Esileht Pereelu ja suhted tülid mehega

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: tülid mehega

Postitas:

Kõige hirmsam lapse jaoks on, kui kaks tema kõige kallimat inimest on tülis. Mäletan seda lapsepõlvest. Vanemad tülitsesid harva, aga juhtus. Nüüd saan aru, miks – emal oli raske aeg ning vastusrikast töö oli mõlemal. Kodus oli veel haige vanaema, kes vajas hooldamist. Seega plahvatasid aegajalt mõlemad. Aga siis oli see väga raske ning plaanisime õega isegi lastekodusse minekut.

Nüüd juhtub ka enda peres (õnneks küll harva), aga ma kohe räägin lapsega ja selgitan, et ta ei pea halvasti tundma, kuna ise ka vahest läheb sõbraga riidu jne.

täiesti õigus,mina ei elanud oma isaga koos .Ma elasin koos ema ja vanaemaga ja kui vahel ,tõesti juhtus harva läks ema ja vananaema tülli siis mina tundsin end nii halvasti ega teadnud kelle poolt ma peaksin olema.Ükskord tuli mu vanaemal isegi pisar silma,mu vanaema ei nuta muidu kunagi see oli siis kui mu ema ei lubanud vanaemal mu õde puutuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.10 00:13; 28.10 13:07; 28.10 13:15; 28.10 13:52; 28.10 20:56; 28.10 21:11; 29.10 09:51; 29.10 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinse kirjelduse põhjal jääb küll mulje, et olete tõesti mõlemad hädas ja vajaksite kindlasti teraapiat.
Sinul on mehe suhtes mingid ootused, mis ei vasta absoluudselt reaalsusele.
Tundub, et mees vajab märksa rohkem enda aega kui ta seda teie rahvarohkes kodus saab ja ehk seetõttu on end telefonimängudesse sulgenud ja igal võimalikul hetkel lastega tegelemisest ära nihverdab.

Ausalt öeldes ei saa mina aru vajadusest koos mänguväljakule minna või isegi koos aktusele minna. Mänguväljak on ju täiskasvanule suht igav koht. Lapsed möllavad ja leiavad uusi mängukaaslasi ja sina mökutad seal kõrval… Aktus on ka pigem mingi enese näitamise koht ja mingit kvaliteetaega seal pole. Pigem oleks äge minna koos matkama, muuseumi, kohvikusse, koos raamatut lugeda, lauamänge mängida, kodus mürada… Aga kõige ägedam oleks neid asju teha hoopis üks-ühele, sest siis saab päriselt teisega (lapsega) rääkida ja suhelda.

Kas eeldan õigesti, kui ütlen, et naine on ses suhtes pigem kodune olnud ja mees käib tööl.. naisel on kodus olemisest kõrini ja tahab igal hetkel välja ning mees tahab lõppude lõpuks nädalavahetusel kodus mõnusasti töövabalt aega leida. Mul tekkis see kahvel juba ühe lapsega kodus olles… ma tahtsin alati nädalavahetustel kuskile mehega /kogu perega minna, aga tema tahtis lõpuks ometi kodus magada ja oleskleda… Klassika.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinse kirjelduse põhjal jääb küll mulje, et olete tõesti mõlemad hädas ja vajaksite kindlasti teraapiat.

Sinul on mehe suhtes mingid ootused, mis ei vasta absoluudselt reaalsusele.

Tundub, et mees vajab märksa rohkem enda aega kui ta seda teie rahvarohkes kodus saab ja ehk seetõttu on end telefonimängudesse sulgenud ja igal võimalikul hetkel lastega tegelemisest ära nihverdab.

Ausalt öeldes ei saa mina aru vajadusest koos mänguväljakule minna või isegi koos aktusele minna. Mänguväljak on ju täiskasvanule suht igav koht. Lapsed möllavad ja leiavad uusi mängukaaslasi ja sina mökutad seal kõrval… Aktus on ka pigem mingi enese näitamise koht ja mingit kvaliteetaega seal pole. Pigem oleks äge minna koos matkama, muuseumi, kohvikusse, koos raamatut lugeda, lauamänge mängida, kodus mürada… Aga kõige ägedam oleks neid asju teha hoopis üks-ühele, sest siis saab päriselt teisega (lapsega) rääkida ja suhelda.

Kas eeldan õigesti, kui ütlen, et naine on ses suhtes pigem kodune olnud ja mees käib tööl.. naisel on kodus olemisest kõrini ja tahab igal hetkel välja ning mees tahab lõppude lõpuks nädalavahetusel kodus mõnusasti töövabalt aega leida. Mul tekkis see kahvel juba ühe lapsega kodus olles… ma tahtsin alati nädalavahetustel kuskile mehega /kogu perega minna, aga tema tahtis lõpuks ometi kodus magada ja oleskleda… Klassika.

täiesti õigus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.10 00:13; 28.10 13:07; 28.10 13:15; 28.10 13:52; 28.10 20:56; 28.10 21:11; 29.10 09:51; 29.10 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot, sinu armastuse esimene keel on kvaliteetaeg. Kui mees selles keeles ei räägi, siis sul on tunne, et ta sinust väga ei hooli. Aga mehe jaoks on ehk primaarne kiitus ja tunnustus ning kui tal seda ei jätku, siis tunneb tema end mahajäetuna. Või on see midagi muud. Uuri välja ja vaata, mis juhtub kui sina tema armastuse keelt räägid.

Eks ma pean selle üle mõtlema et kuidas ja mida meie suhtes muuta .

Kiitus ja tunnustus-selles suhtes on õigus.Talle väga meeldib kui teda kiidetakse ,kõigile ju meeldib ,aga koristamise eest ma muidugi võin teda kiita ,aga see mis puutub lastesse siis ma ei saa teda selle eest kiita ,ta ei käi meiega mitte üheskis kohas .Ei vii lapsi lasteaeda ja ei too neid ära no ma mõtlen mitte üksi vaid koos ,ta alati leiab muid põhjuseid miks seda mitte teha,ei tule mänguvälajakutele .Meil on selline traditsioon et lastega korra kuus käime väljas söömas ,aga kui meie lähme lastega välja sööma ,siis tema läheb ka aga kusagile mujale ja üksi.Hetkel oleks meil kodus elamas “kaks perekonda” mina ja lapsed ja teine perekond on tema üksi.Igal reedel täiesti omast mõtlemisest ta ütleb et me lähme mänguväljakule aga siis tuleb nädalavahetus ja seda ei juhtu.Ma olen ka seda teinud et koristan terve korteri ennem tema ärkamist ära ,annan lastele süüa juba et äkki ta siis tuleb meiega mänguväljakule ,aga ei ta ei tulnud .Ta ei tulnud ka 3.septembril lapse 1.klassi aktusele ,ta eelistas selle asemel koju jääda.Ta ei tee lastega mitte ühtegi asja koos ,aga samas muidugi ta armastab oma lapsi.Selle telefonis mängimise ta avastas mitu kuud tagasi ja nüüd mulle tundub et see veidike nagu telefoni sõltuvus-ta ei suuda sealt üldse eemal olla.Armastuse keelt rääkida enda alatusel võin proovida.Keegi soovitas siin ühte raamatut -selle kindlasti läbi.Kunagi me saime väga hästi läbi-meil ei olnud tülisid.

Mis armastuse keel? Mees on ikka täielik halb mees. Milline lapsi armastav isa ei tule lapse 1.kl aktusele, ei lähe perega mänguväljakule. Kas tema headus seisneb siis koristamises?! Pere tegutseb ikka koos. Sul on emana ja naisena õiged soovid. Olen sarnase kooselu läbi teinud, mitte midagi ei aidanud, ei teraapia, rääkimine – kõik lõppes tema poolt ignoreerimise ja mossitamisega. Ja ainsaks lahenduseks oli lahkuminek ning elu saatis mu teele hooliva ja armastava mehe, kellega pole ühtegi probleemi ette tulnud. Mõnikord harva, aga need saavad tunniga lahendatud. Mind kuulatakse, minuga räägitakse, mu soove võetakse kuulda. Õnneks mul ei olnud lapsi 3.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et mees vajab märksa rohkem enda aega kui ta seda teie rahvarohkes kodus saab

Kas naine ja ema ei vaja iial, mitte iialgi, enda aega ses rahvarohkes kodus? Naise vajadused ei ole absoluutselt tähtsad?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 12:34; 29.10 21:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted tülid mehega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.