Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töö siin või seal???!

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Töö siin või seal???!

Postitas:

Kui teil on valida 2 erineva töö vahel:

1. Teid on kutsutud Eestisse mitmele erialase töö intervjuule, aga teil puudub elukoht. Võite saada ajutist majutust. Palk on ca 1100 bruto. Tallinnas.

2. Saaksite välismaale tööle, mis ei ole õpitud eriala, aga osaliselt seostub see teie ühe lemmikhobiga. Peate oma kolleegidega (keda te veel ei tunne) ühe katuse all elama (tasuta majutus). Toitlustus on samuti tasuta ja firma poolt. Palk 700 EUR neto. Olete seda tööd ka varem teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 23:22; 12.08 02:26; 12.08 12:57; 12.08 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kui vana sa oled. See kambakesi koos võõras riigis ja väikesel pinnal elamine ning kopikate eest tööl käimine võib kohe pärast gümnaasiumi lõppu lahe olla ja hea elukogemuse anda, aga hilisemas elus eelistaks midagi jätkusuutlikumat, üüriks korteri ja valiks sobiva ameti. See 1100 bruto ei ole otseselt mingi näitaja, aja jooksul palju ju tõuseb, ise ronid karjääriredelil ülespoole, kogemusi tuleb juurde.

Mulle isiklikult on omaette koht väga oluline ja kommuunielu ei elaks ka suure raha eest.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma valiks Eesti. On võimalus end edasi arendada, silma jääda vms. On võimalus leida endale üürikaaslane ka Tallinnas kui see hirmutab.

Ühe lemmikhobi pärast ma ei teeks sellist kommuunelu. Kui on selline asi mis on kõige südamelähedasem, jah, vb, aga nagu sa mainisid ÜKS mitmest…parem arendaksin end Tallinnas ja tegeleks kõrvalt lemmikhobidega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste palganumbrite juures ei valiks kumbagi tööd. Kas see välismaa on Läti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välismaal palk 700 eurot neto? Kuidas palun? Mis välismaa see selline on, kus nii väikeseid palganumbreid eksisteerib?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste palganumbrite juures ei valiks kumbagi tööd. Kas see välismaa on Läti?

Aga kuidas leida pareini taustatud tööd? Mul on just nende tööde alal kogemust ja tean, mida pean tegema. Samas muidugi võiks proovida igalepoole mujale, aga nt kontoritööd ma teha ei suuda (vaja ikkagi ieendaks jääda). Mul on hetkel kindlasti tööd just vaja. Mul on esmane kõrgharidus juba omandatud ja kooli ei saa minna, sest ei ole hetkel rahalise olukorra tõttu võimalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 23:22; 12.08 02:26; 12.08 12:57; 12.08 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välismaal palk 700 eurot neto? Kuidas palun? Mis välismaa see selline on, kus nii väikeseid palganumbreid eksisteerib?

See pole ju palk, vaid taskuraha nagu au pairidel (elamine ja toit on lisaks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas leida pareini taustatud tööd? Mul on just nende tööde alal kogemust ja tean, mida pean tegema. Samas muidugi võiks proovida igalepoole mujale, aga nt kontoritööd ma teha ei suuda (vaja ikkagi ieendaks jääda). Mul on hetkel kindlasti tööd just vaja. Mul on esmane kõrgharidus juba omandatud ja kooli ei saa minna, sest ei ole hetkel rahalise olukorra tõttu võimalik.

Sa oled alles noor, lastetu ja pole ka suhteid, mis sind Eestis kinni hoiaksid? On sul välismaal elamise ja töötamise kogemust? Mina igal juhul soovitan võimaluse korral ka Eestis väljaspool veidi elada ja töötada, eriti kui sul tegelikult nendel tingimustel on seal välismaal odavam elada ning ilmselt on võimalik raha kõrvale panna. Eestisse tagasi tulles on siis juba olemas stardikapital, mille eest elukoht leida.
End arendada ja karjääri teha on välismaal täpselt samuti võimalik nagu Eestis.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 10:56; 12.08 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuriks kas välismaal elades oleks omaette tuba või jagad tuba ka võõraga.
Antud palk on liiga väike, et taluda võõraga toas olemist.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 11:01; 12.08 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuriks kas välismaal elades oleks omaette tuba või jagad tuba ka võõraga.

Antud palk on liiga väike, et taluda võõraga toas olemist.

Kahjuks on toad jagatavad, et 2 inimest on toas. See ongi minu jaoks suurim probleem. Eelmisel aastal töötain pm samamoodi, et pidin inimesega tuba jagama. Nüüd ei teagi, mida teha, sest kuskile mujale ei ole mul võimalik küll hetkel kohe tööd leida, kus ei peaks tuba jagama. Va Tallinnas ehk, saan omaette to kuid tööajus ei ole kindlat pakkumist vaid lihtsalt intervjuu. Ei taha raha tuulde lasta, et Eesti tulla.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 23:22; 12.08 02:26; 12.08 12:57; 12.08 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas leida pareini taustatud tööd? Mul on just nende tööde alal kogemust ja tean, mida pean tegema. Samas muidugi võiks proovida igalepoole mujale, aga nt kontoritööd ma teha ei suuda (vaja ikkagi ieendaks jääda). Mul on hetkel kindlasti tööd just vaja. Mul on esmane kõrgharidus juba omandatud ja kooli ei saa minna, sest ei ole hetkel rahalise olukorra tõttu võimalik.

Sa oled alles noor, lastetu ja pole ka suhteid, mis sind Eestis kinni hoiaksid? On sul välismaal elamise ja töötamise kogemust? Mina igal juhul soovitan võimaluse korral ka Eestis väljaspool veidi elada ja töötada, eriti kui sul tegelikult nendel tingimustel on seal välismaal odavam elada ning ilmselt on võimalik raha kõrvale panna. Eestisse tagasi tulles on siis juba olemas stardikapital, mille eest elukoht leida.

End arendada ja karjääri teha on välismaal täpselt samuti võimalik nagu Eestis.

Mul on välimaal elamise ja töötamise kogemust u 3 aastat. Raha on jah võimalik kõrvale panna, lihtsalt tuba peab töökaaslasega jagama, see on veidi jama minu jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 23:22; 12.08 02:26; 12.08 12:57; 12.08 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled noor inimene, siis ehk kannatab nii elada mingi aasta. Kui sellega kogud näiteks korteri sissemaksuraha. Sellise eesmärgi korral vist pingutaks.

Mul Soomes omaette tuba ja palk ikka oluliselt suurem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 11:01; 12.08 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd ei teagi, mida teha, sest kuskile mujale ei ole mul võimalik küll hetkel kohe tööd leida, kus ei peaks tuba jagama. Va Tallinnas ehk, saan omaette to kuid tööajus ei ole kindlat pakkumist vaid lihtsalt intervjuu. Ei taha raha tuulde lasta, et Eesti tulla.

Teemaalgataja, sa oleks võinud oma teemat alustagi sellest, et sa oled hetkel seal välismaal. Oletame, et sa saaksid selle töökoha Tallinnas. Kas sul on sääste, et endale elamist üürida? Mulle tundub, et sul on hetkel mõistlik seal välismaal see töökoht vastu võtta ja siis hoolega raha koguda. Kui majutus ja toitlustus tasuta, siis peaks see küll võimalik olema.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 10:56; 12.08 18:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töö siin või seal???!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.