Esileht Pereelu ja suhted Tutvus 50+,kus tutvute.

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Tutvus 50+,kus tutvute.

Postitas:

Kus leiab normaalseid mehi .vanus 50+ mul.Võivad ka nooremad olla.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tinderis

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellises vanuses soovid veel tutvuda?

+3
-32
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tutvugi.

Need tuttavad, kes tutuvuvad, kasutavad selleks Tinderit, mina seda ei soovi.

Ma ei ole kunagi kellegagi tutvumise nimel pingutada viitsinud. Kui keegi teele ette satub, siis satub. Seni olen “tutvunud” lennukis, sõbra sünnipäeval, facebookis, raamatuesitlusel. Selles mõttes, et leidnud mehe, kellega on suhe arenenud. Spetsiaalselt otsinud ei ole kunagi.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

postkontoris pensioni ootamise järjekorras või hooldekodus

+5
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

postkontoris pensioni ootamise järjekorras või hooldekodus

Sina oledki see 21. sajandi hooliv noor ?

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus leiab normaalseid mehi .vanus 50+ mul.Võivad ka nooremad olla.

Normaalne naine suudab reeglina kirjutada kolm lauset ilma kirjavigadeta.
Lihtsalt minu tagasihoidlik tähelepanek.

Sina seda ei suuda, seega arvan, et normaalne mees sind ei tahagi.

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 13:40; 10.06 15:47; 10.06 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus leiab normaalseid mehi .vanus 50+ mul.Võivad ka nooremad olla.

Normaalne naine suudab reeglina kirjutada kolm lauset ilma kirjavigadeta.

Lihtsalt minu tagasihoidlik tähelepanek.

Sina seda ei suuda, seega arvan, et normaalne mees sind ei tahagi.

Ära saa valesti aru, mulle meeldivad endale ka inimesed, kes on grammatikaga sina peal, aga miks sa arvad, et sinu normaalsus on see ainuõige normaalsus, mille järgi ka kõik teised peaksid joonduma?

Tutvumisest rääkides – Facebook! Ei väsi kiitmast ja soovitamast! TA, leia üles mõned grupid, mis sinu hobide ja maailmavaatega haagivad, loe teiste kommentaare ja ole ise aktiivne, laigi, kommenteeri, vasta isikutele nimeliselt jne. Ühesõnaga, jää silma. Kui leiad kellegi, kelle postitused meeldivad, kirjuta talle ja ütle seda. Arenda teemakohast vestlust. Kui sujub, küsi, kas võid sõbrakutse saata. Ja sealt edasi on juba lihtne. Ilmselgelt ei pruugi iga sulle meeldinud mees kohe sinust kui naisest huvitatud olla ega ei pruugi ta ka vaba olla, aga need ohud on ju ka kõikjal mujal alati olemas. Aga juba esialgu sõpradekski saamine võib mehe leidmise väljavaateid tunduvalt parandada. Kutsub su uus tuttav, kes ise sust huvitatud pole, su näiteks enda juurde grillima, seal kohtud tema sõbraga, armastus esimesest silmapilgust jne. 😀

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa arvad, et sinu normaalsus on see ainuõige normaalsus, mille järgi ka kõik teised peaksid joonduma?

Ma arvan, et see minu normaalsus on hoopis teine ooper ja sellest ma mitte ei üritanudkki rääkida. Siin teemas ole mõtet.
Ma rääksisin selles “normaalsest”, mida TA arvab, et normaalne on.

PS. Aga mida ta seal FB-s teeks? Seal peab ju kirjutama ….

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 13:40; 10.06 15:47; 10.06 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellises vanuses soovid veel tutvuda?

Head sellisesse vanusesse jõudmist ehk siis head vananemist. Kui saavutad SELLE vanuse, näed, et oled ikka endisele samasugune kui enne SEDA vanust, lihtsalt kehal on elatud aastad juba näha.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui saavutad SELLE vanuse, näed, et oled ikka endisele samasugune kui enne SEDA vanust, lihtsalt kehal on elatud aastad juba näha.

Väga hästi öeldud.
Nii on.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 13:40; 10.06 15:47; 10.06 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

50+ on ka väga kenasid ja nooruslikke naisi…

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

töö juures, bussis, turul, internetis, mingis hobiklubis, isegi tänaval.

lihtsalt julgust peab olema.

viimane “uus tutvus” oligi selline, et astusin vastasmaja ees peenart kaevava meeskodaniku poole ja ütlesin, et “saame tuttavaks, te olete vist meie uus naaber? Mina elan teie vastasmajas” nüüd teretab alati, kui samal ajal tänavale satume.

 

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nii peab küsima, siis milleks tutvuda?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 17:30; 15.06 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis eas mehega soovid tutvuda. Mina võtsin 30-ndate alguse vanusega  mehe. Enne seda kolasin veits portaalides, aga Eesti 40 ja 50 mees ei kannata mingit kriitikat-tutvusportaali satub kibestunud ja vaene. Mul on vaja, et inimene oleks elus ning tal oleks piisavalt finantse, et minuga samasugust elu elada.

Tutvusime juhuslikult, väljaspool Eestit. Armumine esimesest silmapilgust. Enne teda ei hakanud mulle 5 aastat keegi silma, et oleks tahtnud suhelda.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 17:52; 15.06 11:25; 25.06 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusportaali satub kibestunud ja vaene.

Suur tõde, kehtib universaalselt.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 17:30; 15.06 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tõde, kehtib universaalselt.

Sai ka naistega vesteldud, need olid pigem tublid ja hakkajad, kes endale ülalpeetavat mingil juhul ei tahtnud. Ja siis mehed kutsusid selliseid iseseisvaid naisi kullakaevajateks. Masendav.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 17:52; 15.06 11:25; 25.06 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus leiab normaalseid mehi .vanus 50+ mul.Võivad ka nooremad olla.

Normaalne naine suudab reeglina kirjutada kolm lauset ilma kirjavigadeta.

Lihtsalt minu tagasihoidlik tähelepanek.

Sina seda ei suuda, seega arvan, et normaalne mees sind ei tahagi.

Ära saa valesti aru, mulle meeldivad endale ka inimesed, kes on grammatikaga sina peal, aga miks sa arvad, et sinu normaalsus on see ainuõige normaalsus, mille järgi ka kõik teised peaksid joonduma?

Tutvumisest rääkides – Facebook! Ei väsi kiitmast ja soovitamast! TA, leia üles mõned grupid, mis sinu hobide ja maailmavaatega haagivad, loe teiste kommentaare ja ole ise aktiivne, laigi, kommenteeri, vasta isikutele nimeliselt jne. Ühesõnaga, jää silma. Kui leiad kellegi, kelle postitused meeldivad, kirjuta talle ja ütle seda. Arenda teemakohast vestlust. Kui sujub, küsi, kas võid sõbrakutse saata. Ja sealt edasi on juba lihtne. Ilmselgelt ei pruugi iga sulle meeldinud mees kohe sinust kui naisest huvitatud olla ega ei pruugi ta ka vaba olla, aga need ohud on ju ka kõikjal mujal alati olemas. Aga juba esialgu sõpradekski saamine võib mehe leidmise väljavaateid tunduvalt parandada. Kutsub su uus tuttav, kes ise sust huvitatud pole, su näiteks enda juurde grillima, seal kohtud tema sõbraga, armastus esimesest silmapilgust jne. ????

See facebooki teema jätab küll päris meeleheitel mulje…

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin 30-ndate alguse vanusega  mehe. Enne seda kolasin veits portaalides, aga Eesti 40 ja 50 mees ei kannata mingit kriitikat-tutvusportaali satub kibestunud ja vaene. Mul on vaja, et inimene oleks elus ning tal oleks piisavalt finantse, et minuga samasugust elu elada. Tutvusime juhuslikult, väljaspool Eestit.

Said Egiptuse kullakaevajast päikesepoisi omanikuks?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Said Egiptuse kullakaevajast päikesepoisi omanikuks?

Ei vaata murjameid. Täiesti Eesti mees on. Aastaid koos juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 17:52; 15.06 11:25; 25.06 10:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Tutvus 50+,kus tutvute.