Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tööpinged ajavad üle pea

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Tööpinged ajavad üle pea

Postitas:

Mul on tööl iga päev halb olla. Minuga seotud asju mulle ei räägita, ma ei tohi pea-aegu mitte midagi rääkida ega öelda, on jäänud selline mulje nagu minust arvatakse kuidagi nõmedalt. Et minust arvatakse seda mida ma ei ole. Et kõnningi nagu noateral kusjuures ma ei tea mis oleks vääratus ja mis selle peale juhtuma hakkaks. Ja mul on täiesti kõrini sellest mis seal on kogu aeg. Olen seal päris kaua olnud, tahaks sealt ära minna aga nüüd on mul hirm, et minust on seal töötavate inimeste tuttavate kaudu mingid “jutukesed” juba levinud ja et uues kohas hakkaks sama jama pihta. Ma olen vaimselt läbi sellest olukorrast.

+13
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.07 20:22; 12.07 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tööl iga päev halb olla. Minuga seotud asju mulle ei räägita, ma ei tohi pea-aegu mitte midagi rääkida ega öelda, on jäänud selline mulje nagu minust arvatakse midagi halba. Et minust arvatakse seda mida ma ei ole. Et kõnningi nagu noateral kusjuures ma ei tea mis oleks vääratus ja mis selle vääratuse peale juhtuma hakkab. Ja mul on täiesti kõrini sellest mis seal on kogu aeg. Olen seal päris kaua olnud, tahaks sealt ära minna aga nüüd on mul hirm, et minust on seal töötavate inimeste tuttavate kaudu “jutukesed” juba levinud ja et uues kohas hakkaks sama jama pihta. Ma olen vaimselt läbi sellest olukorrast.

Kas sa tõesti arvad, et sa oled nii tähtis inimene, kellest igalpool räägitakse. Mulle tundub, et tegemist on paranoiaga.

+15
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tööl iga päev halb olla. Minuga seotud asju mulle ei räägita, ma ei tohi pea-aegu mitte midagi rääkida ega öelda, on jäänud selline mulje nagu minust arvatakse midagi halba. Et minust arvatakse seda mida ma ei ole. Et kõnningi nagu noateral kusjuures ma ei tea mis oleks vääratus ja mis selle vääratuse peale juhtuma hakkab. Ja mul on täiesti kõrini sellest mis seal on kogu aeg. Olen seal päris kaua olnud, tahaks sealt ära minna aga nüüd on mul hirm, et minust on seal töötavate inimeste tuttavate kaudu “jutukesed” juba levinud ja et uues kohas hakkaks sama jama pihta. Ma olen vaimselt läbi sellest olukorrast.

Kas sa tõesti arvad, et sa oled nii tähtis inimene, kellest igalpool räägitakse. Mulle tundub, et tegemist on paranoiaga.

Paranoia? Kui ei võeta tööle mujal, siis ei ole ju paranoia.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.07 20:22; 12.07 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis seal siis täpsemalt toimub ja miks selliseks õhkkonnaks üldse muutus?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa tahtsid lihtsalt oma mure ära rääkida või sa tõesti loodad, et olukorrale on mõni parem lahendus kui uue töökoha leidmine? Kui sa oled seal juba pikalt olnud, siis ei oleks selles midagi imelikku, kui sa tahaksid sealt edasi liikuda sõltumata sellest, milline sul töö juures õhkkond on.

Ei ole mingit mõtet mingi asja üle kurta, kui lahendusi ei otsi ja nende suunas edasi ei liigu. Tuleb end kokku võtta ja mõelda iseenda heaolule, seega heida need negatiivsed mõtted peast. Toetava ja sõbraliku töökeskkonna soovimine ei ole mitte mingil juhul ebarealistlik soov, seega hakka koheselt sobivaid tööpakkumisi otsima ja soovin sulle selles osas palju edu. Lõpetasin ise hiljuti töösuhte ettevõttes, kus mind nõmedalt koheldi ja läksin tööle uude kohta, kus oli koheselt suurepärane klapp ja ma olen nüüd ääretult rahul. Loodan, et sinagi leiad endale parema võimaluse, kus end hästi tunda 🙂

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah. Ma tean, mida tunned. Minu praeguses töökohas lasi üks töötaja lahti jutu, et olen lesbi. Ilmselt seetõttu, et tema seda tegelikult ka oli ja jäin talle silma ja soovis minuga midagi. Tegelikult olen hetero, ja vihastasin alguses väga. Siis mõtlesin ümber- võin ju “lesbi” olla ka kui see aitab mul elus edasi jõuda. Midagi “tegema” ma nagunii ei pea, seega keegi kindlaks seda ei saa teha. Vähemalt kui keegi tõmbleks midagi, saaksin oma “trumbi” lauale lüüa ja see taktika töötas.

Seega, mina räägiks ausa näoga endast taga ja see probleem kaoks.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tööl iga päev halb olla. Minuga seotud asju mulle ei räägita, ma ei tohi pea-aegu mitte midagi rääkida ega öelda, on jäänud selline mulje nagu minust arvatakse midagi halba. Et minust arvatakse seda mida ma ei ole. Et kõnningi nagu noateral kusjuures ma ei tea mis oleks vääratus ja mis selle vääratuse peale juhtuma hakkab. Ja mul on täiesti kõrini sellest mis seal on kogu aeg. Olen seal päris kaua olnud, tahaks sealt ära minna aga nüüd on mul hirm, et minust on seal töötavate inimeste tuttavate kaudu “jutukesed” juba levinud ja et uues kohas hakkaks sama jama pihta. Ma olen vaimselt läbi sellest olukorrast.

Tead! Sinust arvatakse HALBA!!! oleks sa vallandatud. Mitte üks omanik ei hoia tööjuures halba töötajat. Nii et juba see, et käid tööl ja töökoht on olemas, tähendab, et oled täiesti normaalne inimene, kui isegi mitte hea töötaja. Sina ei pea teadma, mida teised sinust arvavad. Kas sa lähed ja lehvitad kõigile sellega, mida sa NEIST arvad. Lähed jah? KUi tahad, et sinuga ollakse ausad, alusta ise. Mine ütle otse, mis arvad neist. Lõpuks võid avastada, et muid arvavaid kui sa ise polegi. Ettekujutus teiste arvamisest on alati enda põhine. Tuttavate kaudu jutud on alati rääkija enda arvamus. Kasutab teisi ära, et sulle öelda, mis ta sinust arvab. Hoia neist juttude toojatest niikaugele kui saad. Aga need, keda sellised klatsijuttude kohaletoojad kasutavad võivad tegelikult täiesti ok inimesed. Nii et lõpeta oma piinamine. Keskendu tööle ja ülejäänud ei ole sinu asi. Jõuad sa kõigi pärast põdeda, keda arvad, et nad ainult sinust mõtlevad .Tead, inimestel on muud ka teha kui ainult sinust mõelda. Egoism on see kui arvad, et nad muud ei teegi kui ainult sinuga tegelevad.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uue töökoha leidmisel võib olla palju muidtegureid, kui sinu isik ja praegune olukord sinu töökohas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa tõesti arvad, et sa oled nii tähtis inimene, kellest igalpool räägitakse. Mulle tundub, et tegemist on paranoiaga.

Sinusugused inimesed on õudsed. Tuled oma “ekspertarvamusega” ja tambid teise lihtsalt mutta. On sul nüüd parem olla?

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa tõesti arvad, et sa oled nii tähtis inimene, kellest igalpool räägitakse. Mulle tundub, et tegemist on paranoiaga.

Sinusugused inimesed on õudsed. Tuled oma “ekspertarvamusega” ja tambid teise lihtsalt mutta. On sul nüüd parem olla?

Tegelikult ütles ta välja väga õige asja. Inimesed tõesti viitsivad väga harva kellegi teise peale mõelda, ehk ainult siis, kui on armunud. Enamasti on mõte sellest “mida need teised minust mõtlevad” vägagi ekslik. Inimesed on piisavalt hõivatud iseenda ja enda lähedaste peale mõtlemisega.
Aga teemaalgatajalt küsiks siiski, et kas tegevusvaldkond on nii spetsiifiline, et ei saa lahkuda? Mina kaoks kohast, kus ma ennast nii halvasti tunnen nagu tuul.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua sa seal töökohas juba töötad? Kui juba kaua, siis kas varem käituti sinuga teisiti? Kas oli vahepeal mingi intsident, mis võib sellist käitumist sinu suhtes põhjustada?

Mitte halva pärast, aga teemaalgatuses tõesti tundub, et tegu oleks nagu mingi psüühilise probleemiga. Kas ei ole võimalik, et sa kujutad asju ette?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tööl iga päev halb olla. Minuga seotud asju mulle ei räägita, ma ei tohi pea-aegu mitte midagi rääkida ega öelda, on jäänud selline mulje nagu minust arvatakse midagi halba. Et minust arvatakse seda mida ma ei ole. Et kõnningi nagu noateral kusjuures ma ei tea mis oleks vääratus ja mis selle vääratuse peale juhtuma hakkab. Ja mul on täiesti kõrini sellest mis seal on kogu aeg. Olen seal päris kaua olnud, tahaks sealt ära minna aga nüüd on mul hirm, et minust on seal töötavate inimeste tuttavate kaudu “jutukesed” juba levinud ja et uues kohas hakkaks sama jama pihta. Ma olen vaimselt läbi sellest olukorrast.

See on töökius ning soovitan sul uut töökohta otsida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tööl iga päev halb olla. Minuga seotud asju mulle ei räägita, ma ei tohi pea-aegu mitte midagi rääkida ega öelda, on jäänud selline mulje nagu minust arvatakse midagi halba. Et minust arvatakse seda mida ma ei ole. Et kõnningi nagu noateral kusjuures ma ei tea mis oleks vääratus ja mis selle vääratuse peale juhtuma hakkab. Ja mul on täiesti kõrini sellest mis seal on kogu aeg. Olen seal päris kaua olnud, tahaks sealt ära minna aga nüüd on mul hirm, et minust on seal töötavate inimeste tuttavate kaudu “jutukesed” juba levinud ja et uues kohas hakkaks sama jama pihta. Ma olen vaimselt läbi sellest olukorrast.

Tead! Sinust arvatakse HALBA!!! oleks sa vallandatud. Mitte üks omanik ei hoia tööjuures halba töötajat. Nii et juba see, et käid tööl ja töökoht on olemas, tähendab, et oled täiesti normaalne inimene, kui isegi mitte hea töötaja. Sina ei pea teadma, mida teised sinust arvavad. Kas sa lähed ja lehvitad kõigile sellega, mida sa NEIST arvad. Lähed jah? KUi tahad, et sinuga ollakse ausad, alusta ise. Mine ütle otse, mis arvad neist. Lõpuks võid avastada, et muid arvavaid kui sa ise polegi. Ettekujutus teiste arvamisest on alati enda põhine. Tuttavate kaudu jutud on alati rääkija enda arvamus. Kasutab teisi ära, et sulle öelda, mis ta sinust arvab. Hoia neist juttude toojatest niikaugele kui saad. Aga need, keda sellised klatsijuttude kohaletoojad kasutavad võivad tegelikult täiesti ok inimesed. Nii et lõpeta oma piinamine. Keskendu tööle ja ülejäänud ei ole sinu asi. Jõuad sa kõigi pärast põdeda, keda arvad, et nad ainult sinust mõtlevad .Tead, inimestel on muud ka teha kui ainult sinust mõelda. Egoism on see kui arvad, et nad muud ei teegi kui ainult sinuga tegelevad.

Halba töötajat ei ole nii lihtne vallandada midagi. Vallandamise aluseks saavad olla konkreetsed põhjused, nagu usalduse kaotus, vargus tööandjalt, aga need peavad olema tõestatud, dokumenteeritud ja põhjendatud. Kui inimene ei saa oma tööga hakkama, siis see pole alus vallandamiseks, kui ta pole just katseajal. Pärast katseaega on tööandja kohustatud tööga mitte toimetulevat töötajat koolitama ja vajadusel pakkuma teistsugust tööd.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 12:42; 13.07 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halba töötajat ei ole nii lihtne vallandada midagi. Vallandamise aluseks saavad olla konkreetsed põhjused, nagu usalduse kaotus, vargus tööandjalt, aga need peavad olema tõestatud, dokumenteeritud ja põhjendatud. Kui inimene ei saa oma tööga hakkama, siis see pole alus vallandamiseks, kui ta pole just katseajal. Pärast katseaega on tööandja kohustatud tööga mitte toimetulevat töötajat koolitama ja vajadusel pakkuma teistsugust tööd.

töötajat on imelihtne vallandada – tehakse mingi suvaline otsus ja lõpetatakse leping. kui töötaja selle vaidlustab, läheb see tööandjale maksma max 3 kuupalga suuruse summa, kuid inimesest ollakse vaba. seda kasutatakse ka riigiasutustes väga laialt.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 13:44; 13.07 13:46; 13.07 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paranoia? Kui ei võeta tööle mujal, siis ei ole ju paranoia.

vabalt võib olla paranoia, sest uut tööd leida ongi väga keeruline. seda ka neil, kellest ollakse kõikjal heal arvamusel, sest igal pool on suur tööpuudus

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 13:44; 13.07 13:46; 13.07 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halba töötajat ei ole nii lihtne vallandada midagi. Vallandamise aluseks saavad olla konkreetsed põhjused, nagu usalduse kaotus, vargus tööandjalt, aga need peavad olema tõestatud, dokumenteeritud ja põhjendatud. Kui inimene ei saa oma tööga hakkama, siis see pole alus vallandamiseks, kui ta pole just katseajal. Pärast katseaega on tööandja kohustatud tööga mitte toimetulevat töötajat koolitama ja vajadusel pakkuma teistsugust tööd.

töötajat on imelihtne vallandada – tehakse mingi suvaline otsus ja lõpetatakse leping. kui töötaja selle vaidlustab, läheb see tööandjale maksma max 3 kuupalga suuruse summa, kuid inimesest ollakse vaba. seda kasutatakse ka riigiasutustes väga laialt.

Koondamine on odavam

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 12:42; 13.07 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halba töötajat ei ole nii lihtne vallandada midagi. Vallandamise aluseks saavad olla konkreetsed põhjused, nagu usalduse kaotus, vargus tööandjalt, aga need peavad olema tõestatud, dokumenteeritud ja põhjendatud. Kui inimene ei saa oma tööga hakkama, siis see pole alus vallandamiseks, kui ta pole just katseajal. Pärast katseaega on tööandja kohustatud tööga mitte toimetulevat töötajat koolitama ja vajadusel pakkuma teistsugust tööd.

töötajat on imelihtne vallandada – tehakse mingi suvaline otsus ja lõpetatakse leping. kui töötaja selle vaidlustab, läheb see tööandjale maksma max 3 kuupalga suuruse summa, kuid inimesest ollakse vaba. seda kasutatakse ka riigiasutustes väga laialt.

Koondamine on odavam

rahaliselt võib vallandamine odavam tulla, kui staažikast töötajast vaja kiiresti lahti saada (etteteatamise aeg ju ise 3 kuud) ning alati ei saa kohta ära kaotada. no ja jääb lootus, et töötaja ei vaidlusta ja pääsetaksegi odavalt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 13:44; 13.07 13:46; 13.07 16:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tööpinged ajavad üle pea