Esileht Pereelu ja suhted Tunded kadusid üle öö ????

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Tunded kadusid üle öö ????

Postitas:

Armastasin oma meest kogu südamest , suhtes 5 aastat. Aga tema nii halb kohtlemine ja halvasti ütlemine viis selleni, et täna hommikul tõusin ja tunnen , et mitte midagi ta vastu ei tunne, täielik 0.
Kas kellelgi veel nii olnud? Pole mul kedagi teist ega pole vaadanudki teiste meeste poole.
Aga , eks tema käitumine tegi oma töö ja arvata võis , et mingi aeg see juhtub aga , et nii üle öö ?

+10
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 08:13; 08.08 08:48; 08.08 08:52; 08.08 08:58; 08.08 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu istun ja mõtlen ja nii hea olla, et lasin kõigest vabaks. Et ei pea nutma tema sõnade pärast ja ei pea muret tundma mis teeb või kus on. Selline koormast vabanemine, et saaksin edasi liikuda.

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 08:13; 08.08 08:48; 08.08 08:52; 08.08 08:58; 08.08 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui halb kohtlemine ja halvasti ütlemine on pikalt kestnud siis see ongi nö viimane piisk karikasse ehk vabanemine, kui saad ise aru, et tahad midagi muud (paremat) ja/või vabanemise vaimse vägivalla alt.

Mul on seda olnud noorena suhtes, tegelikult ma isegi ei tea, miks suhtesse läksin temaga, alguses oli kõik “äge ja chill”, aga tegelt oli kaugel sellest, mida ma mehest, elust, kooselust tahaks ja temaga ei saanud arvestada ega poleks eluski sellist elu saanud nagu unistasin ja praegu tahan (olid võlad, suitsetas kanepit jne). Mingi hetk oligi see, et kuidas ma feilin suhtes ja teistele seletan, et miks lahku läksin, et ma ju tegelt inimesest hoolin ja ehk asjad muutuvad jne kuni ühel päeval lihtsalt otsustasin, et aitab.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 08:50; 08.08 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunded ei kadunud ju üleöö, kui ta sind pikka aega halvasti kohtles?

Su mees lihtsalt ei armasta sind ja sulle jõudis see lõpuks pärale, solvangute mõõt sai täis. Kasuta juhust ja jäta ta maha, enne kui hakkad endale vabandusi otsima, miks selle halvastikohtlejaga edasi elada.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tõesti vaimses vägivallas nii pikki aastaid elanud ja üllatav , et tema viimane halb käitumine viis selleni. Ei oleks uskunud kuna nii armastasin.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 08:13; 08.08 08:48; 08.08 08:52; 08.08 08:58; 08.08 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tõesti vaimses vägivallas nii pikki aastaid elanud ja üllatav , et tema viimane halb käitumine viis selleni. Ei oleks uskunud kuna nii armastasin.

Ma soovitan sul kindlalt! otsida keegi, keda saad usaldada ja kõik suhtest ära rääkida, kes sul toeks oleks, leiaksite koos tegevust isegi kui tekib soov tagasi minna ja ei laseks seda sul teha.

Ise taipasin, et ainult armastusest ja armastamisest on vähe kasu, ennast peab armastama eelkõige ja paika panema oma väärtuse, et kehvasti ei lase end kohelda ja mida sa elult tahad (mida selle inimesega ei saaks). Mul aitaski see, et nägin kõrvalt kuidas teised mehed kohtlesid oma kaaslasi ja mind jne ja siis käiski klõps, et miks ma seda kannatan. Ma võin teda armastada, aga ma ei näe ühist tulevikku, ma ei julgeks selle mehega lapsi saada, ühist vara soetada (või see võimalus peaaegu koos puuduks) jne, et aitab. See pigem ehk oligi selleks ajaks juba selline “sõltuvussuhe”, hirm lahkuda, hirm teistele öelda jne.

Halb soovitus ehk, aga mulle sobis rebound ehk mu mõtted läksid temalt kõigile teistele ja võimalustele, mis kasutamata jäetud. Ka lihtsalt teistega deitimine ja tinderis jutustamine aitas.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 08:50; 08.08 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elame koos, meil 7 aastane tütar aga ta kohtled mind nii halvasti lapse ees, olin vaid söögitegija ja koristaja , naisena ma end ei tundnud

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 08:13; 08.08 08:48; 08.08 08:52; 08.08 08:58; 08.08 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale sellist suhet ei mõtle ma teistele meestele, pigem leida uuesti end , elada lapsele ja nautida elu mis elamata on jäänud.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 08:13; 08.08 08:48; 08.08 08:52; 08.08 08:58; 08.08 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli täpselt samamoodi ühel hommikul. Me olime mehega väga noored kui kokku läksime. Mees pettis, valetas ja mina jooksin ta järgi ja nutsin. Paar aastat hiljem muutus mees kategooriliselt. Ta oli hoopis teine inimene. Kahjuks selleks ajaks oli kahju tehtud ja lõpuks läksime lahku

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees peeretas liigselt?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidin küsima, mis siis sel öösel juhtus, aga tegelikult polnud ju midagi üleöö. Nii käibki, et ühel hetkel saab mõõt täis.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täna hommikul tõusin ja tunnen , et mitte midagi ta vastu ei tunne, täielik 0.

Ma selle “nulli” peale veel väga kanget mürki ei võtaks.
Tunded ei kao päris klõpsust ja üleöö ära, aga mingi teadmine võib küll nii kiiresti kohale jõuda.

Lahuta ära, mis muud, aga sellega pead arvestama, et tagasilööke veel tuleb.
Aga ole vapper.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suhtes 5 aastat.

meil 7 aastane tütar

Kuidas see suhe ainult 5 aastat kestnud on, kui teie tütar juba 7-aastane?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suhtes 5 aastat.

meil 7 aastane tütar

Kuidas see suhe ainult 5 aastat kestnud on, kui teie tütar juba 7-aastane?

Sest see on LIBA

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas s atavapäraselt siis alustasid hommikut sellega, et mõtlesid oma suure armastusetunde peale?

Mina näiteks ei mõtle iga päev sellele, kas ja kui palju ma oma meest armastan, ei analüüsi oma tundeid iga päev.

Pigem sa polnud varem sellele mõelnud, tunded olid kadunud juba ammu. vaevalt et sa veel eile õhtul vaatasid meest suure kirega ja täna oled tuim.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Tunded kadusid üle öö ????