Esileht Ilu ja tervis Tuppekuulide kasutamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tuppekuulide kasutamine

Postitas:

Tere!
Olen 2 korda sünnitanud, viimati 3 aastat taagsi. Mõtlesin tuppekuule hakata kasutama, et vaagnapõhjalihaseid treenida. vanast ajast olid ühed metallkuulid – kui need sisse panin, kukusid suht kohe välja. Nii rasked olid, ei jaksanud kinni hoida kuidagi. Tellisin siis mingid silikonist Kegel kuulid.Need umbes samasuured, aga palju kergemad kui mu metallkuulid. Neid uusi oli kaks tükki pakis: üks on ühe munaga ja teine siis kahe munaga. Alusatsin sellest ühe munaga kuulist-nagu instruktisoon ette nägi. Oli veel öeldud, et “ära karda, need ei kuku välja ja ei pea midagi erilist tegema, lihas ise hoiab kinni. No ei kukkunud välja-aga ma mitte midagi ei tundnud ka: käisin jalutams tund aega-ei midagi. Nagu oleks tampooni sisse pannud: null tunnet. Üldse ei tundnud et midagi sees oleks. Seda kahe kuuliga silikoni pole veel proovinud. Aga mul küsimus, et mismoodi aru saada, et lihas nüüd töötab: kui metallkuul kukkus välja, selge see: liiga lõdvad lihased et kinni hoida. Ok. Kui aga välja ei kuku ja midagi ei tunne – kas siis ka liiga lõdvad lihased? Või siis pigem selle kuuli jaoks mul lihased liiga tugevad, et efekti pole ja peaks natuke raskemad võtma? Kuidas aru saada, et kuul on sulle paras ja treenib piisavalt ja millal liikuda järgmise raskusega/suurusega kuuli poole?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 15:07; 22.04 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tupekuulid. Tupp – tupe- tuppe. Oma kehaosade eestikeelseid nimetusi võiks ju teada ideaalis.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tupekuulid. Tupp – tupe- tuppe. Oma kehaosade eestikeelseid nimetusi võiks ju teada ideaalis.

Tänud 🙂 Aga äkki mõni teemakohane nõuanne ka tuleb?

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 15:07; 22.04 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära sa jumala pärast nendega läbi turvavärava mine, siin oli kunagi terve epopöa sellest, mis siis juhtuma hakkab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rusikareeglina, kui saate seda üsna hõlpsalt käes hoida, on hea aeg liikuda järgmise juurde. Kui teil on raskusi, on ok tagasi minna.
Alternatiivina võite kaaluda mõnda neist: https://www.erootikapoodx.ee/tupekuulid/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Tuppekuulide kasutamine