Esileht Pereelu ja suhted Torisejaga elamine

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Torisejaga elamine

Postitas:

Ilmselt pole ma ainuke, kellel on “õnn” elada koos äkilise torisejaga. Kuidas torisejale reageerida? Mis teete oma torisejate tujude korral, et ise terveks jääda?

+9
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei saa muud teha kui eraldi elamine. Ideaalis on majal eraldi tiivad – annab piisavalt eraldatust aga koos elamine ikka ka olemas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks elatakse selliste imelikke meestega koos. Miks? Enda ja lapse psühhikast kahju ei hakka?

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägid meest ja hakkasid kohe koos elama, ei teadnud midagi ta iseloomust ja harjumusest?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See torisemine tuleb eos ära summutada. Mul on väga tore ja intelligentne mees, aga mingid olmeolukorrad kutsusid torisemist esile. See algas umbes 10 aastat tagasi, ilmselt keskea saabumisega. Paar aastat lasin juhtuda, aga siis viskas üle ja võtsin mehe ette. Ütlesin, et ta on väga kena ja kõik, aga kui ta seda torisemist tühjade asjade üle ei jäta, siis mina kaua vastu ei pea. Töötas.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 11:15; 28.06 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätsin just ühe toriseja maha, kellega olin umbes kolm aastat suhtes olnud. Olen oma otsusega 100% rahul. Enne teda olen veel kahe torisejaga koos elanud ja ka mõlemad maha jätnud ühel hetkel. Siiamaani ei kahetse, pigem olen end kirunud, et üldse nii kaua talusin seda jauramist.

Mulle kohe trehvavad sellised tüübid, kes algul on hirmus galantsed ja hurmavad, tõelised printsid ja siis paari aasta pärast ei jaksa enam seda fassaadi hoida ning lasevad tõelisel palel paista. Siis hakkab üks ohkimine ja silmade pööritamine, mürgised märkused ning kõik see jama. Ja oleks siis veel mingi põhjus, aga ei ole – lihtsalt inimene naudib draamat ja üritab mingitel lambihetkedel kannatajat mängida.

Ma ei viitsi sellist janti kaasa teha ega enam oma aega selliste jopskite peale raisata, olgu nad siis muidu nii intelligentsed ja toredad kui tahes. Üksi on iga kell parem kui selliste ohkijate ja draamakunnidega.

 

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätsin just ühe toriseja maha, kellega olin umbes kolm aastat suhtes olnud. Olen oma otsusega 100% rahul. Enne teda olen veel kahe torisejaga koos elanud ja ka mõlemad maha jätnud ühel hetkel. Siiamaani ei kahetse, pigem olen end kirunud, et üldse nii kaua talusin seda jauramist.

Mulle kohe trehvavad sellised tüübid, kes algul on hirmus galantsed ja hurmavad, tõelised printsid ja siis paari aasta pärast ei jaksa enam seda fassaadi hoida ning lasevad tõelisel palel paista. Siis hakkab üks ohkimine ja silmade pööritamine, mürgised märkused ning kõik see jama. Ja oleks siis veel mingi põhjus, aga ei ole – lihtsalt inimene naudib draamat ja üritab mingitel lambihetkedel kannatajat mängida.

Ma ei viitsi sellist janti kaasa teha ega enam oma aega selliste jopskite peale raisata, olgu nad siis muidu nii intelligentsed ja toredad kui tahes. Üksi on iga kell parem kui selliste ohkijate ja draamakunnidega.

Novot, mina tegin oma “jopskile” selgeks, et kui tahab kodu edasi mängida, siis peab kontrollima, mida ja mis tooniga teksti suust välja ajab, isegi kui on väsinud ja paha olla (siis tuleb seda öelda, et jätke mind rahule praegu, ma võin nähvata).

Kui lapsed on mängus, siis peab natuke rohkem panustama, enne kui mahajätmise otsuse teed.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 11:15; 28.06 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägid meest ja hakkasid kohe koos elama, ei teadnud midagi ta iseloomust ja harjumusest?

Mis sa arvad, et need torisevad vanamehed on armumisperioodil kohe sellised? Minu oma oli esimesed paar aastat päris päikesekiir aga siis hakkasid lapsed ja püsivad kohustused väsitama, tervis läks vanusega viletsamaks ja hiilivalt, samm haaval on minu lõbusast kaasast saanud kolme lapse teismeeaks torisev vanamees.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu ex virises ja draamatses nagu eit kogu aeg. Kui ma talle seda kord mainisin, siis muutus. Ta enda arust nii “isane” ja kui tõmbasin paralleele ” viriseva eidega ” oli mees päeva pealt vait 🙂 Aga tõsiselt, seda on raske taluda, kaua võib, kellegi hala ja draamat kannatada. Toksiline inimene.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja siis räägitakse, et naistel on tujud, kapriisid, päevad, kliimaks jne

naised on emotsionaalselt palju stabiilsemad kui mehed.

-ka toriseja naine-

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste andropaus on samamoodi olemas ja sel on ka psühholoogilised vaevused.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkiline toriseja? Minu jaoks on tegemist  vaimse vägivallaga.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novot, mina tegin oma “jopskile” selgeks, et kui tahab kodu edasi mängida, siis peab kontrollima, mida ja mis tooniga teksti suust välja ajab, isegi kui on väsinud ja paha olla (siis tuleb seda öelda, et jätke mind rahule praegu, ma võin nähvata).

Torisemine ja nähvamine on kaks täiesti erinevat asja. Nähvavad pigem koleerikud, nad ei viitsi ringi tammuda ja pikalt toriseda, millegi üle jaurata. Käratavad ära ja rahu majas. Flegmaatikud on pigem see inimgrupp, kes jaksab päevi ringi käia, nina vingus ja silm norgus ja midagi kogu aeg kobiseda.

Mina elan armastatud mehega, kes ei torise ega nähva. Minu mees elab nähvajaga ehk siis minuga. Aga ma ei torise kunagi, st ei vingu ja ei käi vissis näoga ringi ega tänita. Aga nähvan – mõnikord ei suuda end lihtsalt talitseda, kui olen ise kiirem ja taibukam kui mees. Aga tema on parem inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkiline toriseja? Minu jaoks on tegemist vaimse vägivallaga.

Lumehelbekese jaoks on kõige puhul tegemisst vaimse vägivallaga. Naabri kass vaatab imeliku pilguga – ka vaimne vägivald, eks!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Torisejaga elamine