Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötukassas käimine on alandav?

31 postitus (kokku 31)

Teema: Töötukassas käimine on alandav?

Postitas:

Mis jutt siin eespool läbi jooksis, et enne ei saa koolitusele, kui 6 kuud töötu olnud oled? Ma olin kuu töötu olnud, kui sain väga kallile koolitusele (2000¤) ja kui see lõpeb, lähen kohe järgmisele, aga sellele pean juba ise natuke juurde maksma, sest ühe inimesele koolitusele mõeldud summa läheb lõhki.
Ainuke tingimus koolitusele saamiseks oli, et pidin väga korralikult põhjendama, kuidas see mul tööle saada aitab ja ka mõtlema, kuhu kandideerida võiksin peale koolituste läbimist.
Isegi juhtivtöötajaid otsitakse sealtkaudu, mitte ainult lihttöölisi! Põhjus ka väga lihtne, kui inimene on pikalt töötu olnud, siis töötukassa maksab ju osa palka kinni esimesed pool aastat! Meie firmaski oli mitu inimest niimoodi tööle võetud sealtkaudu.
Alanadav mul seal käia küll pole, lihtsalt tüütu. Räägi, kuhu kandideerisin jne. Pigem on mul tunne, et nad hirmsasti käivad pinda selle tööleajamisega 😀 Ei lase inimesel rahulikult töötuskindlustuse eest puhata 9 kuud. Ometi on see mu enda aastatega teenitud raha, mida nad mulle tagasi maksavad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
31 postitus (kokku 31)


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötukassas käimine on alandav?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.