasin, et antud tookohta otsib töölisi hoopis teine rendifirma.

Keegi oskab ehk kommenteerida, mismoodi rendifirmadega neid töölepinguid vormistatakse, kui kontor asub kuskil mujal. Niiviisi sõnumi teel kuidagi kummaline.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi töölepingut, enne ära millegile alla kirjuta! Sini isk. ja panganr pole midagi neil teha, kuid ole ettevaatlik millise lepingu sõlmid, sest võid ennast lõpuks orjaks müüa.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma andmeid ei tohi küll sedasi anda. Helista samal numbril, millelt eile helistati. Küsi kokkusaamist, lepingut näha, mida iganes muud veel. Sedasi, smsi teel, oma andmeid saata ei tohi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

isikukoodi ja konto nr on vaja, et tööleping ette valmistada, kas sellele alla kirjutad on juba iseasi.. selles pole midagi kahtlast

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on firma nimi?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

isikukoodi ja konto nr on vaja, et tööleping ette valmistada, kas sellele alla kirjutad on juba iseasi.. selles pole midagi kahtlast

Tegelikult ei ole ju vaja. Vabalt saab sinna kohta punktiirjoone jätta ja lisada andmed siis, kui lepingu sisu on põhimõtteliselt heaks kiidetud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rendifirmas töötades oledki rendifirma töötaja, see puhas rumalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka teada, mis selle firma nimi on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina arvan, et nii ei tehta, ma ie saadaks mingeid oma andmeid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töö läbi töojõurendifirma