Esileht Kodunurk Töökindad suurele käele?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Töökindad suurele käele?

Postitas:

Tere!

Kas Eestis kusagil suurele käele ja jämedatele sõrmedele töökindaid ka müüakse?

Enamik töökindaid, mida müüakse on suuruses 8-12 aga kas kusagil 14 või 15 suuruses kindaid ka müügil näinud olete?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 20:34; 21.01 23:23;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

kas kusagil 14 või 15 suuruses kindaid ka müügil näinud olete?

Segi oled kamminud end?
Sa tahad öelda, et kellelgi on käelaba ümbermõõt 38cm?
(just nii palju on 15 tolli)
Ja suurused, mida üldse toodetakse, on 6 kuni 13.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kusagil 14 või 15 suuruses kindaid ka müügil näinud olete?

Segi oled kamminud end?

Sa tahad öelda, et kellelgi on käelaba ümbermõõt 38cm?

(just nii palju on 15 tolli)

Ja suurused, mida üldse toodetakse, on 6 kuni 13.

Ei ole segi kamminud end.

Täna sain ühed 13 suuruses numbriga kindad kätte…no tee mis tahad ei läinud normaalselt kätte, sõrmekohad jäid kuidagi väikeseks.

Need tundusid isegi väiksemad olevad kui teine mudel nr. 12 oli ja nr. 13 kindaid oli ka vaid ühte varianti ja ei olnud venivad.

Ma pean siis laskma kellelgi kusagil endale number 14 suuruses kindad õmmelda sest osta ei ole neid kusagilt võimalik.

Või teate äkki mõnda head kohta kus müüakse nr. 13 suuruses hästi venivaid kindaid?

Nr. 13 kinnastesse käsi isegi mahub sisse aga sõrmed ei taha hästi mahtuda.

 

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 20:34; 21.01 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guide teeb vähemalt 13 suuruseni kindaid paaris erinevas mudelis, aga üldiselt on need pigem ka maaletoojalt tellimisel või on üksikud mudelid ja paarid seda suurust laos. Kuid pigem ei ole nad just väga venivad.

14 ega 15 suuruseis kindaid ei ole kohanud. Okei, üht mudelit isegi 14 suuruses tehakse.

https://guidegloves.com/en/products?articlesize=000000000000000000000014&articlesize=000000000000000000000013

Googeldades tuleb 13 suurust veel välja, need oleks kohe tellimisel vist https://www.xn--triistamarket-imba.ee/et/tooted/suurus-13

 

Kõige suuremad on (sõrmedest) loomanahksed kindad laia mansetiga, aga on ka mega kohmakad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kusagil 14 või 15 suuruses kindaid ka müügil näinud olete?

Segi oled kamminud end?

Sa tahad öelda, et kellelgi on käelaba ümbermõõt 38cm?

(just nii palju on 15 tolli)

Ja suurused, mida üldse toodetakse, on 6 kuni 13.

Ei ole segi kamminud end.

Täna sain ühed 13 suuruses numbriga kindad kätte…no tee mis tahad ei läinud normaalselt kätte, sõrmekohad jäid kuidagi väikeseks.

Need tundusid isegi väiksemad olevad kui teine mudel nr. 12 oli ja nr. 13 kindaid oli ka vaid ühte varianti ja ei olnud venivad.

Ma pean siis laskma kellelgi kusagil endale number 14 suuruses kindad õmmelda sest osta ei ole neid kusagilt võimalik.

Või teate äkki mõnda head kohta kus müüakse nr. 13 suuruses hästi venivaid kindaid?

Nr. 13 kinnastesse käsi isegi mahub sisse aga sõrmed ei taha hästi mahtuda.

uuri netist kus nr.13 või helista ja pead proovima, erinevalt venivad, meil suure käega mehed ja 11 ikka mu meelest väga suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan labakindaid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

11 ja jube suur? Ma olen naine, kelle käelaba ümbermõõt on 21 cm ja enamasti sobivad mulle nr 10 kindad.

Olen oma käed pärinud vanaisalt. Temaga aga oli vanas eas selline lugu, et kuigi ta oli eluaeg klaverit mänginud ja ka muusikaõpetajana töötanud, siis sõrmed oli nii jämedad, et ühele klahvile ära ei mahtunud. Ma tema käelaba ümbermõõtu ei tea, aga ilmselgelt oli see suurem kui minu 21 cm. Seega üldse ei imesta kui mõnel 15 suurus kindaid tarvis on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul suure käega abikaasa ja tema saab töökindaid becky tööohutuskeskusest. Vist ka küll nr 13, aga erinevad nr 13 on erineva suurusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas endokrinoloogi juures akromegaalia suhtes on uuritud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Töökindad suurele käele?