Esileht Väikelaps Turvatool lennureisile kaasa

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Turvatool lennureisile kaasa

Postitas:
Kägu

Kuna lähme kolmeks nädalaks soojamaareisile, siis kas tundub mõistlik osta mingi odav turvatool kolmeaastasele, see mullikilesse pakkida, ja kaasa võtta? Ja siis pärast arvatavasti lihtsalt sinna jätta. On keegi nii teinud? Turvatooli laenutus nii pikaks ajaks on nii mõttetult kallis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisime aastase lapsega kahe nädalasel reisil ja ei võtnud küll turvatooli kaasa. Rentisime auto ja saime ka turvatooli lisaks. Mina ei hakkaks vedama, eriti nii suure lapsega. Pisikese beebiga veel, et paned ratastele ka vms.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõttetu oleks siit kaasa võtta, kui plaanid ta maha jätta. Kuhu lähete, kas sealt ei saa sama odavat osta? Oleme kohapealsetest firmadest autosid rentinud ja tooli on vahel niisama pakutud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rendiauto on teil ju, selle juurde samast firmast turvatool võtta on kallis? Meil on vahel niisama antud. Osta siis juba jah kasutatud ja jäta sinna autosse vms (seda saab ka lennukis kasutada).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin lisada, et siin ostetud kasutatud on nagunii tavaliselt korralikum, vahel on need rendiautode turvatoolid sellised juustud, et…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa seda kaasa tassida viitsid, siis osta kaasa. Mis muud ikka ????  Aga lapsega reisimine on niigi veits stressirikas ja mina ei viitsiks üleliigseid asju kaasa tarida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autorendist saab ka turvatooli laenutada, aga need on kõige odavamad variandid ja enamasti jubedalt ära kasutatud, võidunud ja vanad. Mina olen mõned korrad laenutanud ja mõned korrad enda oma kaasa vedanud (pakkisin kilesse, ei hakanud mullikilega isegi jamama). Muidugi võid ka mingi odava selleks tarbeks osta, aga ma vist tooks selle ikka tagasi ja müüks kellelegi sümboolse hinnaga maha, ei jätaks sinna kohapeale prügiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma annetaks selle odavamapoolse rendiautofirmale. Mitte ei viskaks minema. Jätaks lihtsalt autosse. Ehk siis asendab mõnda väga vana juustu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos autoga anti meile ka tool. See on väga mugav. Ja lennukis kaasas kandmine pole kuigi otstarbekas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rendiauto on teil ju, selle juurde samast firmast turvatool võtta on kallis? Meil on vahel niisama antud. Osta siis juba jah kasutatud ja jäta sinna autosse vms (seda saab ka lennukis kasutada).

Oleme lastega päris palju reisinud ja kogemus, et turvatooli rent on mõnikord maksma läinud sama palju, kui auto ise. Ja rohkem juice Uus tools ostmine sihtriigis. Kvaliteet on ka väga erinev: oleme saanud u 10 aastat kasutuses olnud toole, vahel vale kategooria toole jne. Ühes rendifirmas nägin, kuidas need toolid olid lamanud hunnikus üksteise peal betoonpõrandal päikese ja vihma käes – meile pakuti valida sealt üks sobiv tool. Ühesõnaga, suhtumine turvavarustusse on väga erinev riigiti, eriti kui me räägime soojamaa riikidest, kus on tavaks, et terve pere sõidab ühe mopeediga (ja kiivritest ma ei räägi siin üldse).

Oleme viimastel aastatel laste turvavarustust lennureisidele kaasa võtnud. Vahel lausa kaks tooli, või üks tool ja pepualune. Seni pole lisaraha küsitud selle eest. On tüütu, jah. Aga on odavam ja kvaliteetsem sellest saastast, mis tihtipeale kohapeal pakutakse.

p.s. See on huvitav suhtumine siin foorumis, et kasutatult turvatooli ostmine on patt (pole teada, kas on avariis olnud, kuidas hoiustatud jne jne), aga reisil olles kahtlase taustaga eseme rentimine on Ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltub lapse vanusest – äkki mingi nutikas 2-1s toode a la Doona+ rentida? Boostapack reisikott-iste kui vanem laps?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Turvatool lennureisile kaasa