Esileht Pereelu ja suhted tutvumine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 107 )

Teema: tutvumine

Postitas:
Kägu

Ma ei tea ühtegi sensatsioonilist uudist nagu 50+ mehed muutuvad impotentseteks. 50 aastastel naistel on menopaus, aga kuidas see puudutab mehi? Ei kuidagi. Noori naisi saab ju lihtsalt, anna 50 eurot ja kohe saab. Sa oled ikka nii eluvõõras, sa pole mitte kunagi elu näinud, ega ju. Istud oma voodis ja lahmid kokku mingit jama.

Südamehaigused, suitsetamine, unehäired, alkoholism, rasvumine ja ülekaal, suurenenud prostata või kasvaja eemaldamine. 50aastane mees pole terve mees reeglina. Mis see tervena elatud isikute vanus Eestis oligi? Meestel, naistel?

Ikkagi ei põhjusta see impotentsust. 50 aastaseid aseksuaalseid naisi on 70%, aga samaväärseid mehi 10%. Meestel polegi muud teha kui leida noorem naine, sest naiste bioloogiline olek on läbi. Mehed ei ole selles süüdi. Saa aru, süüdi on loodus, lepi sellega.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes siis on süütud? 99% perekooli kasutajatest on keskealised

Olen nõus, aga rihid alati ühte punkti. Läksin magama.

kuidas on perekoolis võimalik leida 20 aastast naist, okei, maga ja mõtle välja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikkagi ei põhjusta see impotentsust. 50 aastaseid aseksuaalseid naisi on 70%, aga samaväärseid mehi 10%. Meestel polegi muud teha kui leida noorem naine, sest naiste bioloogiline olek on läbi. Mehed ei ole selles süüdi. Saa aru, süüdi on loodus, lepi sellega.

Põhjustab ikka, ega sa loll ei ole. Kontrolli prostata parem ära, aga meestearstile minna ei taha? Mine siis magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikkagi ei põhjusta see impotentsust. 50 aastaseid aseksuaalseid naisi on 70%, aga samaväärseid mehi 10%. Meestel polegi muud teha kui leida noorem naine, sest naiste bioloogiline olek on läbi. Mehed ei ole selles süüdi. Saa aru, süüdi on loodus, lepi sellega.

Põhjustab ikka, ega sa loll ei ole. Kontrolli prostata parem ära, aga meestearstile minna ei taha? Mine siis magama.

eh, see ju ei muuda meest impotentseks, vaid urineerida on raske kuna suurenenud eesnääre vajutab põiejuhadele ja urineerimine on võimatu. sa oled ikka nii rumal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuidas on perekoolis võimalik leida 20 aastast naist, okei, maga ja mõtle välja

Vaata, kui täpselt sa 20 paika paned. Sa ei ütle 18 või 16. Järelikult oled administraator meil siin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuidas on perekoolis võimalik leida 20 aastast naist, okei, maga ja mõtle välja

Vaata, kui täpselt sa 20 paika paned. Sa ei ütle 18 või 16. Järelikult oled administraator meil siin.

Ma olen Jeesus isiklikult

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eh, see ju ei muuda meest impotentseks, vaid urineerida on raske kuna suurenenud eesnääre vajutab põiejuhadele ja urineerimine on võimatu. sa oled ikka nii rumal.

Arstile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eh, see ju ei muuda meest impotentseks, vaid urineerida on raske kuna suurenenud eesnääre vajutab põiejuhadele ja urineerimine on võimatu. sa oled ikka nii rumal.

Arstile.

Kui pissida ei saa, siis ikka arstile, aga impotentsust see ei põhjusta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen Jeesus isiklikult

Ja mina menopausis naine, aga mitte voodihaige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pissida ei saa, siis ikka arstile, aga impotentsust see ei põhjusta.

Ravimid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen Jeesus isiklikult

Ja mina menopausis naine, aga mitte voodihaige.

Nojaa, mine raamatukokku ja loe raamatuid. Ka robinson cruseo veetis 14 aastat üksikul saarel, aga vähemalt oli tal kits ja Reede.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen Jeesus isiklikult

Ja mina menopausis naine, aga mitte voodihaige.

Nojaa, mine raamatukokku ja loe raamatuid. Ka robinson cruseo veetis 14 aastat üksikul saarel, aga vähemalt oli tal kits ja Reede.

Ära titatse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasel ajal on palju lugusid olnud netis tutvumisest ja inimsuhetest ja lahkuminekutest. Mind hakkas huvitama, et tutvumisportaalid on massiliselt täis suhtes ja abielus olevaid inimesi. Kas siis inimesed enam niisama ei oskagi tutvuda või otsitakse vaheldust?

Ja sa võtad kõiki neid lugusid tõepähe? Ise siis kes oled, abielus või vallaline ? Kas sina ei olegi inimene? Sina ka lähed oma tutvumisviisiga inimeste hulka. Miks sa ennast eraldad “inimestest” Selline teemaalgatamise viis viitab ,et suhtud ülbusega ja üleolekuga “teistesse” ja pead ennast eriliseks. Miks ometigi? Inimesed on inimesed. Elavad nagu oskavad. Üksosa ei taha iial kellegagi kohtuda, küll aga meelelahutust ja seda tunned, et ollakse parem kui teised.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasel ajal on palju lugusid olnud netis tutvumisest ja inimsuhetest ja lahkuminekutest. Mind hakkas huvitama, et tutvumisportaalid on massiliselt täis suhtes ja abielus olevaid inimesi. Kas siis inimesed enam niisama ei oskagi tutvuda või otsitakse vaheldust?

Ja sa võtad kõiki neid lugusid tõepähe? Ise siis kes oled, abielus või vallaline ? Kas sina ei olegi inimene? Sina ka lähed oma tutvumisviisiga inimeste hulka. Miks sa ennast eraldad “inimestest” Selline teemaalgatamise viis viitab ,et suhtud ülbusega ja üleolekuga “teistesse” ja pead ennast eriliseks. Miks ometigi? Inimesed on inimesed. Elavad nagu oskavad. Üksosa ei taha iial kellegagi kohtuda, küll aga meelelahutust ja seda tunned, et ollakse parem kui teised.

Ma pidasin seda silmas, et kui mina olen vaba ja vallaline ja lähen tutvumisportaali, siis ma otsin ka samuti vabu ja vallalisi, eeldaksin et seal on aka teised vabad, mitte suhtes ega abielus naised ja siis teekindlaks, kes on kes, kõikidel pole fb-sse kirjutatud, et on vaba või mitte osadel on otse kirjas, et abielus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasel ajal on palju lugusid olnud netis tutvumisest ja inimsuhetest ja lahkuminekutest. Mind hakkas huvitama, et tutvumisportaalid on massiliselt täis suhtes ja abielus olevaid inimesi. Kas siis inimesed enam niisama ei oskagi tutvuda või otsitakse vaheldust?

Tänapäeval on veebis tutvumine normaalsus. Vaheldust otsitakse loomulikult ka, vahel võib olla nii, et partner pole õigetel kaalutlustel valitud, soovid ja vaated on muutunud ja aeg oleks edasi liikuda, aga kardetakse vana muuta.

Samas on netis tutvumistel omad võlud juures – ma näiteks ei oleks oma praeguse partneriga mitte kusagil kohtunud, ühist ringi meil üldse ei olnud, kuigi elame samas linnas.

Inimesed kardavad väga muutusi ja ei julge välja öelda, mida nad soovivad jms.

Iga uus ja huvitav asi muutub mingil hetkel igavaks, kahjuks see on ka inimsuhetes, kuid selleks, et nii asjad ei lähe, tuleb ise asjad huvitavaks teha ja särts värskena hoida.

Pikaajalised partnerid peaksid teineteisest natukene saama puhata – nädal või kaks eraldi puhata, tegeleda oma asjadega; partnerid peaksid teineteisega natukene flirtima;  ühiselt uusi asju proovima; oma rutiini muutma (need on soovitused üle 40 aasta abielus olnud paarilt kuuldu põhjal)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga samaväärseid mehi 10%.

Seda kahjuks ainult oma unistustes. Kunagi käisin palju kohtingutel, osad olid ka 50+ mehed. Oma jutu järgi kõvad seksilõvid, aga kui asi tegudeni jõudis, siis ei kannatanud asi mingisugust kriitikat. Eriti hullud olid need kaua üksi olnud mehed, kes olid harjunud pihku peksma, aga mitte naisega olema, need ei saanud üldse millegagi hakkama. Lisaks on nende suhtumine naistesse nagu sellel pässil, kes siin kogu aeg sõna võtab. Tema on kunn, sest ta on till, olgu milline luuser tahes, naistest on ta ikka parem. See on ju koheselt igasugune turnoff. Ei ole see vana mees noore naise jaoks ahvatlev saak.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teha, sa ju ei suuda midagi uut pakkuda, ainult sama vana suppi. Sa oled ideetu ja fantaasiavaene.

Eriti naisi ajab selline jutt endast välja, et pikaajaline kooselupartner seksi mõttes maha käib. Nagu lõdva vedruga äratuskell. Läheneb teine, mitte eelmisest parem indiviid, ja asjad hakkavad kohe tiksuma. Elule pole mõtet vastu hakata. Tüdimus kaua teineteisega koosolnud inimeste vahel on reaalsus. Naisi ajab selline asi endast välja põhiliselt seepärast, et eriti ei vahetata oma meest noorema ja ägedama selli vastu. Selleks peab naisel väga palju raha olema. Aga meestel on väga kerge noori iludusi õnge võtta. Mõned neist lausa ootavad, et keegi neid kutsuks. Ning siis igatpidi tubli keskealine naine raevuga vaatab kuidas tema ustav kaasa nooremasse sadamasse purjetab.

Tahaks teemat lugeda, kaasa mõelda ja kirjutada, aga no ei saa! Terve teema on jälle selle hälbinud perekooli meesisendi möla täis kirjutatud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks teemat lugeda, kaasa mõelda ja kirjutada, aga no ei saa! Terve teema on jälle selle hälbinud perekooli meesisendi möla täis kirjutatud.

On tõesti tüütu. Inimene on oma ajud ära joonud ja tuleb ainult üks ja sama plaat, teemal pole mingit vahet.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmes teemas näinud, kuidas keegi jaurab, et vanamehed saavad vabalt noori naisi ja nendest järekord taga. Ma 25 ja elusees ei vaataks selliseid, sh kõik mu sõbrannad ja tuttavad vaatavad ainult enda vanuseid või mõni aasta nooremaid mitte vanamehi.

Kui noorem naine vaatab vanameest, siis see vanamees on rikas ja 100% raha pärast ja mõned vanamehed näevad natuke paremad välja oma vanuse kohta ja on raha, et hoolitseda enda eest jne aga ikka rõve mõelda, et mingi vanamees näpib????????????

Aga ja paar korda näinud sellist vaatepilti, et kena noor naine ja rikas kole vanamees eks mõned suudavad, aga isiklikult juba see mõte nii rõve ja vastu, et peaks sellisega midagi füüsilist tegema????

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmes teemas näinud, kuidas keegi jaurab, et vanamehed saavad vabalt noori naisi ja nendest järekord taga.

See on seesama vanamees, kes kogu aeg niimoodi jaurab. Unistab, et tal on mingi võimalus. No tegelikult ei taha teda ei noored ega vanad naised, sellepärast ongi tige ja joob.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmes teemas näinud, kuidas keegi jaurab, et vanamehed saavad vabalt noori naisi ja nendest järekord taga. Ma 25 ja elusees ei vaataks selliseid, sh kõik mu sõbrannad ja tuttavad vaatavad ainult enda vanuseid või mõni aasta nooremaid mitte vanamehi.

Kui noorem naine vaatab vanameest, siis see vanamees on rikas ja 100% raha pärast ja mõned vanamehed näevad natuke paremad välja oma vanuse kohta ja on raha, et hoolitseda enda eest jne aga ikka rõve mõelda, et mingi vanamees näpib????????????

Aga ja paar korda näinud sellist vaatepilti, et kena noor naine ja rikas kole vanamees eks mõned suudavad, aga isiklikult juba see mõte nii rõve ja vastu, et peaks sellisega midagi füüsilist tegema????

Venelastel on kombeks varakult abielluda ja võetakse ikka omaealine mees, tunne selline, aga tean paljusid Eesti naisi, kes võtavad vanema mehe. 15+ aastat ja isegi 20 aastat. Kui just 20 naine koos 40 mehega pole, siis 40 naine 60 mehega vist kõlab nagu vanamees keskealisega. Seda mõeldakse. Ehk siis, ära aja iba. Sina ei võta, aga on neid, kes suhtuvad sama vanadesse kui poisikestesse ja tõesti on 35sed mehed juba naiste poolt kinni. Jääbki üle 50 võtta või jääd üksi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ja paar korda näinud sellist vaatepilti, et kena noor naine ja rikas kole vanamees eks mõned suudavad, aga isiklikult juba see mõte nii rõve ja vastu, et peaks sellisega midagi füüsilist tegema????

Ja pikalt ollakse koos, mitte mingi aastake.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmes teemas näinud, kuidas keegi jaurab, et vanamehed saavad vabalt noori naisi ja nendest järekord taga.

See on seesama vanamees, kes kogu aeg niimoodi jaurab. Unistab, et tal on mingi võimalus. No tegelikult ei taha teda ei noored ega vanad naised, sellepärast ongi tige ja joob.

Ja elu näinud naine. Käi avatud silmadega ringi. Noortel naistel teise ringi mehed.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga samaväärseid mehi 10%.

Seda kahjuks ainult oma unistustes. Kunagi käisin palju kohtingutel, osad olid ka 50+ mehed. Oma jutu järgi kõvad seksilõvid, aga kui asi tegudeni jõudis, siis ei kannatanud asi mingisugust kriitikat. Eriti hullud olid need kaua üksi olnud mehed, kes olid harjunud pihku peksma, aga mitte naisega olema, need ei saanud üldse millegagi hakkama. Lisaks on nende suhtumine naistesse nagu sellel pässil, kes siin kogu aeg sõna võtab. Tema on kunn, sest ta on till, olgu milline luuser tahes, naistest on ta ikka parem. See on ju koheselt igasugune turnoff. Ei ole see vana mees noore naise jaoks ahvatlev saak.

Ta saab selle jutuga tähelepanu teilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noortel naistel teise ringi mehed.

Kõigil ikka mitte. Vanaga peab see leppima, keda omaealised ei taha, sest on nii kole, paks vms. Või siis on raha mängus. Edukad ja kenad naised ei taha mingit vanameest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noortel naistel teise ringi mehed.

Noore ja lasteta naise jaoks on teise ringi mees küll üks õnnetus. Kes peaks enda ellu sellist jama tahtma. Need kärgpered, eelnevad lapsed, eksid, see ei ole küll mitte kellegi unistus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta saab selle jutuga tähelepanu teilt.

Kahjuks on see loodus, selle vastu ei saa. 50+ mees ei ole voodis enam see ja ei taha noored naised neid vanu mehi, nagu sina unistad. 60+ läheb tervis ka veel käest, siis pole sellisega üldse enam midagi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noortel naistel teise ringi mehed.

Kõigil ikka mitte. Vanaga peab see leppima, keda omaealised ei taha, sest on nii kole, paks vms. Või siis on raha mängus. Edukad ja kenad naised ei taha mingit vanameest.

Edukad ja kenad naised ei räägigi meestest. Mees on boonus, mitte elu eesmärk. Kõik leiavad kaaslase, pole kaal takistuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta saab selle jutuga tähelepanu teilt.

Kahjuks on see loodus, selle vastu ei saa. 50+ mees ei ole voodis enam see ja ei taha noored naised neid vanu mehi, nagu sina unistad. 60+ läheb tervis ka veel käest, siis pole sellisega üldse enam midagi teha.

Ma ei unista. Ma pole mees. Sa ju tead seda juba, mida sa mölised.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noortel naistel teise ringi mehed.

Noore ja lasteta naise jaoks on teise ringi mees küll üks õnnetus. Kes peaks enda ellu sellist jama tahtma. Need kärgpered, eelnevad lapsed, eksid, see ei ole küll mitte kellegi unistus.

Miks sul siis laps on?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 107 )


Esileht Pereelu ja suhted tutvumine