Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tsükkel sassis, peast rase?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Tsükkel sassis, peast rase?

Postitas:

Esiteks küsimus teadjamatele, et kas hetkel on üldse varianti naistearstile pääseda? Päevad veidralt hiljaks jäänud, eelmine tsükkel oli lausa 34 päeva (kui lugesin õigesti), st viimased päevad 31.12, 28.01 ja 2.03. Viimane vahekord 2.01, vast ei tohiks rase olla? Ühtegi tunnust nagu pole, eelmine kord juba 4. nädalal tekkisid iiveldus jms.
Olen 2018 kevadest oma tsükleid kirja pannud, algul oli üle poole aasta stabiilselt 28-30 päeva, siis eelmisel kevadel peale katkestamist (tablett) stabiilselt 26-27 kuskil pool aastat, edasi kaootiliselt kuni 32. Kas aastatagune asi võib siiani tunda anda, et jäävad nüüd päevad üldse ära? Olen lugenud et stress… Aga selles olen olnud stabiilselt kogu oma 18+ elu, hetkel 26, aga siis oleks neid kõikumisi ju juba varem pidanud olema? Toitumine ja uni samuti nii kuidas juhtub, aga jällegi, siiani pole ju tunda andnud.
Ps, viimase nädala jooksul suurest ärevusest kaks testi teinud, samas eelmine kord näitas ka alles mingi kolmanda testiga ja tükk aega hiljem ja imeõrn triip.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsüklikõikumisi võib ikka ette tulla, aga alusta sellest, et tee rasedustest. Neid saab isegi toidupoest ju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ps, viimase nädala jooksul suurest ärevusest kaks testi teinud, samas eelmine kord näitas ka alles mingi kolmanda testiga ja tükk aega hiljem ja imeõrn triip.

Kas ma saan õigesti aru, et teemaalgataja oli viimati vahekorras 2.jaanuaril, seejärel on tal 2 korda päevad olnud ja kaks praegu tehtud rasedustesti on negatiivsed ja sellele vaatamata küsib ta 5. aprillil, et kas ta on rase??

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tsükkel sassis, peast rase?