Esileht Väikelaps Tuulerõuge armid

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Tuulerõuge armid

Postitas:
Anonymous

Lapsel olid tuulerõuged. Paraku kiskus 3-aastane hoolimata mu pingutustest korbad maha ning nüüd ongi augud näos. On kellelgi need ajaga väiksemaks muutunud? Tean et üldiselt need ei kao, aga ehk siiski kellelgi ka edulugusid? Kasutan praegu armikreemi, kuigi kuuldavasti pole nendest selliste armide puhul kasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsel (praegu 10a) on näos armid siledamaks tõmmanud, mingi nurga alt teatud valgusega on nähtavad, muidu mitte. Põdes u 4-aastaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise tõmbasn puruks, et jutte kontrollida. Minu meelest aga villid, mitte kärnad. Igaks juhuks sealt, kus igapäevaselt riided peal. Mitmekümne aasta järel ikka armid näha.

Väikelapsel ei pruugi nii hullud armid jääda, oleneb kui palju kärna all uus nahk oli taastunud. Alati on kärna ära tulemise järel armid näha, mis aga paranevad.
Ega tuulerõugearm pole rõugearm. Rõugearmid ei kadunud – õnneks on rõuged ise kadunud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane armidele briljantrohelist peale. Sellega saad korda. Mul lapsel olid tuulerõuged eelmisel kevadel ja selga jäid sellised augud, et arvasin eluks ajaks jääb auklikuks sealt. Rõuged läksid üle, aga arme määrisin edasi ja kadusid pikapeale st mitme kuuga ära.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaovad niisamagi, eriti väikelapsena. Meil ei kiskunud keegi koorikuid ära, aga paar armi jäi näkku kulmude juurde. Nüüd on laps 9a ja armid on märgatavalt siledamad.

PS rõuged ole maailmast kuhugi kadunud, samuti mitte polio, need on kontrolli all hoidnud vaktsineerimine.

Armidele on armikreemid ja silikoonplaastrid, kui hiljem on näha, et armid ise ei tasandu, võib neid kasutada ja üsna kohe, kuigi millegipärast öeldakse, et (tuule)rüugearmidele pole need nii tõhusad. Kui tõesti häirivad, saab hiljem noore täiskasvanuna saab teha happekoorimist jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 13:16; 02.10 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõuged ei ole ise kadunud. See on vaktsineerimise tulemusel saavutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane armidele briljantrohelist peale. Sellega saad korda.

Briljantroheline ei aita armide vastu üldsegi mitte, pigem kuivatab ja süvendab arme.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 20:19; 02.10 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise tõmbasn puruks, et jutte kontrollida.

Väga kurb, et nii rumalaid emasid on olemas. Palju õnne, rikkusid igaveseks lapse naha.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 20:19; 02.10 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise tõmbasn puruks, et jutte kontrollida. Minu meelest aga villid, mitte kärnad. Igaks juhuks sealt, kus igapäevaselt riided peal. Mitmekümne aasta järel ikka armid näha.

Kas sa tõmbasid iseendal või lapsel? Kui sa oma lapse niimoodi meelega ära armistasid siis…! No nii loll annab ikka olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 13:16; 02.10 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel olid tuulerõuged paar aastat tagasi – poeg oli siis 4 ja tütar 14. Poisil pole enam midagi näha, tütrel paar auku näos siiski on – kes oskab vaadata, see näeb. Võõrad ilmselt aru ei saa.

Umbes aasta oli see aeg, kui nii mõnigi mu lapsi nähes “teie peres on ka tuulerõuged olnud” mainis, nüüd enam aru ei saada. Aja jooksul muutuvad vähem nähtavaks kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Tuulerõuge armid