Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Töökius

Postitas:

Töötan ühes suuremas ettevõttes 12liikmelises osakonnas. Üks minu kolleegidest, ca 55aastane daam lihtsalt mürgitab oma negatiivsusega kogu meie meeskonda. Tema eraelust suurt ei tea, no et kas tal on probleeme vms, ainult niipalju, et lapsi ega meest tal pole, elab üksi. Hommikul juba vingub ja viriseb, väidetavalt teeb tema kõige rohkem tööd, pidevalt vihjab, et teised midagi ei tee. Iga asja peale on draama- nt kui keegi on valesti wc-d kasutanud vms. Kui keegi teeb akna lahti või kui keegi köhib või mida iganes. Juhiga oleme rääkinud, aga tulemit nagu pole. Daam hoiab oma töökohast kümne küünega kinni, samas tundub, et iga asja peale läheb tal tohutult kaua aega. Aga pidevalt lööb trummi, kui palju ta tööd teeb ja pritsib sappi teiste suunas. Kõik kardavad teda juba. Mida teha?

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sinul ei olegi midagi teha, kui ülemus ei tee. Tee tööajal tööd ja ära kuula teiste loba, las vinguja vingub üksinda. Kui keegi välja ei tee, siis varsti jätab järele ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vinguv kolleeg pole veel töökius, kui ta lihtsalt üldiselt vingub
kui häirib, siis räägite ülemusega, ülemus räägib siis vingujaga ja vajadusel teeb hoiatuse.
variant on ka see, et tema meelest kiusate teie teda – jätate vetsus enda järel koristamata, tekitate tuuletõmbust, levitate viiruseid jne.
seda, kas ta teeb piisavalt tööd, otsustab juht. kui ta tööl tulemit poleks, siis oleks tööandja tõenäoliselt juba midagi ette võtnud temaga

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha?

Vaheta töökohta.
Kui sa ei tunne end oma praeguses kohas hästi, sul on kolleegid, kes sind häirivad ja ülemus, kes sinu kaebusi ei kuula, siis ainus, mis sa ise teha saad, on endale uus koht otsida. Pole mõtet oma elu raisata töötamise peale kohas, kus sa end hästi ei tunne.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hullu peabki kartma.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole töökius, kui sul on üks sinu jaoks ebameeldiv kolleeg, kellel ei ole otseselt sinuga mingit kiusu, vaid kes kurdab, et tualetis võiks enda järgi koristada ja haigena võiks haiguslehe võtta.

Pigem tegeled siin diskrimineerimisega sina, kes sa esimesena mainisid ära kolleegi vanuse ja selle, et tal pole meest.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võin vabalt olla ka mina, sest ma olen ka pannud wc-sse sildi, et oma krdi kakatriibud ise ära koristatkse. Kui vaja teen ka koosoleku. Ning kui mõni arvab, et normaalne toatemperatuur ongi 15 kraadi ja õhk peab liikuma. Tead, võta oma 20 kg alla, on endal ka kergem, mitte ära külmuta teisi surnuks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.