Esileht Ilu ja tervis Töövõimetoetus neile, kes seda tõesti vajavad.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Töövõimetoetus neile, kes seda tõesti vajavad.

Postitas:

Kuidas on teil läinud uue töövõimetoetuse saamisega? Kas olete vaidlustanud otsust ja mis tulemus on? Inimene kellel on olnud 4 südameop, kopsuinfarkt mille tagajärjel 1 kops ei tööta ja tugev selja skolioos ei saanud töövõimetust. No ei suuda selle tobeda raamatukesega ja 2 linnukesega selgeks teha, et tervis ei ole 100% hea töö tegemiseks. Ei teagi ka mõnda arsti otsust ka loeti või küsida perearstilt. Nii krdi tigedaks teeb samas tolmu sees töötav “astma”haige kes teeb 100% tööd saab toetust, puidukas töötavad rasket meeste tööd tegevad naised saavad samamoodi. Mingit kontrolli ega midagi ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.05 20:26; 07.05 22:28; 08.05 19:09; 08.05 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kadedus on Teie nimi.
Teie ei pea teadma teiste inimeste delikaatseid isikuandmeid, näiteks tervise kohta. Iga südameop ei ole veel südameop. Puuetega inimestele pakub riik täna päris palju erinevaid võimalusi (abivahendeid) tööellu kas naasta või siis siseneda. Olen ka ise seda kasutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei see pole kindlasti kadedus,see on karjuv ebaõiglus.Ma ei ole kade,et nemad seda toetust saavad,see ei tule minu rahakotist 😉 aga tige,et inimesed kes seda tõesti vajavad ei saa. Need asutused,kes neid taotlusi läbi vaatavad pole sugugi kõik kompetentsed seda tegema-kahjuks. Ja ma ei räägi puudest vaid töövõimekusest… Ja juhtumist mida enne kirjeldasin on väga tõsised opid-rohkem kui ette suudad kujutada..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.05 20:26; 07.05 22:28; 08.05 19:09; 08.05 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei see pole kindlasti kadedus,see on karjuv ebaõiglus.Ma ei ole kade,et nemad seda toetust saavad,see ei tule minu rahakotist ???? aga tige,et inimesed kes seda tõesti vajavad ei saa. Need asutused,kes neid taotlusi läbi vaatavad pole sugugi kõik kompetentsed seda tegema-kahjuks. Ja ma ei räägi puudest vaid töövõimekusest… Ja juhtumist mida enne kirjeldasin on väga tõsised opid-rohkem kui ette suudad kujutada..

Väga tõsiseid op-e ei tehta mitu korda. Kui just kaassündinud südamerikkega tegu ei ole. Kuid kui inimene muutub hiljem SELLISEKS, siis võibolla oleks olnud parem need opid tegemata jätta…
Kopsuinfarkt ei tähenda, et ÜKS kops ei tööta.

Sorry, aga veidi meditsiinist, anatoomiast ja haigustest jagavat inimest need “4 südameoppi” ei veena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks inimene toodab neid teemasid. Puhas liba on see tervise teema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need asutused,kes neid taotlusi läbi vaatavad pole sugugi kõik kompetentsed seda tegema-kahjuks.

Tundub nii, sest minu neuroloogilist ja ortopeedilist probleemi hindas kardioloog. Loomulikult ma uue süsteemi järgi ei saanud osalist töövõimetust, mis mul enne oli, samas tervis vaikselt halveneb. Vajan pidevalt ravimeid ja massaaže, aga millega tasuda, kui isegi seda väikest toetust enam pole? Sobivat tööd ei ole, küll tahaks midagi kasulikku teha lisaks lapselaste kasvatamisele. Polegi lahendust, tiksun surma poole, pensionile ka veel ei saa.

Jääb mulje,et nimelt tehaksegi nii need valikud, selle kardiokirurgiliste probleemidega taotlejat hindas, ortopeedilised abivahendid oü. Op põhjuseks on just väga raske kaasasündinud südamerike

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.05 20:26; 07.05 22:28; 08.05 19:09; 08.05 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks inimene toodab neid teemasid. Puhas liba on see tervise teema

Mulle tundub jälle, et ühel inimesel pole mitte üheski perekooli teemas oskust ja tahtmist sõna sekka öelda ja siis kirjutabki,et liba teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.05 20:26; 07.05 22:28; 08.05 19:09; 08.05 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on teil läinud uue töövõimetoetuse saamisega? Kas olete vaidlustanud otsust ja mis tulemus on? Inimene kellel on olnud 4 südameop, kopsuinfarkt mille tagajärjel 1 kops ei tööta ja tugev selja skolioos ei saanud töövõimetust. No ei suuda selle tobeda raamatukesega ja 2 linnukesega selgeks teha, et tervis ei ole 100% hea töö tegemiseks. Ei teagi ka mõnda arsti otsust ka loeti või küsida perearstilt. Nii krdi tigedaks teeb samas tolmu sees töötav “astma”haige kes teeb 100% tööd saab toetust, puidukas töötavad rasket meeste tööd tegevad naised saavad samamoodi. Mingit kontrolli ega midagi ei ole.

kõik taandub siin kolmele faktorile:
– kuidas ankeet täidetud oli
– kes seda läbi vaatas
– kas digilugu sisaldas piisavalt tema tervislikku seisundit kirjeldavaid andmeid.

teemaalgatajal soovitaks esitada vaide, aga kindlasti lisada ka lisadokumente, sest ega “2 linnukest” ju tervislikku seisundit ei kirjelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Töövõimetoetus neile, kes seda tõesti vajavad.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.