Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töövesltus.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Töövesltus.

Postitas:
Kägu

Tere!

Kas tōesti olen ma ainus naine kes satub koguaeg töövestlustel mingite jobude otsa.
Pidevalt töövestluse läbi viia küsib kohatuid küsimusi ja teeb imelike komplimente.
Millised on teie kogemused?

Päikest!

+3
-30
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei, mina olen käinud töövestlustel ainult normaalsetes kohtades.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Kas tōesti olen ma ainus naine kes satub koguaeg töövestlustel mingite jobude otsa.

Pidevalt töövestluse läbi viia küsib kohatuid küsimusi ja teeb imelike komplimente.

Millised on teie kogemused?

Päikest!

Jah, ainult sina.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidevalt töövestluse läbi viia küsib kohatuid küsimusi ja teeb imelike komplimente.

Too näide.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindel, et sa ikka õieti aru saad, et komplimente tehakse?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni lihtsalt on seda tüüpi, et arvab, et kõik teda tahavad ja talle külge löövad.

+30
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oled kaevanud ka? Teeb teistele ka nii ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidevalt töövestluse läbi viia küsib kohatuid küsimusi ja teeb imelike komplimente.

Kuidas sellise kirjaoskusega inimene üldse vestlusele saab?

Kas need imelikud komplimendid on umbes sellised, et “ainult kolm klassi lõpetatud, aga tunned numbreid 2000-ni”?

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni lihtsalt on seda tüüpi, et arvab, et kõik teda tahavad ja talle külge löövad.

Ooo jaaa, tunnen sellist, kellele piisab, kui bussijaamas keegi küsib, mis posti alt Tartu bussid lähevad, kui tal juba silmad peas pöörlevad, et tulevad siin igasugused külge lööma ja teinekord üritagu originaalsemalt läheneda.

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni lihtsalt on seda tüüpi, et arvab, et kõik teda tahavad ja talle külge löövad.

Ooo jaaa, tunnen sellist, kellele piisab, kui bussijaamas keegi küsib, mis posti alt Tartu bussid lähevad, kui tal juba silmad peas pöörlevad, et tulevad siin igasugused külge lööma ja teinekord üritagu originaalsemalt läheneda.

Kas need mustlased?

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

töövestluse läbi viia…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Kas tōesti olen ma ainus naine kes satub koguaeg töövestlustel mingite jobude otsa.

Pidevalt töövestluse läbi viia küsib kohatuid küsimusi ja teeb imelike komplimente.

Millised on teie kogemused?

Päikest!

Töövestlusel kontrollitakse ikka seda, kas sa sobid töökohale. Kohatuid küsimusi küsitakse ju otseselt ühel eesmärgil. Teha kindlaks millised on sinu isikuomadused. Kui näiteks töökoht eeldab ,et inimene ei hakkas närveldama ja hüsteeritsema, tuleb töö vestlusel kindlasti küsida midagi kohatut, sest siis tuleb välja, kuidas inimene reageerib.  Kirja toon on selline, et selle on kirjutanud mees, kes pole ühelgi töövestlusel käinud.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Karjanaine Dunja pidi intervjuud andma. Selle peale küsis, kas puhas pesu vaja selga panna.

Mis valdkond see on selline?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uhhh:( Mitu klassi sa päriselt lõpetanud oled? Sinu vead parandatuna – läbiviija, imelikke komplimente.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ui näiteks töökoht eeldab ,et inimene ei hakkas närveldama ja hüsteeritsema, tuleb töö vestlusel kindlasti küsida midagi kohatut, sest siis tuleb välja, kuidas inimene reageerib.

Päris haige, kui selle eesmärgiga ahistavaid küsimusi küsitakse. Ja kas siis meestöötajatelt ka või ainult naisi? Aga ei ole mult küsitud imelikke küsimusi ega mingeid kohatuid komplimente tehtud, ainult seda kuulsat kas ja millal lapsi plaanin on küsitud, mis ei ole ka mingi ok küsimus ju tegelikult. Küll aga pole ka ma tohutult tööintervjuudel käinud. Võib täitsa oleneda ka ju valdkonnast ja nt väikefirmas võib ka ollagi täitsa imelik omanik intervjueerija, kes arvab, et sekretär on ühtlasi ka armuke jne, igasugu intsidente on ilmselt esinenud. Vanasti muidugi räägiti töökoha ahistamise teemadel vähem ja ilmselt siis oli ka sellist kohatut “kena tüdruk, ajan niisama külgelöömiseks sobivat loba tööintervjuu asemel” suhtumist rohkem.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ainult seda kuulsat kas ja millal lapsi plaanin on küsitud, mis ei ole ka mingi ok küsimus ju tegelikult.

Jumala normaalne küsimus ju.

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Kas tōesti olen ma ainus naine kes satub koguaeg töövestlustel mingite jobude otsa.

Pidevalt töövestluse läbi viia küsib kohatuid küsimusi ja teeb imelike komplimente.

Millised on teie kogemused?

Päikest!

Ma ei mäleta, et mul töö esitlust oleks läbi viinud mees.
Üks naine grupi esitlusel küsis küll noormehelt, et kas tal pruuti on.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks sõna

Histrioonik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei käse ju töövestlusel edasi olla, kui küsimused sobimatud ja komplimendid imelikud tunduvad. Tõused püsti ja väljud ruumist, soovid neile head päeva. Hea küll, et sel juhul seda töökohta ei saaks, aga see on parem, kui saada sinna tööle ja iga päev imelikke küsimusi ja komplimente hakata taluma. Ise vaata.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Kas tōesti olen ma ainus naine kes satub koguaeg töövestlustel mingite jobude otsa

Aga äkki sa ei asetaks end töövestlusel nende jobude … otsa.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Millised need komplimendid on kirjelda mõnda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks sõna Histrioonik

Jood jälle? Ühes teises teemas oma lolli sõnaga olid teise naise kallal.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jood jälle? Ühes teises teemas oma lolli sõnaga olid teise naise kallal.

Kui inimene arvab, et on jube veetlev ja kõik tahavad kindlasti külge lüüa, kehv lugu.
Eriti kehv lugu, kui inimene hakkab vanemaks jääma. Öeldakse ju, et mida ilusam naine, seda raskemalt elab vananemist üle. Parem siis kohe rahu teha, et las kiidavad.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi oli üks töökaaslane, naine 32-38 vahel, kes kuulis igal pool külgelöömist ja seksuaalseid vihjeid. Kord soovis ülemus meie toast, kus istus 10 inimest, lahkudes kõigile üle toa lõõgastavat nädalavahetust. Seisatas väljumisteel uksele lähima laua juures ehk selle naise laua juures. See naine oigas veel esmaspäevalgi, et “kas te märkasite, millise rõhuga ülemus seda mulle ütles!” ja “see oli otsene seksuaalse alatooniga vihe, nagu kutse seksile temaga!”

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi oli üks töökaaslane, naine 32-38 vahel, kes kuulis igal pool külgelöömist ja seksuaalseid vihjeid. Kord soovis ülemus meie toast, kus istus 10 inimest, lahkudes kõigile üle toa lõõgastavat nädalavahetust. Seisatas väljumisteel uksele lähima laua juures ehk selle naise laua juures. See naine oigas veel esmaspäevalgi, et “kas te märkasite, millise rõhuga ülemus seda mulle ütles!” ja “see oli otsene seksuaalse alatooniga vihe, nagu kutse seksile temaga!”

Appi, kui hea. Tean ka paari sellist eksemplari, vanus on ka neil sinna neljakümne lähedale.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi oli üks töökaaslane, naine 32-38 vahel, kes kuulis igal pool külgelöömist ja seksuaalseid vihjeid. Kord soovis ülemus meie toast, kus istus 10 inimest, lahkudes kõigile üle toa lõõgastavat nädalavahetust. Seisatas väljumisteel uksele lähima laua juures ehk selle naise laua juures. See naine oigas veel esmaspäevalgi, et “kas te märkasite, millise rõhuga ülemus seda mulle ütles!” ja “see oli otsene seksuaalse alatooniga vihe, nagu kutse seksile temaga!”

Appi, kui hea. Tean ka paari sellist eksemplari, vanus on ka neil sinna neljakümne lähedale.

Liitun samade mõtetega!

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge nüüd liialt erutuge, ilmselgelt üks täispeaga tegi libateema, selgelt meelega tehtud kirjavead ja PK vihatud sõna: päikest! ka lõpus. Omaarust tegi kuu parima nalja.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minult aastaid tagasi intervjueerija küsis muuhulgas, kas olen abielus, suhtes, kas lapsi ka on. Ütlesin, et üks laps on, pulmad tulevad suvel, selle peale küsija kõhistas naerda ja arvas, et tark ei torma jah, võib-olla polegi mees see õige ja suveni õnneks aega ümber mõelda. Võib-olla mõni hüsteerik oleks seda ka ahistamiseks pidanud, aga antud intervjueerija tundus lihtsalt natuke familiaarsema olekuga, pealegi naisterahvas. Tähtkuju kohta uuris ka ja ohkas kurvalt, et kahju, et nii halb tähemärk, kõige paremad on kalad ja mingi muu, mul enam ei tule meelde ???? Mulle jäi selline mulje sellest intervjuust, et see on selline töökoht, kus on palju aega tühjast-tähjast rääkida ja ei ole kuigi professionaalne töökeskkond, muud midagi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tähtkuju kohta uuris ka 

Eriline amatöör ikka sattus, cv-s on sünnipäev näha, tähtkuju pidi tal ammu teada olema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minult aastaid tagasi intervjueerija küsis muuhulgas, kas olen abielus, suhtes, kas lapsi ka on. Ütlesin, et üks laps on, pulmad tulevad suvel, selle peale küsija kõhistas naerda ja arvas, et tark ei torma jah, võib-olla polegi mees see õige ja suveni õnneks aega ümber mõelda. Võib-olla mõni hüsteerik oleks seda ka ahistamiseks pidanud, aga antud intervjueerija tundus lihtsalt natuke familiaarsema olekuga, pealegi naisterahvas. Tähtkuju kohta uuris ka ja ohkas kurvalt, et kahju, et nii halb tähemärk, kõige paremad on kalad ja mingi muu, mul enam ei tule meelde ???? Mulle jäi selline mulje sellest intervjuust, et see on selline töökoht, kus on palju aega tühjast-tähjast rääkida ja ei ole kuigi professionaalne töökeskkond, muud midagi.

Vaatas reageeringut, kuidas kollektiivi sobitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töövesltus.