Esileht Pereelu ja suhted Tunded eksi vastu ei vähene.

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Tunded eksi vastu ei vähene.

Postitas:

Tere.
Olen mees kes on segaduses.
Lahkuminekust on möödas 8 kuud ning siiani valdavad mind veel sama tugevad tunded. Olime koos pea 9 aastat ja meil on ka ühine laps. Selle ajaga pole ma ennast veel kordagi tundnud õnnelikuna. Vähemalt mitte nii nagu ennem. Omavahel saame läbi hästi ja suhtleme lapse asjades kenasti. Lahkumineku algatas siis naine kuna ta tunded olid kadunud. Vahetult peale lahkuminekut alustas ta ka kohe uut suhet ja on selles siiani. Mõni aeg hiljem läksin ka seda teed, et kuidagi eluga jätkata. Hetkel aga tundub ilma temata kõik vale. Omavahel rääkides oleme mõlemad tunnistanud teineteisele üksteise igatsemist(mina muidugi rohkem).
Hetkel olengi arusaamisel, et olen kaotanud just selle õige inimese kellega oli mul see side ja tõeline armastus.
Omalt poolt annaks ja teeks kõik, et saada teda jälle enda kõrvale. Kuid kaine mõistus ütleb jällegi seda, et tõlgendan tema suhtumist, sõnu ja käitumist vahest valesti ja hakkan lootma võimatut. Ning siis tekib ka hirm saada eemale tõugatud inimese poolt keda ma pean oma elu armastuseks.
Aus olla siis olen pidevas köieveos südame ja mõistuse vahel ????

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on juba 8 kuud lahkuminekust möödas, ja usud, et naine sind igatseb, eks tee siis juttu uuesti kokkusaamisest. Kuigi tuleks selgeks teha, kas need lahkumineku põhjused on kadunud ja miks.
Hale vingumine ja tema järgi halisemine kindlasti talle muljet ei avalda. Pigem näita, et oled mees, kes saab temata hakkama, on edukas ja õnnelik. Ära tüüta sõnumitega, kui üldse siis kirjuta harva ja pigem positiivset.
Tutvu uute naistega ja käi nendega väljas. See toob sulle vaheldust ja meelelahutust ning aitab ka endas selgusele jõuda.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvu uute naistega ja käi nendega väljas. See toob sulle vaheldust ja meelelahutust ning aitab ka endas selgusele jõuda.

Niimoodi ta ajaks ju oma praeguse suhte ka lörri, kui see just polegi mingi avatud suhe. Iseasi, kas see mingi eriline kaotus muidugi oleks, kuna ta igatseb ju nagunii vana naist ja uus on mingi üsna mõttetu aseaine lihtsalt.
Natuke arusaamatu on muidugi see ekside vestlus “Ma igatsen sind”, “Ma sind ka”- ja siis panevad padavai oma praeguste kallimate juurde.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 04:31; 10.12 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees kes on segaduses.

Pole sa midagi segaduses.
Sul ego sai pihta, sest naine algatas lahutuse.
Su ego sai teist korda pihta, kui naisel oli teine mees varupingil ootamas, kellega ta väidetavalt elama hakkas.
Su ego sai kolmandat korda pihta, sest su eksnaine elab selle mehega tänaseni.
Ja miks su naine üleüldse sinust ära tüdines, sellest sa ei taha miskipärast rääkida.

Ehk siis lõpeta oma halamine ja hakka elama. 8 kuud on juba päris pikk aeg, oleks ega oma purjus peaga sms-id “igatsen sind” ära unustada.

Näita endale (ja eksile) et oled mees ja suudad veelgi
i elus mõne naise ära rääkida. Ehk saad mõne käest veel seksigi.
Ja siis, pärast seda seiklust, ära muidugi unusta oma eksile sellega “vahele jääda”.
Siis alles tõeliselt näed, mis juhtuma hakkab. Kui oma eksile oled kummutanud tema arvamuse, et sa möku mees oled.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.12 07:01; 10.12 08:40; 10.12 09:26; 10.12 09:53; 10.12 13:26; 10.12 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul veidi sarnane kogemus. Igatsesime ja kogu lõpp oli kuidagi lahtine ja poolik. Siis proovisimegi uuesti. Aga minu puhul oli tõsi ikkagi see, et jahtunid suppi üles soojendades pole enam hea. Samas see uus proovimine oli hädavajalik, sest siis oli lahkuminemise otsust väga lihtne teha, ei jäänud midagi kripeldama, ei ühtegi kahetsust, kõik oli lõplik. Kui me poleks seda proovinud, siis vinduksime siiamaani neid ‘olekseid’ ja ‘polekseid’. Ja kui oleksime uue õnne leidnud, siis oleks ka lõpp õnnelik olnud. Mõlemat pidi – kaotada ei olnud midagi. Ka laps sai sellest aru, et emme issi pole ikkagi kõige parem tiim. Meil olid probleemiks suured tülid.

Aga teil kolmandad inimesed ka praegu mängus, lisaks lapsele. Ei oska soovitust anda. Peale selle, et andke teine võimalus. See lööb asjad klaariks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu siin juba ka soovitati, hakka aktiivselt elama. Kuna oled üksi, siis on Sul piisavalt aega deitmiseks, meelelahutusteks, reisimiseks, uute hobidega tegelemiseks. Küllap sellel teel enda kõrvale toreda naisegi leiad ja mine tea, ehk hakkab lapse emagi Sind uues valguses nägema ja tagasi tahtma-oled ju siiski tema lapse isa ja see on kõva aktiva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap sellel teel enda kõrvale toreda naisegi leiad ja mine tea, ehk hakkab lapse emagi Sind uues valguses nägema ja tagasi tahtma-oled ju siiski tema lapse isa ja see on kõva aktiva.

Sellel uuel toredadal naisel on siis küll vahva elu, keda ainult eksi tagasisaamiseks kasutatakse. Ei usu, et sellest eksi asjast enam asja saab ja kui saabki, on suhe nagunii juba rikutud. Seega mine edasi ja ära ripu selle eksi küljes.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 08:12; 10.12 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahetult peale lahkuminekut alustas ta ka kohe uut suhet ja on selles siiani. Mõni aeg hiljem läksin ka seda teed, et kuidagi eluga jätkata.

Kuna oled üksi,

Nii et te lihtsalt ignoreerite seda lauset teemaalgataja postitusest?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 04:31; 10.12 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et te lihtsalt ignoreerite seda lauset teemaalgataja postitusest?

Ma küll panin seda halli hiirekest seal tähele, aga ei võtnud tõsiselt.
Sest ka teemaalgataja eks ei ole seda hiirekest tõsiselt võtnud.

Miks naised jätavad mehi maha? Tunded lõppevad? – no seda ka.

Aga põhiliselt ikka selle pärast, et saavad aru, et mees pole mitte alfa, beeta ega isegi mitte ka gamma vaid midagi muud.

Ja kui nüüd teemaalgataja tõesti tahaks oma eksnaist tagasi, peaks ta just pigem seda oma kreeka tähestikku muutma. Mida ta siiani ilmselt teinud ei ole.
Hea tulemuseni see vana hapnenud supi soojendamine nagunii ei vii, aga vähemalt süda saaks rahu ja oleks, kust uuesti alustada.

P.S. Kas kellelegi veel peale minu tundub, et KÕIK perekooli mehed, kes oma mahajätmisest kirjutavad, on väga sarnased? Ellusuhtumiselt, isegi kirjastiililt…
Kusjuures naiste puhul pole see üldse mingi reegel, neid on täpselt seinast seina.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.12 07:01; 10.12 08:40; 10.12 09:26; 10.12 09:53; 10.12 13:26; 10.12 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätke juba need alfad, beetad ja gammad. Armastuse seisukohast ei ole sellel mingit tähtsust. Tähtsuse omandavad need tähed siis, kui näed oma kaaslases peamiselt aksessuaari või trofeed.

Teemaalgataja, sul on naisega ühine laps. See on päris kõva alus minna paariteraapiasse – aga mitte selleks, et sa naise tagasi saaksid vaid selleks, et teievahelised asjad ja jutud oleksid kenasti selgeks räägitud ja ära lõpetatud, et te mõlemad saaksite eluga edasi minna ja lapsevanematena ühiselt normaalselt toimida.

Kui su lapse ema pole nõus sinuga paariteraapiasse tulema, siis mine nõustaja juurde üksi. Sul väga ilmselgelt on seda vaja. Tähendab, juhul kui sa tõesti tahad oma hingelise segaduse ära klaarida.

Muide, edasi minemise seisukohast pole oluline, kes kelle maha jättis. Mina jätsin oma mehe maha, sest ta käitus minuga korduvalt vastikult. Mingit varumeest mul polnud ja ei tekkinud ka veel kahe aasta jooksul. Eks “sattus” juba paar kuud pärast lahkuminekut uude suhtesse ja siis järgmisse ja järgmisse. Kohe kõvasti läks edasi.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 09:18; 10.12 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks naised jätavad mehi maha? Tunded lõppevad? – no seda ka.

Sel juhul polnud tegu armastuse, vaid armumisega. Siis tormataksegi aina ühest suhtest teise, endale aru andmata, mis tegelikuks probleemiks on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätke juba need alfad, beetad ja gammad.

Ei jäta. Ma juba põhjendasin ka, miks ei jäta.

See, miks sina oma vanamehe pikalt saatsid, ei puutu asjasse, see on hoopis teine asi. (kui mees on lihtsalt siga)

Aga paraku toimib naiste puhul ka see skeem, et kui mees on lapsiarmastav, kodune, ambitsioonitu, “hell, õrn ja hea”, siis hakkab naisel selle mehega igav ja ta otsib omale mingi ägedama variandi.
Kellega tal on elu huvitavam ning ta ka ise emotsionaalselt tunnetab, et ta on palju rohkem tahetud ja ihaldatud.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.12 07:01; 10.12 08:40; 10.12 09:26; 10.12 09:53; 10.12 13:26; 10.12 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga paraku toimib naiste puhul ka see skeem, et kui mees on lapsiarmastav, kodune, ambitsioonitu, “hell, õrn ja hea”, siis hakkab naisel selle mehega igav ja ta otsib omale mingi ägedama variandi.

Aga paraku on naised, nagu ka mehed, nagu kõik inimesed, erinevad ja neid naisi, kelle jaoks see tähestiku järjekord kuidagi oluline on, on siiski vähe. Mina leidsin kaks aastat pärast oma “vanameest” uue mehe, kes sotsiaalselt positsioonilt vastaks sinu pealiskaudse hinnangu põhjal ehk gammale, jah. Olen temaga nüüdseks kümme aastat koos ja kõik on suurepärane, sest me hoolime teineteisest. Need nn alfad ongi enamasti sigamehed.

Teemaalgataja seisukohalt pole see tähestiku järjekord pealegi oluline. Ta ei ole kusagil maininud, et otsib endale just alfaemast või kümne-palli-tibi, tal on armastus. See, kuhu ta ennast tähestikus positsioneerib, ei aita teda mitte mingil moel. Sinu jutt ei aita teda vaid süvendab meeleheidet.

Teda aitab terapeut ja mitte perekooli trollide lolli jutu kuulamine.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 09:18; 10.12 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga paraku on naised, nagu ka mehed, nagu kõik inimesed, erinevad ja neid naisi, kelle jaoks see tähestiku järjekord kuidagi oluline on, on siiski vähe.

Kle, jäta nüüd ükskord selle omaenda, maailma kõige tähtsama isiku sobitamine igasugustesse masside liikumise teooriatesse.
Sina oled inimene, sina tunned tähestikku ja järelikult sina ei puutugi koos oma “vanamehega” asjasse. Teie elate oma saare peal.

Mis on hoopis “teine maa ja teine valuuta”. Kui sa arvad, et alfamees on sigamees…(muidugi on)

Ja sa/te ei tee sealt saare pealt ka perekooli postitusi, et mees on ära tüüdanud, mees on hariduselt maha jäänud, mees ei hooli enam, naine ei armasta enam, naine jooksis automehaanikuga minema jne.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.12 07:01; 10.12 08:40; 10.12 09:26; 10.12 09:53; 10.12 13:26; 10.12 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahad naist tagasi? Hakka elama. Käi väljas, suhtle inimestega, eriti naistega. Pole vaja isegi uut suhet, aga näita eksile, et ka sina oled turul kõrge hinnaga ja tahetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingite teiste naiste sebimine on mõttetu jama, kui mees ise pole hinges üle saanud. 85% tõenäosusega ei anna soovitud tulemust (et eks sind tagasi tahaks, sest sa oled ju nii nõutud, mida loogikat, ta ise jättis mehe maha!)

Näita endale (ja eksile) et oled mees ja suudad veelgi
i elus mõne naise ära rääkida. Ehk saad mõne käest veel seksigi.
Ja siis, pärast seda seiklust, ära muidugi unusta oma eksile sellega “vahele jääda”.
Siis alles tõeliselt näed, mis juhtuma hakkab. Kui oma eksile oled kummutanud tema arvamuse, et sa möku mees oled.

Jah, siis ta mitte enam arvab, vaid TEAB, et mees on lihtsalt mölakas ja kõik tema “igatsen sind” jutu võib august alla lasta rahumeeli. Ainult täismölakas saadab eksile igatsuse juttu ja samal ajal sebib ja kepib teist naist, või kuidas sa seda ette kujutad? Ma loodan, et teemaalgataja suudab siin teradest sõklaid eraldada, sest need osad nõuanded on nagu teismeliste antud.

Teemaalgatajale
Kui julged, siis tunnista talle, et sinu tunded on alles ja sina tahaksid uuesti koos olla, aga kui temal tõesti enam sinu vastu tundeid ei ole, siis sa aktsepteerid seda ja ei hakka peale pressima (sest see oleks mõttetu nagunii, teeksid ennast ainult talle vastikumaks mingi hala ja jala küljes rippumisega). Me ei tea, kas ta lahkus sinust sellepärast, et ta armuski teise või sellepärast, et teil oli suhtes mõõn ja “ületamatud erimeelsused ja lahkukasvamine”. Ehk kas te lahkuminek oli juba sisuliselt olemas ja uus mees tuli ikkagi tühjale kohale südames, mis siis, et ruttu. Me ei tea, kas ta seda uut armastab (nüüdseks peaks tal olema see selge, kas oli lihtsalt plaastersuhe või midagi paremat, sinu suhe teise naisega on küll lihtsalt plaaster, sest sa pole üle saanud).
Kui saab selgeks, et mingit lootust pole, tuleb sul eluga edasi minna ja ta lahti lasta. Suhe on suhe niikaua kui mõlemad seda tahavad.

Sel juhul polnud tegu armastuse, vaid armumisega. Siis tormataksegi aina ühest suhtest teise, endale aru andmata, mis tegelikuks probleemiks on.

Ah ära aja. Kui naine lahutab oma 10a abielu, siis on kindel, et tunded olid alguses õiged ja suured ja mõlemapoolsed, aga ajaga on need ära kulutanud vastastikune oskamatus tunnustada, oskamatus vastata teise vajadustele ja küsida ise enda jaoks, mida sul on vaja, oskamatus välja näidata hoolimist just õiges “armastuse keeles” jnejne. Ja saabki sellest abielust lõpuks tühi kest. Tekib kibestumine, et miks mina pean…, miks tema ei või alustuseks midagi minu heaks teha jne. Ja lõpuks kui kaob viimane lootus, et asi muutub kunagi paremuse poole, siis minnakse minema sellest suhtest, sest kaua sa kannatad, kui nagunii paremaks ei lähe. Asi on lihtsalt enesealalhoiuinstinktis. Kusjuures mingid tunded võivadki veel alles olla, aga võib olla ka nii, et järel on ainult negatiivsed tunded endise maailma kõige armsama mehe/naise vastu.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 11:32; 10.12 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teemaalgataja oleks maininud, et peale lahkuminekut hästi läbi ei saa, koostöö lapse osas on minimaalne, siis arvaksin, et kirjutajaks on minu eks. Kõik muu justkui klapib. Ehk siis saan olukorda kirjeldada nö. naise poole pealt, kes pikaajalise suhte otsustas lõpetada.

Ma ei jaksanud kuulata kui halb koduperenaine ma olen, kui mõttetut tööd ma teen, kuidas mu ambitsioonid on nii valed ja kuidas kõik halb on minu süü. Ei jaksanud ja ka suur armastus kadus tasapisi kõige selel varju, mõistes, et mu mees ei hinda mind absoluutselt. Tundsin ennast pidevalt alandatuna ja see tegi mulle väga haiget. Olin lõpuks lausa kahtleval seisukohal, kas ma tõesti olengi selline inimene, nagu mu eksmees mulle pidevalt ette heitis. Teadsin, et ma tegelikult ju ei ole. Mõeldes aastaid, et elan vaid korra, sai lõpuks otsus tehtud ja ära kolitud. Tahtsin anda endale uue võimaluse õnnelikuks eluks. Kõik vara jätsin ma seejuures eksile, kuna ka tema kulul elamise süüdistusi sain pidevalt ning alustasin uut elu täiesti otsast peale. Ostsin kodu, plaanisin olla üksi, aga läks teisiti. Juhuslik kohtumine viis üsna kiirelt mind uuesti suhtesse eneselegi ootamatult ja siin ma olen. Väga rahul ja õnnelik. Kuigi uus kaaslane on kordades temperamentsem, ei ole me veel terve koosoldud aja mitte ühtegi korda isegi vaielnud. Meil toimib väga kenasti koostöö kõikides asjades, millest eelmises suhtes väga väga palju puudu jäi. Mul ei ole seda vastikut pinget, vaid ma tunnen iga päev, et minust hoolitakse ja mind hoitakse. Et minu pärast pingutatakse ja minu panust hinnatakse. Meil on ühised tulevikuplaanid ja ma ootan kõike suure põnevusega. Tagasi eksi juurde ma ei läheks, sest see vaimne vägivald oli muserdav ja siiani pean sellega osaliselt kokku puutuma. Ma võin vahel möödunu pärast patja nutta kurbusest, aga ainult selle pärast, et meil oleks võinud olla koos ilus elu ja pea 10 aastat ma siiralt uskusin sellesse. Ehk lihtsalt kahju on ja ka sellest on kahju kui palju ma haiget sain. Soovin enda eksile kõike paremat ja loodan, et ta saab ka kunagi õnnelikuks ning leiab kellegi, kes näitab, et tegelikult saab normaalselt elada ja olla õnnelik ka kellegi teisega. Ise ma hoian teadlikult enda eksist eemale, sest ma ei ole täiesti ükskõikne, kuna tõesti, armastasin teda kogu hingest, aga olen endale lubanud, et ma ei lasku sinna musta auku tagasi, kust oli väga raske välja ronida.

Kui teemaalgataja peaks olema mu eks, siis tea, et ma soovin sulle kõike paremat ja siiralt loodan, et sa leiad endale kellegi, kes annab põhjuse elust jälle rõõmu tunda.

Esimene pool jutust oleks nagu ka minu kirjutatud, aga lisaks oli ka teemaks mehe sõbrad ja alkohol. Teab väga hästi seda ise ka nüüd. Põhjendus oli selline, et oli noor ja loll. Su jutu viimane pool läheb siiski minu jutust veidi lahku. Tunnen, et ei ole enam praeguses suhtes ka õnnelik, ka ei väärtustata ja mida aeg edasi, olen aina rohkem hakanud endisele mõtlema, kellega on ka ühine laps, kes üsna suur juba. Tean, et need alkod pole enam nii tihti ega sõbrad. Selles suhtes on tõesti suuremaks saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, siis ta mitte enam arvab, vaid TEAB, et mees on lihtsalt mölakas ja kõik tema “igatsen sind” jutu võib august alla lasta rahumeeli. Ainult täismölakas saadab eksile igatsuse juttu ja samal ajal sebib ja kepib teist naist, või kuidas sa seda ette kujutad?

Ma praegu mõtlesin su sõnade peale ja proovisin mingit VEEL lollimat järeldust teha, kui sina seda tegid.
Ei suutnud, kahjuks.
Sinu võit.

Selge see, et see “igatsen sind” oleks tulnud/tuleks igaveseks ära jätta.

Aga mõnele peab kartulikoorimise juhendisse ka selle sisse kirjutama, et vali töötamiseks 10-30 temperatuurivahemikus ruum.
Muidu küsib pärast, et “kuidas ma -30 kraadiga neid paljakäsi koorin” vms debiilset.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.12 07:01; 10.12 08:40; 10.12 09:26; 10.12 09:53; 10.12 13:26; 10.12 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ignoreerin seda viiekordset jobu.

Teemaalgataja, miks sa seda naist tagasi tahad, just teda ja miks ei saa eluga edasi minna? Et kõik oleks nii nagu vanasti? Mitte miski ei ole nii nagu vanasti, kõik on muutunud või vastupidi ja hullem, miski pole muutunud, kui kokku saate ja kõik paari kuu või aasta pärast uuesti laiali lendab? Oled sa mingeid järeldusi teinud sellest tema ära minemisest? Miks sa üldse arvad, et mingit lootust on?

Nii tavaline lugu on, et naine räägib, mis suhtes puudu on, mida ta vajab, mees ignob ja ei kuula, mis mingi naise kägisemine ikka mehele loeb, naised oskavad vigiseda, eks. Üheksa aastat edasi on naisel villand ja läheb tagasi vaatamata (teise mehe juurde). SIIS mees ärkab ja ulub, kuidas ta ikka armastab ja kuidas kõike teeks. Mis siis ei teinud, kui veel mingit võimalust oli?
Isegi vägivaldsed peksjad käivad ukse taga naist tagasi palumas ja lilli viimas, kui naine viimaks jooksu saab, no poksikotti enam pole, mis imelise muutumise näitaja see ikka on. (Kuna TA kirjutab, et saavad hästi läbi ja suhtlevad normaalselt, siis nii hull see lugu pole.)

Hetkel olengi arusaamisel, et olen kaotanud just selle õige inimese kellega oli mul see side ja tõeline armastus.

Jeah, NÜÜD. Pärast, kui naisele jõudis 8+ kuud tagasi lõplik arusaamine, et see suhe on lootusetu. Ütle ausalt, MIKS naisel tunded otsa said? Ei pannud tähele, vingub ju?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 11:32; 10.12 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ignoreerin seda viiekordset jobu.

Ignoreeri pealegi, teemaalgatajat ju samuti ignoreerisid.

Teemaalgataja juba esimeses postis kirjutas, et kepib teist naist (“Mõni aeg hiljem läksin ka seda teed”), samal ajal saates signaale, et tahan sind tagasi (“mina muidugi rohkem”)

Aga f. lugemisoskus sul on nagu on, midagi pole teha.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.12 07:01; 10.12 08:40; 10.12 09:26; 10.12 09:53; 10.12 13:26; 10.12 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga paraku toimib naiste puhul ka see skeem, et kui mees on lapsiarmastav, kodune, ambitsioonitu, “hell, õrn ja hea”, siis hakkab naisel selle mehega igav ja ta otsib omale mingi ägedama variandi.

Täiesti valesti oled asjast aru saanud. Naisi nimelt on väga erinevaid. Ei ole kõigil lahkumineku põhjuseks see, et mees ei ole piisavalt äge. Mina olen näiteks oma “tuhvliga” väga rahul, jälestan neid sinu alfaisaseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 08:12; 10.12 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti valesti oled asjast aru saanud. Naisi nimelt on väga erinevaid. Ei ole kõigil lahkumineku põhjuseks see, et mees ei ole piisavalt äge. Mina olen näiteks oma “tuhvliga” väga rahul, jälestan neid sinu alfaisaseid.

pigem see teooria käib tõesti keskmise massi kohta. mis tähendab seda, et muidugi on ka kõikvõimalikke erandeid. sina, kes sa julged oma mehe kohta siin tuhvel kirjutada, mis sellest, et jutumärkides, ei usu keegi, et su mees päriselt ka tuhvel on. pigem ei hakka ta iga pisiasja peale karjuma, ega tyhjast tyli tegema, mis jällegi vihjab … tead ise, millele.
(et tegu on “närvidkorras” alfaga)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Tunded eksi vastu ei vähene.