Esileht Ilu ja tervis Toonivad palsamid ja hallid juuksed

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Toonivad palsamid ja hallid juuksed

Postitas:

Olen eluaeg oma kartulikoorekarva juukseid heledamaks värvinud. Nüüd on juustes juba palju halli, juuksed ise on kehva struktuuriga, värvimine eriti hästi ei mõju. Olengi nüüd mõelnud, et äkki loobuks värvimisest ja annaks juustele veidi värvi/tooni juurde värvipalsamiga, neid on tänapäeval päris suures valikus ja kõikvõimalikes toonides. Kas keegi on proovinud hallisegusel juuksel – kas hallilt tuleb värvitoon kiiremini maha, kui veel oma värviga juuksel, või pole vahet? Eks hallil jääb toon (kui üldse peale hakkab) kindlasti teistmoodi, heledam, ma pakun. Kas keegi on värvipalsamiga häid tulemusi saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 14:06; 18.10 16:07; 14.11 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sarnane probleem. Loomulik toon on selline nö ilma värvita, hele, aga mitte blond, tume ka mitte. Juuksed on õhukesed (kui mõnel on kolm karva kahes reas, siis minul on kaks karva kolmes reas), loomulik lokk on ka natuke sees, seega üks ilge sasi on peas, ükski soeng ei ole ilus. Juuksed on õhukesed, kui seda lokki poleks, siis näeksin eriti jube välja. Seda on hästi näha mütsikandmise hooajal, kui müts minu lokikesed täiesti siledaks vajutab (talvel ei usuks keegi, et mul on lokkis juuksed).

Kui hakkasid hallid karvad tulem nii, et juba endale silma torkas, proovisin kõigepealt lasta triipe teha. Juuksur ütles kohe, et lokkis juustega ei paista need triibud niikuinii välja, efekti ei anna. Ühe korra lasin siis värvida juuksed sellist enda juuksetoonile vastavad loomulikku värvi. Oi, kui jubedad takud mul siis peas olid! Värvimine tegi mu juuksed selliseks karedaks või takuseks, ja kuna ma eluaeg otsisin ikka vahendeid, millega just juukseid pehememaks ja siidisemaks saada selle lokisasiga (mul pole mingi ilus lokk, vaid jube säbru segamini pulksirgete salkudega), siis loobusin.

Järgmisena lasin juuksuril värvida Elumeniga, see on mingi teistmoodi toimiv värv kui “tavaline”, pisut leebem, ei pleegita juukseid ja ei riku sedasi nagu muidu värvimine. Just sellepärast valisingi selle, et oma õrnasid õhukesi karvu mitte päris ära rikkuda. Algul oli lahe, värv mulle meeldis ja iga värvimise korraga jäi pisut rohkem värvi peale. Olin rahul niikaua, kuni seda värvi sai juustesse nii palju, et ka äsja puhtaks pestud juuksed tundusid nagu rasvased pulgad – ei tõmmanud enam lokki, rippusidki sellised salgud nagu oleks kohu aeg pea pesemata. Ausalt, ei meeldinud enam.

Siis hakkasi nka proovima toonivaid asju. Aga häda ongi selles, et hallile need tavaliselt ei mõju. Suht tühi vaev. Ainus, mis aitas, oli Schwarzkopfi Palette tooniv geel (nt https://www.selver.ee/tooniv-geel-0-jaine-blond-palette-1-tk), aga neil on kesine värvivalik ja seda tavalist nö blondi, mis oli minu loomulikule kõige lähem, enam müügil pole, ma ei tea, kas enam ei toodetagi või lihtsalt ei tooda sisse. Igatahes ma pole leidnud. See oli nimega “Schwarzkopf Palette Instant Color Toning Gel 2 Sunshine Blond”. Kui keegi kuskilt leiab, andke teada. See polnud ka mõeldud tegelikult halli katmiseks. Aga kui kaks tundi peal hoidsin, siis varjas halli ära küll.

Nüüd katsetan hennaga, aga sellega on see häda, et see teeb põhiliselt siiski punaseks või tumedamaks. Mulle väga need toonid ei sobi ja ma ei tahagi punast, aga ilmselt ei jää muud üle, kui minna ikkagi “tavaliste” värvide teed. Hall mind ei kaunista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sarnane probleem. Loomulik toon on selline nö ilma värvita, hele, aga mitte blond, tume ka mitte. Juuksed on õhukesed (kui mõnel on kolm karva kahes reas, siis minul on kaks karva kolmes reas), loomulik lokk on ka natuke sees, seega üks ilge sasi on peas, ükski soeng ei ole ilus. Juuksed on õhukesed, kui seda lokki poleks, siis näeksin eriti jube välja. Seda on hästi näha mütsikandmise hooajal, kui müts minu lokikesed täiesti siledaks vajutab (talvel ei usuks keegi, et mul on lokkis juuksed).

Tänud pika ja põhjaliku vastuse eest, meil on siis sama sorti juuksed, mul ei ole küll väga hõredad, aga halva struktuuriga, õrnad ja samuti kergelt lokkis. Võiks siis päris tugevalt lokkis olla, praegu on nii, et kui juuksed ise on enam-vähem sirged, saavad natuke õhuniiskust ja peale seda on pea lihtsalt karvane, ei üks ega teine. Värv on tume kartulikoor, ehk siis tuhm ja mõttetu. Nüüd siis palju halli ka. Tavalise värviga ei saa mina samuti värvida, juuksed on kohe hirmsasti takkus ja pulstis. Kuigi ma ei föönita juukseid ja õlitan neid ka päris tihti. Emsibethi õlivärvidega jäävad juuksed kuidagimoodi talutavad, tahaks midagi veel orgaanilisemat, aga pole jah midagi olemas. Hennaga punaseks ma ei taha, enda värv on suhteliselt tume ja tumedamat sorti punapea ei sobi mitte. Hennaga värvitud pead vist naljalt heledaks tagasi ei saa ka. Kahju et veel nii vana ei ole, et saaks rahumeeli halli välja kasvatada, tõmbab vist 10 aastat vanust kohe juurde. Kuuekümneselt ehk poleks enam seda probleemi, aga praegu veel sinna ikka väga pikk maa veel minna.

Üritan siiski juukseid toonida, eks siis saab aimu, kui kiiresti maha tuleb või et kas üldse peale jääb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 14:06; 18.10 16:07; 14.11 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid mõned aastad tagasi esimesed hallid karvad tulema ja tundub, et parim vahend hallide karvade vastu on munakollane. Pole enam aasta otsa sampoone kasutanud, ainult munakollast ning hallid karvad on kadunud. Ka juuksed on tihedamaks muutunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast munakollasega pesemist pole vist palsamit vaja enam kasutada?
Muidu hiljuti tuli Emsibethil välja kena valik juukse toonijad. Pole jõudnud proovida, aga on plaanis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 14:06; 18.10 16:07; 14.11 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid mõned aastad tagasi esimesed hallid karvad tulema ja tundub, et parim vahend hallide karvade vastu on munakollane. Pole enam aasta otsa sampoone kasutanud, ainult munakollast ning hallid karvad on kadunud. Ka juuksed on tihedamaks muutunud.

mis see muna värvis su hallid karvad teist värvi sisi või kuhu need olemasolevad hallid karvad kadusid? ausõna, s eda juttu ma ei usu 😀 kui hallide juustega võitlemine olek snii lihtne, et määri ag amidagi peale ja halli ei tekigi ja olemsoleva kaob ära,a siis oleks pood igasuguseid imevahendeid täis lubadusega hall ära kaotada – justnagu kortsudevastaseid kreeme on mustmiljon. Aga ilutootjad isegi ei julge sellist lubadust anda vaid ikka värvimine on see, mis aitab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan seda sama toonivat geeli, mida eelpool viidati. Mahagoni tooni nt. Mul on punakaspruunid juuksed. Kui halle karvu nii palju poleks, siis ei värviks üldse, sest loomulikult antud ilus värv. Pean kord kuus toonima. Hind on ka hea ja lihtne peale kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Toonivad palsamid ja hallid juuksed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.