Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 9/2012

Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 9/2012

Postitas:

myone, olen ilmselt veidi vale näide, aga minu pesastumine pidi olema lendamise ajal. tallinn-malaga ja mingi 5h oli kestvus.
see oli 8. dpo

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25- pai,pai. Loodetavasti püsiv rasedus saabub peagi.

myone – mina nii alguses lendamist ei kardaks. Olen lennureisidel raseduse esimesel trimestril käinud.. küll mitte nii vara. Miskit hullu polnud. Kliimavahetus mõjub igatahes lõõgastavalt. Suurtele oksendajatele muide lausa soovitatakse sooja minna, et organism saab parema rütmi rutem sisse.

Endal umbes 10-12DPO hetkel. Kuigi ov-testile triipe ei saanud, ikka loodan, et päevad ei saabu 😛 Nii loodan, et oleks põhjust rasedust testida ka sel kuul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile, liitun ka teiega, olen siin lugemas käinud vahelduva eduga juba aastast 2007. Minul ka raskused rasestumisega, olen hetkel ühe lapse(3.5 a.) ema( ja väga õnnelik selle üle ). Esimest rasedust ootasin u.3 aastat, selle aja sees ei peetumisi, ei katkemisi, lihtsalt ei rasestunud. Peale lap-i õnnestus paari kuu jooksul, kuna asi munajuhades, ju siis väike \”traumeerimine\” aitas:) Lap.-i teinud arst andis palju lootust, öeldes, et küll see laps ükskord ikka tuleb!:) Tuligi. Kuna soov ka teine laps saada ja vanust 35+, otsustasin nüüd asja taas uurida( u.3 aastat proovitud). Kõik analüüsid korras, mehel samuti, seega jälle lap.-le varsti. Soovin teile kõigile kiiret rasestumist:) p.s. tagantjärele mõeldes võin öelda, et minu laps tuli kuidagi väga õigel ajal… ehk see annab teilegi lootust, et vahel juhtuvad asjad mingil kindlal põhjusel:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25 – kalli-kalli ja ole tubli edasi!
Mul oli ainult kaks päeva veritsus, loodan, et ikka puhastus ära, sest laupäeval tuli seda ikka palju.
Hakkasin mõtlema, et üks minu katkemiste põhjusest võib olla ka liiga õhuke emaka limaskest. Joon küll kortstelehe teed. Juba eelmine kord arst seda ütles ja määras duphastoni. Äkki seekord võtab veel midagi ette.

Üks kummaline asi on mul, millest olen aru saanud, et võin olla rase. Ja siiamaani on see täppi läinud. See on unenägude nägemine. Muidu näen ka unenägusid, aga mingi aeg peal ov-d hakkan nägema selliseid terve öö kestvaid unenägusid ja need on hästi segased ning seiklusrohked. Muidugi näen korra ka seda, et kas saan pos rasedustest või siis olen kõhuga. Nt viimase rasedusega nägin, et tegin uriinitesti, aga see näitas hoopis hcg väärtust ja see oli 115. Kui käisin veretesti tegemas, siis nii lootsin, et mulle öeldakse see näit, aga oli hoopis ainult 31. Kui rase ei ole, siis pole kordagi rasedust näinud. Kunagi pilksplaks ka kirjutas oma tunnused ülesse ja tal oli ka see unenägude nägemine. Nüüd peale katkemist saan taas rahus magada, sest tegelikult on sellised unenäod suht väsitavad. Nii et võibolla on veel kellelgi selline tunnus.
Kõigile kahtlastele hoian pöialt! Ise lähen ikka uuel ringile, mees ütles ka, et kui mina olen nõus, siis proovime ikka edasi, et ärme vahet jäta. Seekord oli tänu veretestile teada, et see katkeb ja hoopis kergem oli, kui avastada seda wc-s käies.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25-sinu jutt ajas ka mind nutma tõesti kurb,aga loodan et sa saad peagi oma kaua oodatud triibud ja kõik kulgeb suurepäraselt.Ise ma veel ka kardan enda raseduse pärast nüüd lähen 8 veeb. teist korda arstile, sest esimeses UH ei olnud veel südame tööd näha.Loodan parimat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sun777 – ootasingi just sinult uudiseid, et kuidas sul on! Loodan, et sul tuleb maailma parim 8. vebruar 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, proviisor25 – kui kurb lugu. Pai sulle!
Ma tean, et sa loodad kohe uuesti rasestuda ja ma hoan sulle pöidlaid, et läheks parimal viisil. Kui aga kohe ei õnnestu, siis ära heida meelt. Võib-olla selgub hiljem, et sul on seda taastumisaega vaja. Kas just kehale, aga hingele küll. Vähemalt mina suutsin selle ajaga, mil mul uus rasedus kuidagi tekkida ei tahtnud, leppida sellega, mis minuga juhtus ja lasta lapsekesel minna. Eks igaühel on omamoodi, aga mina näiteks ei usu, et sama hingeke tuleb tagasi. Tuleb uus ja siis, kui on tema kord. Üks täiuslik beebi ootab oma aega, et tulla sinu pereliikmeks.
Igatahes palju jaksu sulle ja hoidke mehega üksteist – see on kõige tähtsam!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turkane – aitäh! Täna lihtsalt üks väga kurb päev. Eks paari päeva pärast suudangi juba suhtuda nii, et ju siis keha polnud valmis või siis minu praegne haigus sai saatuslikuks vms
Mehega õnneks on tõesti väga toetav õhkkond ja saan temalt lohutust. Aga arvan, et tegelikult seda kurubust mehed ei hooma, sest nemad ei saa veel eriti midagi nii väikse raseduse puhul aru, aga naine (vähemalt mina) tunneb reaalseid muutusi oma kehas ja siis on ka raskem minna lasta.

Aga eks ma olen juba homme positiivsem. Suur abi oli sellest, et sain sellest kirjutada ja teiega jagada!

Anna ikka ise teada, kui arstil käidud 😉

Riinu3 – loodame ikka, et ov enne homset ei toimu ja saate kohe homme lõunal nahistada 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu folliikel otsustas ovuleerida. kannatan siin valude all. iga kuu ootan neid, aga kui nad tulevad, siis on nii valus, et mõtlen, milleks mul seda vaja oli 🙂
20-22.02 ei oota päevi. natuke loodan (kuna tegime ju pika pausi, 3 päeva) ja samas ei looda ka…

riinu3, loodan, et saate homme viljakalt tegutsetud!

kayak, loodan, et spermid on tublid ja tugevad! suudavad sinu ov ära oodata.

sun777, pöidlad peos 8. veebruariks! pärast seda saab turkane-le 15. veebruariks pöidlaid hoida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh arara ja proviisor25 et hoiate mulle pöidlaid.Täna hommiku istusin arvuti taga ja tunnen mingit imeliku mulksumist või põtkimist ei sa aru mis on ja nii veel tihedalt,mulksub siis jätab jargi siis natukese aja päras jälle ei tea mis võib olla:D Aga loodan häid uudiseid homme kuulda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mussa2000 – millal sa rasedustesti kavatsed teha? Ma imetlen su kannatlikkust – ma vist oleks sinu asemel juba teinud 🙂

Aga mul tekkis üks küsimus. Võib-olla vanade OV-testijate jaoks tundub see natuke rumal, aga mina konkreetset vastust ei leidnud. Mis päevast te hakkate lugema DPO-sid? Seda siis, kui täpne OV aeg pole teada (ma ei mõõda basaali). Kui mul nt oli OV test positiivne pühapäeval ja esmaspäeva hommikul olid kõik OV tunnused, kas siis teisipäev on 1 DPO? Ega see muidugi pole eluliselt oluline küsimus ja päev siia-sinna ei muuda pikemas perspektiivis midagi, aga praegu ma ei suuda ära oodata esimest päeva, kui rasedustest võiks juba midagi näidata. Mul on siiani pisike palavik ja olen ootused nii lakke kruvinud, et kuidagi ei suuda käsi rasedustestist eemal hoida 🙂 Kõige tipuks nägin täna veel unes 2 tugeva triibuga rasedustesti 🙂 Täitsa hull ikka, kuidas alateadvus suudab inimest mõjutada..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riinu3 – mind ajab küll see ootamine hulluks! Ma olen nii-niii kannatamatu, et kuidagi ei suuda oodata 🙂
Tahtsin küsida, et miks sa apteegist tahad OV teste osta? Telli parem netist, tuleb palju soodsam. Tellida saab nt: http://www.sinule.net, dreams.ee ja testid.ee. Viimases on vist hinnad kõige odavamad, aga transport pidi aega võtma. Mina ise tellisin sinule.net’ist komplekti, kus olid koos nii ov- kui ka rasedustestid. OV testile sain triibud kätte, nüüd pean veel rasedustesti ka triibuliseks saama. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3, äkki murakk ootab poisid ära? ma vähemalt loodan.
käekoti soovitus on väga hea – osta ov-testid netist. pakil pole kahtlaseid kirju. dreams.ee ja sinule.net testid jõuavad paari päeva pärast sinu kätte. need on tunduvalt odavamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riinu3, aga kui basaal oli täna vaid 36,3-siis järelikult sul ei ole ov veel toimunud. Äärmisel juhul võib see täna toimuda (siis peaks basaal homme tõusma) ja sel juhul ei ole hilja täna tegutseda!
Olen lugenud palju materjali selle kohta, kuidas on tehtud uuringuid ov valude kohta ja leitud, et need valud on enamasti kas enne või peale ovulatsiooni, väga harva kui täpselt ov ajal. SEe võib segadust tekitada, kes muudmoodi ov.-i kindlaks ei tee. Arvad, et nüüd on valud möödas, järelikult ov läbi aga tegelikult ov alles hakkab toimuma. Ja veel ühte asja olen tähele pannud- valu on tihtipeale ühel pool munasarjas ja võiks ju arvata, et just sellest munasarjast nüüd munarakk vabanebki, aga ei… Nii palju kui olen uh-s folliikuleid kontrollimas käinud, siis alati vabaneb munarakk hoopis teisest munasarjast-sellest kus ei valuta. Nii et keha võib vahel meile valesignaale anda:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no nii, eile sain siis heleda triibu oma ov testile, igaks juhuks teen täna õhtul ka, et näha kas tuleb tugevam või on juba ov käes. Nojah, aga kahtlustan et laupäevast saadik need spermapoisid küll teisipäevani ei suuda elada:(

riinu3 – wellcome to the club:) ma ka teisejärgulisem kui töö. nimelt kui mul hakkasid kaks nädalat tagasi päevad, sisi mees lohutas ja ütlesin ka, et nii, järgmine ov sa jälle teises linnas, no ütles et ok, läheb hiljem, et ootab need õiged päevad ära. ja mis sa arvad, mis jutt nüüd oli….. nüüd istun kahekesi oma ov-ga 🙂 ja järgmine ov on jälle mees teises linnas, nüüd küll ütlen, et sry, seda graafikut vaadates oledki sa iga ov teises linnas, nii kohe kindlasti rasedaks ei jää. kas teeb muudatusi või jääb asi katki. Või peaks endale siis armukese leidma;) nali!

arara ja riinu3 – tundub, et meie kolmikul läks see kuu suht nihu…aga loodame ikka, onju, ka imesid juhtub! me arara peame siis panustama spermapoiste pikale elueale:)

riinu3 – ahjaa, osta jah testid netist, poole soodsam, mina ise tellin testid.ee üks kord tuli küll kohale peaaegu nädal, aga see eest oli ka väga ilus kingitus kaasas;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3, ära masetse 🙁 loodame ikka parimat.
mõtle kasvõi sellele, et sinu keha toimib. paljudel ei toimu ju üldse ov-d.

ei oska soovitada. ostsime hiljuti aeg kraadiklaasi. see näitab pidevalt aiateibaid. peame ikka tavalist kasutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kayak, loodame, et laupäevad on hästi tublid olnud.

riinu3, mina olen ka lugenud, et ov-valud võivad veidi teisel ajal olla.
miks ma endas kindel olen – sest olen millalgi ov-teste ja ultrahelisid teinud. uurin ka emakakaela ja minu puhul peab paika see, et kui on kõige tugevam valu, siis ongi ov. pärast seda hakkab ka emakakael sulguma. juba järgmisel päeval võib tunda, et on kinnisem ja paari päeva pärast on täitsa kinni.
kui see vastu ei hakka, siis võid ju seda ka proovida 🙂 aga sellest kohe aru ei saa. paar kuud tuleb jälgida ja alles siis võib midagi oletada.
mul on vahest väga pikalt valutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käekott – ei taha negatiivset testi näha, sellepärast venitangi. Täna peaks päevad hakkama. Loodetavasti ei hakka, siis saan homme testi teha 🙂

armila – mina olen ka suur unenägude nägija. Nägin siin nädal tagasi, et pojakese sain. Mul juba on kolm poega päriselus ja salamisi ikka unistan tütrekesest. Aga unes mõtlesin siis, et mis seal ikka, ilus terve poiss… tore et tulid… läheks nüüd päriselu ka nii järgi… 🙂
Muidu rase olemistpole näinud küll ammu, ei mäleta kas mitterasedana varem olen. Mul on sellised täispikad filmid pidevalt, et mees ikka naerab, et ma peaks raamatut hakkama kirjutama 🙂 Ta juba hommikuti huviga uurib, et mis siis tänases osas oli 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riinu3 – osta linnast endale täna üks karp ov teste ja tee täna ja homme. On täitsa võimalik, et sul ov veel tuleb. Igal juhul kindlasti tegutsege täna ja siis ka veel neljapäeval või homme. Ja siis telli endale testid netist.
Mina tellisin endale testid http://www.dreams.ee lehelt ja tellisin endale ribatestid ja need olid pandud mullümbrikusse ja seega tulid koju postkasti, ei pidanud minema postkontorisse järgi pakile. Seega riinu3 selle loogika järgi peaks need ka sulle postkasti tulema. Vähemalt ribatestid küll, sest need ei võta nii palju ruumi.

KAyak – kuna sul mees koju tuleb?

Käekott – ootamine on üks raske tegevus jah 🙂

Igal juhul loodan, et teil kõigil õnnestub! 😉

Arara – kas ikka tegutsesite? 😉

Endal siis nii, et määrib õrnalt 🙁 Testi ei hakanud enam tegema, pole mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riinu3-ma olen absoluutselt veendunud et 36,3-ga pole sul ov veel toimunud:)
Mõõda nüüd kindlasti temp edasi, siis saad aru kuidas su keha toimib. Kraadi võid osta apteegist täiesti tavalise digitaalse, või kui soovid midagi peenemat, siis dreams.ee-s müüakse ka spetsaalseid basaaltermomeetreid, kus on näha 2 kohta peale koma- no näiteks 36,34.
Teste võiks tellida ja eelnimetatud kohtadest, ma tellin alati sealt, apteegist tuleb palju kallim osta. Ja pakk tuleb tõesti postkasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mussa2000, hoian oma pöidlaid ja varbaid sinu jaoks:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 9/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.