Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Töö

Postitas:
Kägu

Ausalt palun. Kas te tahaksite tööl käia/tööd teha, kui poleks vaja raha teenida? Kas oma praegusel tööl? Mitu tundi päevas, mitu päeva nädalas, mitu kuud aastas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Töö

Ainult juhul, kui töö oleks ühtlasi hobi, kaks head ühes.
Muidu mitte, tegeleks heategevusega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, ostaksin veekogu lähedusse talu ja tegeleksin koriluse ning potipõllundusega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

jah käiksin, aga ilmselt ei suhtuks tööse samasuguse entusiasmiga kui praegu. töö ja hobi on koos, töökaaslasteks parimad sõbrad, neist mõned juba lapsepõlve aegsed.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käiks küll tööl, mulle meeldib tööl käia. Eluaeg kodus istumist küll ette ei kujutaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, aga mulle juhuslikult meeldib oma töö 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei taha, 15 aastat järjest töötasin ja nüüd istun kodus, sest vahet pole, kas käin tööl või mitte, raha pole ikkagi. samuti ei ole kodu korras ja söögid tehtud. vahet pole, kas olen poole ööni tööl või askeldan kodus, ikka ei jõua.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei käiks, ostaks (kui raha oleks) pisikese majakese ilusasse kõrvalisse kohta. naudiks rahu, loodust, vaikust, potipõllundust ja kõpitseks majakese kenaks. ma vana ka juba, üle 30 aasta töötanud, aitaks küll. aga näe, ei lasta pensionile.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei käiks. Minu suurim kirg on reisimine. Kui mul oleks piiramatult raha, siis ma käiks terve maailma läbi. Kui tüdineksingi mingil hetkel reisimisest, siis tegeleksin vahepeal vabatahtliku tööga või heategevusega või käivitaks mingi oma äri, aga palgatööd kellegi teise heaks kindlasti ei viitsiks teha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

armastan oma tööd väga ja ei vahetaks seda ühegi teise töö vastu. lisaks on ka kolleegid armsad inimesed :). ahh, olen tõeliselt õnnelik inimene!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

issand , hakkab jälle peale, sujuvalt minnakse varsti üle teemale tööl käivad naised ja koduperenaised.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Käiks küll tööl, mulle meeldib tööl käia. Eluaeg kodus istumist küll ette ei kujutaks. [/tsitaat]
Et maailmas on olemas ainult 2 varianti-kas käia tööl või ISTUDA kodus???
Loomulikult ei läheks tööle kui raha rohkesti oleks. Rändaks maailmale tiiru peale, mõnda eriti meeldivasse kohta jääks natukeseks paikseks ja aitaks nõu ja jõuga inimesi. Kui reisimisest küllalt saab, siis avaks kusagil kunstigaleriiga kohviku.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, minu töö on osa minust.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin ükskord dokfilmi inimestest kes eluaeg olid ennast identsifeerunud ainult oma tööga, olid kokku sulanud oma tööga ja kui neid ükskord vallandati siis seisid oma minaga üksinda ja ei osanud midagi peale hakata.
Perekond ei osanud nendega midagi peale võtta sest kõik olid harjunud nägema neid kui tööloomi ja kõigil olid oma tegemised.
Hobbisid ja sõpru polnud, sest töö juures kolleegid, kuigi veedeti nendega 90% oma ajast peale tööd enam nendega ei suhelnud, sest polnud millestki rääkida.
Mida kahetsevad inimesed kõige rohkem vanaduse, et ei näinud lapsi suureks kasvamas, et kiirustasid, et ei suhelnud oma naise-mehega piisavalt, jne.
Noortele sellised asjad muidugi tunduvad kauged ja eluvõõrad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naudin oma tööd. Töötan riigiametis, E-R 08.30-17. Pühad vabad, enne pühi lühem tööpäev, inimlik otsene ülemus – no mida veel tahta?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Naudin oma tööd. Töötan riigiametis, E-R 08.30-17. Pühad vabad, enne pühi lühem tööpäev, inimlik otsene ülemus – no mida veel tahta?[/tsitaat]

Mul ka samasugune töö/tingimused aga küll ei saaks öelda, et ma nüüd niiväga naudin seda kõike. Kui oleks mingi muu võimalus või tee, siis ei käiks tööl. Ja kindlasti on midagi veel tahta peale selle kontoris istumise. Õigemini võiks küsida, et kas seda siis tahtagi elult? Hetkel püüan ise ka välja mõelda vastust sellele ja endas selgusele jõuda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Naudin oma tööd. Töötan riigiametis, E-R 08.30-17. Pühad vabad, enne pühi lühem tööpäev, inimlik otsene ülemus – no mida veel tahta?[/tsitaat]

Ei nautinud oma tööd. Töötasin riigiametis, E-R 9.00-18.00, lisaks palju ületunde, mida ei tasustatud. Pühad vabad, enne pühi lühem tööpäev, ebainimlik otsene ülemus ja ka ebainimlik kõrgem ülemus. Tulin ära. Nüüd õpin teist eriala, et riigiametniku tööd ei peaks enam kunagi tegema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Töötan kaubanduskeskuses, enam-vähem 24/7 avatud. Õhtuks väga väsinud, aga palk hea ja raha on vaja. Ei, ei töötaks päevagi, kui rahamuret poleks.

0
0
Please wait...

Postitas:
nyah nyah

Minu elukutse, tyli & tulu vahekorda arvestades, on nigunii hobi. Vahet pole, millisele firmale või millise ettevõtlusvormi raames ma sel erialal töötan.

Paraku on see ainus asi, mida ma korralikult teha oskan.

Kui ma yldse ei peax rahale mõtlema — jah, ma teexin sedasama tööd. Ma lihtsalt valixin veidi rohkem, millised pakkumised vastu võtta, & ehk tegelexin rohkem omaalgatuslike projektidega. Kes ei tööta, läheb peast segi — vanatädide pealt nähtud kyll.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]ei käiks, ostaks (kui raha oleks) pisikese majakese ilusasse kõrvalisse kohta. naudiks rahu, loodust, vaikust, potipõllundust ja kõpitseks majakese kenaks. ma vana ka juba, üle 30 aasta töötanud, aitaks küll. aga näe, ei lasta pensionile.[/tsitaat]

Olen sellist elu saanud esimesed 18 aastat ja siis 30.-da eluaasta ringis veel kuus aasta. Rohkem ei taha!!!
Nüüd käin tööl iseenda firmas, huvitav ja mõnus on. Elan linnas, maal võib käia ainult kevadel/suvel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, mulle meeldib mu töö.
Ilma selleta ma ilmselt manduksin või otsiks mõne asendustegevuse, miks siis mitte juba teha oma tööd.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oleks rahaliselt võimalik kodune olla, aga ma ei suudaks. Mul on vaja, et mu vaim oleks tegevuses. Võimalik, et töötunde tuleks osalisele koormusele üle minnes nädalas vähem ja selle võrra rohkem enesetäiendustunde (olen ka seda kaalunud), aga ka enesetäiendusel peab olema mingi väljund. Vähemalt minul.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma võiksin vabalt kodune olla, abikaasa palgast elaksime vabalt ära, aga ma ei suudaks olla kodune väga pikalt. Õnneks mulle mu töö väga meeldib, teen seda rõõmuga ja see pakub mulle väga palju- töötan lastega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu töö ajab mul südame pahaks ja võtab eluisu (kaasa arvatud energia, mida oleks vaja, et uut tööd otsida). Nii et aimate ehk isegi, mis mu vastus sellele küsimusele on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Piibuga naine

Tööraamatut lehitsedes ma jahmusin – olen töötanud viimased 20 aastat (ok, sügisel saab 20 aastat).
Kas ma käiksin edasi tööl, kui rahamure ei kollitaks? Oleks mingi sissetulek suure päranduse vms pealt, siis tegelt ei käiks.

0
0
Please wait...

Postitas:
helje

Tööraamatut ei olegi vaja lehtitseda, tean peast, et olen töötanud oma 46 eluaastast 29 ja pool (pool aastat proovisin koolis käia, aga ei saanud ilma rahata hakkama, 35 rbl stippi ei aidanud hädast välja)). Ja olen töötanud kogu aeg ühes süsteemis, st ma täiega armastan oma tööd. Olen nõus seda tegema ka siis, kui mul poleks seda vaja teha palga pärast (paraku rahata elu ette ei kujuta). Ainult siis teeks seda natuke teisiti ja mitte riiklikus süsteemis, vaid isiklikus ettevõtmises. Või siis teeks vabatahtlikuna tööd noortega (noortekeskuses) , või isegi \”oma/era\” noortekeskuses…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kubujuss

Palgatööd küll ei teeks (mul turundus ja müük). Õpiks, reisiks, veel õpiks ja reisiks. Tegeleks 100 asjaga, millega töö kõrvalt pole mahti tegeleda olnud. Ja kui see hakkaks üksluiseks minema, siis tegeleksin lastega, teeks mingi turvakodu või võtaks mõned lapsed hooldusesse vms. See mõte vaevab mind juba aastaid. Niisama kodus küll kaua ei suuda olla – järgi proovitud. Isegi raske seljavigastusega ja valudes ei suutnud ainult telekat vahtida, 2 nädalal pärast hakkasin remonti planeerima ja vaheseinu lammutama 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib mu töö ainult siis ,kui ta juba valmis on,ehk kui kõik on koristatud ja puhas,siis on mõnus ülevaade(nimelt olen koolis klassiruumide koristaja)aga vabatahtlikult ma tegelikult ei teeks seda ilmselt mitte kunagi,sest te ei kujuta ettegi millist sitta ja sodi suudavad lapsed kõigest ÜHE päeva jooksul tekitada…ja kui on veel kunstiõpetus olnud 🙁 ja seda tööd teen ma kõigest 290¤kuus…masendav,kas pole?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama siin.

Ma olen mõelnud, et tegelikult ei tahaks ma päris ilma töölkäimata elada, isegi siis, kui rahaliselt võimalik oleks.
Vähemalt oktoobrist aprillini tahaks kindlasti koduväliste tegevustega hõivatud olla.

Aga töö huvitavus? Arvan, et igasuguse töö saab endale huvitavaks teha. Enamus on muidugi rutiin – nagu ka kodusolemise tegevused – vahel leidub ka tööpärleid. Väljakutseid pakub tööelu iga päev.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mulle meeldib mu töö ainult siis ,kui ta juba valmis on,ehk kui kõik on koristatud ja puhas,siis on mõnus ülevaade(nimelt olen koolis klassiruumide koristaja)aga vabatahtlikult ma tegelikult ei teeks seda ilmselt mitte kunagi,sest te ei kujuta ettegi millist sitta ja sodi suudavad lapsed kõigest ÜHE päeva jooksul tekitada…ja kui on veel kunstiõpetus olnud 🙁 ja seda tööd teen
ma kõigest 290¤kuus…masendav,kas pole?[/tsit
aat]

masendav tõesti…

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.