Esileht Lapse ootamine Tühi lootekott ja peetumisekahtlus 6+6

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Tühi lootekott ja peetumisekahtlus 6+6

Postitas:
Kägu

Täna ämmaemanda juures käies kahjuks oli ainult lootekott. Ämmaemand andis aja günekoloogi juurde, et veenduda puhastumises. Ma tean, et see väga levinud, et rasedus peetub jne. Kodus nüüd googeldama hakates on tekkinud aga lootus, et on ka variant, et on positiivne lahendus. Kas on ka positiivseid kogemusi?

Viimane menstruatsioon algas 25.12.22; viljatusmine (vahekord, millest rasestusin oli 06.01.23, tean kindlalt, kuna mees välismaal).

Jagage palun reaalseid kogemusi.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen sinuga täpselt samas olukorras praegu, ainult et mul FET rasedus.

Täna 6+5, eile käisin UH-s kuid paistis ainult tühi lootekott (kuigi teatud nurkade all mulle endale justkui viirastus mingi kujutis, mida arst ka vaatas ikka pikalt, aga see ei olnud midagi klassikaliselt ilusat arsti sõnul). Kuna lootekoti suurus oli nädalatele vastav, siis mind kutsuti järgmisel nädalal kordus UH tegema.

Kuid vaimselt enesetunne suht miinuses, et kuidas nüüd siis nii, sest rase nagu oleks – rinnad valusad, väsimus, aeg-ajalt ka õrn iiveldus.

Eks uus nädal näitab, mis minust saab siis. Perekooli foorumi otsingu järgi on fifti-sixti, võib uuel nädalal loode näha olla, või kui ei, siis puhastus…

Minu soovitusi sulle – oota natuke, lase mõnel teisel arstil vaadata, ehk veel tekib midagi nähtavale.

Juuli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli eelmine nädal 6+4 sama, nüüd uuel nädalal uuesti arstile, et kas on miskit tekkinud. Tean ka millal täpselt ov oli ja millal seksisime, kuid mul oli ov natukene hiljem ja kui pesastumine jne võttis aega siis võin ka nädalaga päevade arvestusest maas olla.

 

Aga eelmisele – tühja lootekotiga ongi kõik tavalised rasedustunnused, sest hcg tõuseb nagu normaalse rasedusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen sinuga täpselt samas olukorras praegu, ainult et mul FET rasedus.

Täna 6+5, eile käisin UH-s kuid paistis ainult tühi lootekott (kuigi teatud nurkade all mulle endale justkui viirastus mingi kujutis, mida arst ka vaatas ikka pikalt, aga see ei olnud midagi klassikaliselt ilusat arsti sõnul). Kuna lootekoti suurus oli nädalatele vastav, siis mind kutsuti järgmisel nädalal kordus UH tegema.

Kuid vaimselt enesetunne suht miinuses, et kuidas nüüd siis nii, sest rase nagu oleks – rinnad valusad, väsimus, aeg-ajalt ka õrn iiveldus.

Eks uus nädal näitab, mis minust saab siis. Perekooli foorumi otsingu järgi on fifti-sixti, võib uuel nädalal loode näha olla, või kui ei, siis puhastus…

Minu soovitusi sulle – oota natuke, lase mõnel teisel arstil vaadata, ehk veel tekib midagi nähtavale.

Juuli.

Mis su lootekoti suurus oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma täpselt ei mäleta, kas oli 1,2 või 1,4 cm. Midagi üle 1 cm igatahes.

Juuli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil läheb, Juuli ja teemaalgataja?

Hoian pöidlaid, et teil kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil läheb, Juuli ja teemaalgataja?

Hoian pöidlaid, et teil kõik korras.

 

Minul neljapäeva õhtul arst. Eks siis näis. Määrimist ega muid sümptomeid ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen selle tühja lootekoti üle elanud ja oli väga raske (elu esimene ja väga oodatud rasedus). Katkes ise ja lohutan ennast sellega, et vähemalt loodet ei tekkinudki. Arst soovitas oodata pool aastat, aga ma tegin ise uurimistööd ja paljud soovitasid kohe uuesti proovida. Rasestusin 2 kuud pärast katkemist uuesti ja kandsin lõpuni. Väga lihtne rasedus ja sünnitus olid ja laps igati terve ja tubli. 🙂 Aga ma kohutavalt kartsin terve raseduse aja. Soovin sulle parimat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli eelmine nädal 6+4 sama, nüüd uuel nädalal uuesti arstile, et kas on miskit tekkinud. Tean ka millal täpselt ov oli ja millal seksisime, kuid mul oli ov natukene hiljem ja kui pesastumine jne võttis aega siis võin ka nädalaga päevade arvestusest maas olla.

Aga eelmisele – tühja lootekotiga ongi kõik tavalised rasedustunnused, sest hcg tõuseb nagu normaalse rasedusega.

Mul 6+4 oli lootekott tühi, 8+2 oli 7+4 ja süda lõi, loode näha. Tegelikult vastab suurusele kuna ov toimus ca 3-5 päeva hiljem ja viljastumis+pesastumisaeg jne ka juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Kuidas teil läheb, Juuli ja teemaalgataja?

    Hoian pöidlaid, et teil kõik korras.

Ma käisin kordus-UH, kui oli 7+2 ja ei midagi, tühjus.

Pidin tegema tablett-puhastuse. Esimese tbl sain selle nädala kolmapäeval, põhidoosi sain nüüd üleeile, reedel. Eks see enesetunne kurb ole, aga see puhastuse kogemus füüsiliselt oli minul õnneks kergem, kui foorumi varasemad õudsad kogemused mis siin otsinguga välja tulevad.

Miks see kottitühjaks jäi, seda ma ei tea. Pärast siirdamist olin veidi külmetunud, äkki see mõjutas. Või siis oli mingi kromosoomiviga ja looduslik valik.

Aga alla ma veel ei anna, kindlasti proovin uuesti.

Juuli82

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soojad kallistused, armas Juuli. Pole küll usklik, aga palvetan, et peagi beebi su juurde tee leiaks 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Lapse ootamine Tühi lootekott ja peetumisekahtlus 6+6