Esileht Kodunurk Tuhatoos õue

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tuhatoos õue

Postitas:

Kus kohast osta kaanega tuhatoos õue?

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

üks ja sama soovitus – löö googel’sse õuetuhatoos ja vali sealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.puhastusimport.ee/et/jaatmekaitlus/prugikastid-ja-konteinerid/metallist-prugikastid-tuhatoosid/prugikast-tuhatoosiga-27l-siseambriga-must

Meil on umbes selline, aga väiksema ümbermõõduga toru ja sisu ei käi välja. Ostetud Espakist ja maksis ca 25 eurot, täpselt ei mäleta enam, see oli aastaid tagasi juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul, kui olin suitsetaja, oli kasutusel tavaline pooleliitrine purk, kaanega. Ainult et üleni ära värvitud sees oleva peitmiseks. Koni sisse, kaas peale. Ei jää midagi põlema ega lenda tuulega ära. Siiani paar tükki alles, veel suitsetavate sõprade jaoks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ilma Perekoolita inimesed endale üldse ostavad ka midagi?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ilma Perekoolita inimesed endale üldse ostavad ka midagi?

Nali naljaks, aga enne mõnd ostu toksin vahel Google otsingusse “kauba nimetus + perekool”  ja reeglina on inimestel midagi mu soovitud kauba kohta öelda olnud, vahel lausa mitu teematki varasemalt olemas. Igalühel muidugi oma arvamus, aga vahetu tagasiside on alati informatiivsem kui kauba reklaamtekst või kinnimakstud kiitjad. Kahel korral on juhtunud, et ostan loetu põhjal hoopis teise firma sarnase toote ja olen saanud olla siiralt tänulik, et siinsed käod on võtnud vaevaks oma kogemusi jagada.

Ma küll enne ostu Perekooli teemat tegema ei tule, aga mis iganes kellelegi abiks on, eksole ????

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on õues mitmeid “tuhatoose” – kohti, kuhu konid panna. Terrassidel, sauna ees, aianurgas laual. Kõik tagurpidi pööratud keraamilised lillepotid alusel. Igasugustes värvides ja mustrites. Auk põhjas (ehk siis peal, kuna tagurpidi). Nagu ka väga paljudes puhkemajades ja turismitaludes kasutatakse.

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ilma Perekoolita inimesed endale üldse ostavad ka midagi?

Minu arvates mitte eriti. Panni kindlasti mitte, seda peab alati Perekoolist küsima. Sama käib igasuguste koogivormide kohta. Rääkimata tolmuimejatest, suurtet kodumasinatest ja autost.

Ooh, ja muidugi parka, seda ei ole keegi võimeline ilma Perekoolita ostma.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ilma Perekoolita inimesed endale üldse ostavad ka midagi?

Minu arvates mitte eriti. Panni kindlasti mitte, seda peab alati Perekoolist küsima. Sama käib igasuguste koogivormide kohta. Rääkimata tolmuimejatest, suurtet kodumasinatest ja autost.

Ooh, ja muidugi parka, seda ei ole keegi võimeline ilma Perekoolita ostma.

Kusjuures eelnevalt tehakse pooleaastane uuring ja tahetakse KOGEMUSI.
Oh jah…

Mul on ka klaaspurgid – kõige praktilisemad ja turvalised.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Tuhatoos õue