Esileht Hobinurk trippimine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: trippimine

Postitas:

Tere!

Ma tean see imelik koht kus küsida aga kas kellekil on heasid soovitusi või  kus te olete ise käind nt Lõuna-Eestis…Ja kuhu tasuks minna(iga aasta ajaga)

Et hetkel kavas/plaanis Lõuna-Eestit veits uurida ja näha. ????

Ma olen googeldanud aga see ka väga tarka ei räägi.????????

 

+1
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen googeldanud aga see ka väga tarka ei räägi.????????

Päriselt?

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alusta kasvõi siit, see leht peaks just selle jaoks olema, et sealt ideid leida: https://www.puhkaeestis.ee/et

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma olen googeldanud aga see ka väga tarka ei räägi.????????

Päriselt?

No kui ta guugeldab ka stiilis “Kellekil ideesi kuhu trippida”, siis väga palju asjalikke vasteid võib-olla tõesti ei tule 😉

+29
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Lähed ikka koos vanematega?

+11
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma soovitaksin näiteks Munamäge ???????????? või Taevaskoda ???? ????
Tartu oma sildadega ???????????? ja väärika ülikooliga ???? on samuti linn ????????????, mida külastada.

#yolo

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

kas kellekil on heasid soovitusi või kus te olete ise käind

Kool.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alusta kasvõi siit, see leht peaks just selle jaoks olema, et sealt ideid leida: https://www.puhkaeestis.ee/et

Äkää, liiga palju teksti.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõuge kant on väga lahe, Otepääl ja ümbruses tasub käia, Taevaskojas iga ilmaga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, ma arvasin pealkirja järgi, et narko-teema tuleb, aga näe, milline kergendus, noor inimene tahab hoopis kodumaad avastada. Ärge nüüd norige, tühja sest grammatikast, vähemalt ei ole mingi bääd tripp.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, ma arvasin pealkirja järgi, et narko-teema tuleb, aga näe, milline kergendus, noor inimene tahab hoopis kodumaad avastada. Ärge nüüd norige, tühja sest grammatikast, vähemalt ei ole mingi bääd tripp.

????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kes pakkusid,huvitavaid ideid! ????????☺️

Võib ka terve eesti peale pakkuda kui keegi soovib/tahab ja on ideeid kuhu minna ja mida külastata. ????????????

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime mehega kunagi autoga lõuna-eestis. See oli veel aasta 2001, kui ei olnud selliseid mobiile nagu praegu , kus googlemaps peal. Me sõitsime kaardi järgi ja niimoodi, et keerasime alati just kõige kitsamalt kruusateelt või kõrvalteelt ära, et kuhugi jõuda. Samamoodi suvaliselt sõitsime ja sellest reisist on jube palju häid mälestusi. Minu lemmikkohad on Karula rahvuspark, fantast ilus koht, Paganamaa Läti piiri ääres, Setumaa, Rõuge muidugi. Hästi mõnus sünge metsajärv on põlvamaal, Orava lähedal, Kõverjärv nimi. Piusa koopad ka, aga see on rohkem selline nagu  teada tuntud turismikoht. Mulle meeldisid just sellised suvalised külad ja kohad mis juhuslikult  ette sattusid. Loodus on seal muidugi igalpool hästi ilus. Orud ja mäed ja järved. Iga kord, kui sinnapoole satun, siis juba tartust edasi tuleb selline mõnus vabadusetunne peale. Soovitan

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Hobinurk trippimine