Esileht Tööelu, raha ja seadused. tööandja on juut

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: tööandja on juut

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>Hei. Minu uus tööandja on juut. selline päris juut. Kes vahest käib mütsikesega,käib palvetamas* või midagi sellist jne.</p>
Kas oskate mulle soovitusi anda millega peab arvestama kui tegemist sellise inimesega.mida kindlasti ei tohi teha jne…tänud.

+3
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõige lihtsam on selle küsimusega tööandja poole pöörduda.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juudinalju ei soovitaks, kuigi mõni juut  kindlasti suudab nende üle ka naerda, aga parem karta kui kahetseda,  võib-olla mitte kasutada väljendit nagu juudi jõulupuu, teha mingeid Natsi-Saksamaad ja Hitlerit ülistavaid arvamusavaldusi, arutleda teemal, kas holokaust ikka toimus ja kas seal ikka suri nii palju inimesi, ilmselt tasuks hoiduda ka Iisraeli Palestiina konfliktist rääkimisest, eriti kui kaldud palestiinlaste poole. Kui sul on koosolekute ajal kalduvus haakriste kritseldada, siis ma harjutaks midagi muud tegema. Toiduga ka võib-olla peab valima, kui tahad teda kostitada, ma pole küll ülemust kostitanud, aga mine tea, mis plaanid sul on ja ega ma ole ka karjääriredelil kaugele jõudnud, nii et võib-olla peaks seda tegema. Mulle rohkem võimalikke probleeme pähe ei tule praegu.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juudinalju ei soovitaks, kuigi mõni juut kindlasti suudab nende üle ka naerda, aga parem karta kui kahetseda, võib-olla mitte kasutada väljendit nagu juudi jõulupuu, teha mingeid Natsi-Saksamaad ja Hitlerit ülistavaid arvamusavaldusi, arutleda teemal, kas holokaust ikka toimus ja kas seal ikka suri nii palju inimesi, ilmselt tasuks hoiduda ka Iisraeli Palestiina konfliktist rääkimisest, eriti kui kaldud palestiinlaste poole. Kui sul on koosolekute ajal kalduvus haakriste kritseldada, siis ma harjutaks midagi muud tegema. Ma ei kasutaks tema kuuldes ka saksa kirjaniku Lorenz Diefenbachi tsitaati “Töö teeb vabaks”. Toiduga ka võib-olla peab valima, kui tahad teda kostitada, ma pole küll ülemust kostitanud, aga mine tea, mis plaanid sul on ja ega ma ole ka karjääriredelil kaugele jõudnud, nii et võib-olla peaks seda tegema. Mulle rohkem võimalikke probleeme pähe ei tule praegu.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

.

Ma ei kasutaks tema kuuldes ka saksa kirjaniku Lorenz Diefenbachi tsitaati “Töö teeb vabaks”.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hm, sealiha ei  pakuks.  Natsi-Saksamaa teemal saaks arutleda, samamoodi arutame me ju Nõukogude Venemaa okupatsiooni teemat.  Minul on oma arvamus Palestiina teemal, samas võib see töökoha maksta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänud! natukenegi infot 😀

Ehk kellegil veel teadmisi oleks super:)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Juudinaljad on enamasti  juutide eneste poolt välja mõeldud naljad enda kohta. Ja räägivad nad neid vägagi meelsasti. Näiteks kuidas täsikasvanud mees juudiks võiks saada? Ainult täisnarkoosi all. Vähemalt niipalju kui on juute, on ka erinevaid arvamusi Palestiina küsimuses. Juutide põlvnemist arvestatakse emaliinis (mõistlik, sest isadus kuni dna testini ju kaheldav). Ja kui juba mütsikest kannab on tal jumalaga väga usaldusväärne suhe, nagu kõikidel usklikel juutidel. </span>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juudinaljad on enamasti juutide eneste poolt välja mõeldud naljad enda kohta. Ja räägivad nad neid vägagi meelsasti.

See ei tähenda absoluutselt, et ka mittejuudid neid nalju rääkida võiks!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea, paljud teist oma ülemusi kostitavad? Mina pole seda kunagi teinud ega vajanud.  Ok ikka vahest tuuakse mingit nänni töökaaslastele, aga igas kollektiivis on mingi osa, kes ei söö seda, teist ja kolmandat. Nood siis ei söö ja nii on. Mina ei hakka küll oma pead vaevad, et kui viin koogi, siis mõni on dieedil ja mõni kannatab nisu talumatuse all. No sorry, kes sööb see sööb. Kui nüüd mõelda, kas üks tavaline keskmine kollektiiv, kus ainult eestlased, räägib üldse kunagi asju, mis kuidagi juute solvama peaks? Minu tööelus pole seda ette tulnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juudinaljad on enamasti juutide eneste poolt välja mõeldud naljad enda kohta. Ja räägivad nad neid vägagi meelsasti.

See ei tähenda absoluutselt, et ka mittejuudid neid nalju rääkida võiks!

et lätlased ei või eestlastest nalju rääkida eestlastele. või meie lätlastest lätlastele. ikka võib juudinalju rääkida ka juutidele.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et lätlased ei või eestlastest nalju rääkida eestlastele. või meie lätlastest lätlastele. ikka võib juudinalju rääkida ka juutidele.

Tööandjale küll ei soovita selliseid nalju teha.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus ei tea juutidest midagi. Ülemus nagu ülemus ikka. Vaevalt ta sult jidišit nõudma hakkab ja süvauskseid juute võid leida vaid ragbi v Jeruusalemmast.

Surnuaeda teda laupäeval vaatama ära mine!

Ja milleks sul ülemust toita vaja?

Parem ole normaalne, mitte ära võimle , see tundub nagu pugemine!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav on see, et juudid ei tähista jõule nagu enamus kristlasi. Seda mainis mulle üks juuditar kui soovisin talle häid jõule.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav on see, et juudid ei tähista jõule nagu enamus kristlasi. Seda mainis mulle üks juuditar kui soovisin talle häid jõule.

Huvitav on see, et keegi arvab nagu juudid tähistaks jõule. Jõulud tähistavad teatavasti Jeesuse sündi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav on see, et juudid ei tähista jõule nagu enamus kristlasi. Seda mainis mulle üks juuditar kui soovisin talle häid jõule.

Juudid ei ole kristlased ja nad ei tähista jõule samal põhjusel, miks sina ei tähista rosh hashanat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gaasihindade üle võiks arutleda

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hanuka on, see pm nagu jõulud. Kuid siinsed juudid siiski jõule tähistavad, see oleneb perest????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juudinaljad on enamasti juutide eneste poolt välja mõeldud naljad enda kohta. Ja räägivad nad neid vägagi meelsasti.

See ei tähenda absoluutselt, et ka mittejuudid neid nalju rääkida võiks!

et lätlased ei või eestlastest nalju rääkida eestlastele. või meie lätlastest lätlastele. ikka võib juudinalju rääkida ka juutidele.

Vaevalt et usklik juut mingi uskmatu alluva tehtud juudinalju heaks kiidaks. Vähemalt mina ei soovitaks proovida. Enda kohta võib nii mõndagi öelda, aga kui mingi suvaline tüüp tuleb sulle seda ütlema, siis on hoopis teine asi (nt ütled enda kohta “olen ma ikka loll”, siis on see üks asi, kui su alluv tuleb ütlema “oled sa ikka loll”, siis hoopis teine asi). Lõppude lõpuks kutsuvad USA neegrid mõnikord teist neegrit neegriks, aga katsugu valge sama asja teha…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. tööandja on juut