Esileht Väikelaps Tugevad tikid, Fenibut jne – murest hullumas:(

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Tugevad tikid, Fenibut jne – murest hullumas:(

Postitas:

<em class=”d4pbbc-italic”><span class=”d4pbbc-font-size” style=”font-size: 10px”>Kägu kirjutas:</span>

Kas need lapsed on saanud B-hepatiidi vaktsiini? Puugivaktsiini? Gripivaktsiini? HPV-vaktsiini? Tuulerõugete vaktsiini?
Küsin sellepärast, et põhiliselt seostatakse tikke elavhõbedat sisaldavate vaktsiinidega.

Siin on ka viited teaduslikele uuringutele, mis on seostanud vaktsiinid tikkidega:
http://www.latitudes.org/spe/thimerosal001.html

http://connection.ebscohost.co&#8230;..-disorders

Miks keegi mu küsimusele ei vasta?

Artiklid olid sul suht vanad ja praegu ei viitsinud sisse logida, et täistekste lugeda. Aga Eestis pole juba tükk aega tiomersaaliga vaktsiine tavalises vaktsieerimiskalendris sees. Minu lapsed ka ei saanud kumbki tiomersaaliga vaktsiine ja ühel on vahel kergel kujul tikid. Mitte nii kergel kujul olid tikid ühel tuttaval vanaproual, kelle sünniaeg jäi 1920ndatesse. Nii et pole see mitte uus asi. Mäletan, et lapsepõlves küsisin vanematelt, et miks see tädi nii teeb (teatud liigutus silmade ja ninaga) ja siis ütlesid vanemad, et see on sundliigutus. Neile ei tundunud see tol ajal (1980ndad) midagi eriskummalist, nad olid sellist asja korduvalt näinud ja teadsid mis see on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi siin Fenibuti ravi proovinud, siis kui kiirelt võiks tulemusi oodata jne.

oli kunagi lapse lasteaiaperioodil sama seis nende tikidega, samuti määrati fenibuti tabletid.
tulemus läks suht hulluks, sest esiteks selgus, et lapsel tekkisid sellest rohust nähud, mis andsid kahtlust, et juba nädalaga tekkis ravimisõltuvus: muidu heasüdamlik ja vaikne laps muutus põõraseks, pöörasuse hoog lõppes alles järgmise korraga, kui uus tableti aeg kätte jõudis. lisaks selgitas hiljem üks teine arst, et seda rohtu ei tohikski mnii väikesele nii sures koguses välja kirjutada.
kuna ma eelistasin pigem tagasihoidlikku last tikidega kui tikideta möirgavat ja räuskavat tegelast, siiis vähendasime rohu kogust ja lõpetasime peagi selle võtmise.

tikid aga lakkasid peale elukohavhetusest tingitud lasteaia vahetust, kus lapse meelest olid “palju paremad kasvatajad”, vanas lasteaias ta ühte neist kartis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei ole kahjuks endal kogemusi tikidega, aga üks uuring toob välja, et lapsel kadusid tikid ära, kui ta hakkas teises keeles rääkima. Oletus on, et keskendumine millegile suunab aju tegevust teiste radade pidi. http://www.moorfields.nhs.uk/news/study-finds-learning-second-language-can-reduce-facial-tics

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütrel on samuti periooditi tikid. Ta on tundliku närvisüsteemiga, pabistaja ja muretseja laps. Tikid tekkisid esmakordselt siis, kui me abielu lahutasime ning oli kogu perel oli stressirikas aeg. Ta oli siis 3,5 aastane ning tikid väljendusid käega üle silmade tõmbamises ja pidevas köhatamises. Perearst ei taibanud midagi ja tikid tundsin ära ise kirjanduse põhjal. Hiljem, kui kodune olukord stabiliseerus, kadusid tikid. Silmade hõõrumist pole enam olnud, kuid köhatamist esineb tihti, kui laps on mures või närvis millegipärast. Vast korra päevas tuleb sellist nn köhatamishoogu, aga mõnel päeval ka mitte. Oleme seda mitte tähtsustanud ja püüdnud pakkuda talle võimalikult turvalist elu. Tihti aitab köhatamisest jagu saada lihtsalt lapse kaissu võtmine ja helluse jagamine. Või ka tähelepanu mujale juhtimine. Ravimeid ei ole tikkide vastu tarvitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on praegu 8, tüdruk. Ka on teinud väga palju erinevaid tikke. Meil aitas B12 vitamiin. Umbes kaks nädalat peale seda kui vitamiini andma hakkasin, kadusid ka tikid. Praegu vahest harva midagi on aga ikka palju palju vähem kui enne. Meil oli ka see probleem, et tüdruk ei söö liha üldse ja on muidu ka kehva isuga. Hakkasin uurima, mida see võib kaasa tuua ja lugesin kuidas B12 vitamiin mõjub närvisüsteemile hästi. Nüüd oleme neid kasutanud 5 kuud. Ikka kõik hästi ja peaaegu pole enam ühtegi tikki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on praegu 8, tüdruk. Ka on teinud väga palju erinevaid tikke. Meil aitas B12 vitamiin

millist B12 tarvitasite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, tean, mida tunned. Mul oli ka lapsel, vahelduvalt päris hullud. Häälitsused, suu liigutused jne jne jne. Rahulikumal ajal vähem, stressirohkel rohkem. Nt. lasteaia puhkuse ajal vähem. Mäletan, kuidas närveerisin lasteaia lõpupeo ajal, lapsed istuvad ees ja minu oma teeb nägusid. Mingit ravimit andnud ei ole. Käisime ka lastepsühhiaatri juures, kui oli esimeses klassis. Arst küsis, kas koolis suudad tikke tagasi hoida? Pidavat natuke suutma. Ja psühhiaater ütleski, et püüa koolis hoida nii palju kui saad ja kodus tee, palju tahad. Raske see oli, nii jube on neid kodus näha-taluda, lapsest kahju ja halb tunne. Proovisime ka premeerida, et kui ei tikita, siis saad midagi. Aga see pole õige, ta ju ei saa neid hästi kontrolida ja siis nagu karistus ka veel heast ilma jäämine. Võimalikult vähe tähelepanu pöörata. Koolis õpetaja teadis, kaaslased õnneks ei narrinud, seltsiv ja tore laps on. Nüüdseks on tüdruk 5 klassi lõpetamas ja tikke pole enam ammu olnud. Tasapisi hakkas vähemaks jääma. Seega on õigus neil, kes väidavad, et enne teisemeiga või selle ajal kaovad ise ära. Meil kadusid. Minul oli nende tikkdiega suurem probleem, kui lapsel endal. Kaaslased olid sellega kuidagi harjunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

veider, et sa nii vana teema pidasid vajalikuks üsna teemavälise vastusega üles soojendada

ei ole ju teemaväline – keegi üritas jälle vaktsiine süüdistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Väikelaps Tugevad tikid, Fenibut jne – murest hullumas:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.