Esileht Kodunurk Tw

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Tw

Postitas:
Kägu

Tuppervarest tahtsin rääkida. Vaatasin, et seda ikka müüakse ja ma muifugi ei tea, kui palju just. Ja et kas nüüd ikka samamoodi müüakse, kui oli kunagi enne. Kas mäletate veel, kuidas kunagi see oli. Käidi kodudes näitamas ja katsetamas. Inimestele räägiti, et hind on plastikul sellepärast nii kallis, et  neid tooteid ei müüda niidama nagu pors. Et nii kalleid asju müüakse teisiti, kuna siis saab parema pildi ja individuaalse

 

tutvustue. Et odavaid müüakse niidama. Kas teate, kas see on ikka nii? Või on müügisttateegia nüüd nn tavaline? Või mis sellest

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandan katkise kirja ja teksti pärast. Lihtsalt ei lasknud norm.kirjutada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tupperwarwel on nüüd ka e-pood. Seoses üldise e-kaubanduse arenguga nende poolt ainuvõimalik samm. Aga strateegia on ikka erinev – kõigepealt astud netis liikmeks ja siis saad alles näha, mida nad e-poes müüvad. Olen mitmetel laatadelt näinud nende lette, sealt saab ikka igaüks osta, ei pea kuskil registreeruma????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandan katkise kirja ja teksti pärast. Lihtsalt ei lasknud norm.kirjutada.

Mis seade see ometi on, mis EI LASE õigesti kirjutada, oma teksti enne saatmist üle lugeda ja parandada?

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest TW kallim sp, et plastiku kvaliteet on väga hea. Mitte seetõttu, et kuidas või kus seda müüakse.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandan katkise kirja ja teksti pärast. Lihtsalt ei lasknud norm.kirjutada.

Mis seade see ometi on, mis EI LASE õigesti kirjutada, oma teksti enne saatmist üle lugeda ja parandada?

Ma ütlen. Tekst hüples ees ja iga kirjutatud rida kadus kohe alla. Kui ülrs kerisin, nägin vigu, aga parandada ei saanud, kuna ei püsinud ees. Hoopis proovimisest tuli uusi vahesid juurde. Aga nii oli teema tegemisega vaid. Vastates ei ole. Miks. Aga ei tea.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandan katkise kirja ja teksti pärast. Lihtsalt ei lasknud norm.kirjutada.

Mis seade see ometi on, mis EI LASE õigesti kirjutada, oma teksti enne saatmist üle lugeda ja parandada?

Ma ütlen. Tekst hüples ees ja iga kirjutatud rida kadus kohe alla. Kui üles kerisin, nägin vigu, aga parandada ei saanud, kuna ei püsinud ees. Hoopis proovimisest tuli uusi vahesid juurde. Aga nii oli teema tegemisega vaid. Vastates ei ole. Miks. Aga ei tea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest TW kallim sp, et plastiku kvaliteet on väga hea. Mitte seetõttu, et kuidas või kus seda müüakse.

Saan rääkida ainult säilituskarpide kvaliteedist ja need on tõesti väga head. Kasutan juba aastaid ja viimaste uudiste valguses, et TW ähvardab pankrotioht, ostsin veel Amazonist juurde.

Pigem ütleksin, et TW müügiviis on ikka väga iganenud ja tüütu. Enne netipoode võis ju olla, et tuleb kuskile kamp inimesi kokku, saavad tooteid katsuda jne ja siis nendega rahul olles ostavad või võtavad kindla müügiinimesega ühendust ja tellivad kataloogist. Aga praegu on palju lihtsam netipoest tellida ja kui ei meeldi, siis tagasi saata. Kliendile ostmise ebamugavamaks tegemine ei tee asja eksklusiivsemaks.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need igasugused võrkturustused on üldse kuidagi hääbunud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende müügiviis ja võrkturundus mind otseselt ei sega. Teatud tooted ja karbid on neil väga hea kvaliteediga ja vastupidavad. Kui vahel laatadel on neil letid või kuskil kaubanduskeskuses mingi ürituse raames siis ostan mõne asja, mis vajalik on. Hind võib plastiku kohta kallis tunduda aga odavamas klassis ei ole teatud toodetele alternatiive leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hind võib plastiku kohta kallis tunduda aga odavamas klassis ei ole teatud toodetele alternatiive leidnud.

Tunnistan, et olin alguses ka skeptiline, sest hind oli juba siis krõbe. Aga siis proovisin ja jäin väga rahule. Odavamad karbid lähevad ikka paari aastaga imelikuks, või ei pea kaaned enam nii hästi. TW pole seni probleeme olnud, 8 aastat iga päev kasutuses ja ikka väga korralikud. Kahjuks on muidugi täiesti röögatud hinnad neil juba, nii et ilmselt juurde enam ei osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem ütleksin, et TW müügiviis on ikka väga iganenud ja tüütu. Enne netipoode võis ju olla, et tuleb kuskile kamp inimesi kokku, saavad tooteid katsuda jne ja siis nendega rahul olles ostavad või võtavad kindla müügiinimesega ühendust ja tellivad kataloogist. Aga praegu on palju lihtsam netipoest tellida ja kui ei meeldi, siis tagasi saata. Kliendile ostmise ebamugavamaks tegemine ei tee asja eksklusiivsemaks.

Kahjuks olen ka mõned asjad tellimata jätnud, kuna nende süsteem on lihtsalt niivõrd jabur ja aegunud.

Samas olen mõned Tupperware asjad ostnud järelturult üliodava hinna eest ja alati rahule jäänud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuna sugulane tegeleb müügiga, siis aeg-ajalt on mu koju neid asju ilmunud (kingitud). rahul olen taignakausiga, milles taigen tõesti hästi kerkib. muud asjad on seisma jäänud. karpide jms fenomenist ma aru ei saa, ise kasutan kaasnõusid. mikrouun korraks tekkis majapidamisse, kui lapsed kooli läksid, aga ei leidnud ka siis tegelikku kasutust ja läks uuskasutusse. ei kujuta ette, et hakkaks riisi keetma või omletti tegema plastnõu ja uuniga, väkk

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

karpide jms fenomenist ma aru ei saa, ise kasutan kaasnõusid. mikrouun korraks tekkis majapidamisse, kui lapsed kooli läksid, aga ei leidnud ka siis tegelikku kasutust ja läks uuskasutusse. ei kujuta ette, et hakkaks riisi keetma või omletti tegema plastnõu ja uuniga, väkk

Mul on nii klaasnõud kui TW karbid. Kasutan mõlemaid sama palju ja iga päev. Mikrolaineahjus soojendan üles kõik nõudes/karpides hoiustatud ettevalmistatud toidud samuti igapäevaselt. Mulle nii meeldib ja sobib. Kui sinu elukorraldus ja eelistused on teised, siis selles ei ole ju midagi paremat ega halvemat.

Kas oled seda riisi ja omletivalmistajat üldse kasutanud? Kui isegi ette ei kujuta, siis järelikult ei ole. Nii et sa ei tea, millest sa räägid. See ei tee sind samuti ei paremaks ega halvemaks inimestest, kes neid nõusid hea meelega kasutavad. Tee sina nii nagu sa ise tahad ja lase teistel ka nende moodi teha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üldse mikrouuni kodus pole. Aga TW karpe kasutan toidu hoiustamiseks. Lõunasöögi kaasa võtmiseks jne. Ülihead karbid. Osad 20+ aastat tagasi ostetud ja kõik endiselt täiesti lekkekindlad. Koorimisnuga on mingi 25a tagasi ostegud endiselt ülimalt terav. Parim!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

karpide jms fenomenist ma aru ei saa, ise kasutan kaasnõusid. mikrouun korraks tekkis majapidamisse, kui lapsed kooli läksid, aga ei leidnud ka siis tegelikku kasutust ja läks uuskasutusse. ei kujuta ette, et hakkaks riisi keetma või omletti tegema plastnõu ja uuniga, väkk

Mul on nii klaasnõud kui TW karbid. Kasutan mõlemaid sama palju ja iga päev. Mikrolaineahjus soojendan üles kõik nõudes/karpides hoiustatud ettevalmistatud toidud samuti igapäevaselt. Mulle nii meeldib ja sobib. Kui sinu elukorraldus ja eelistused on teised, siis selles ei ole ju midagi paremat ega halvemat.

Kas oled seda riisi ja omletivalmistajat üldse kasutanud? Kui isegi ette ei kujuta, siis järelikult ei ole. Nii et sa ei tea, millest sa räägid. See ei tee sind samuti ei paremaks ega halvemaks inimestest, kes neid nõusid hea meelega kasutavad. Tee sina nii nagu sa ise tahad ja lase teistel ka nende moodi teha.

mikrolaineahju kahjulikkusest toidule on räägitud aastaid, sama ka mikroplastiga. miks teha selliseid kahjulikke valikuid, kui normaalsemad ja tervisele sõbralikumad on olemas?  uuni asemel saab toidu kiiresti soojaks nt kuumaõhufritüüris või plastnõude (eriti nendes soojendamise) asemel kasutada klaasist või metallist nõusid

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on mitu komplekti tw ümmargusi kausse mida enam kasutada ei saa kuna kaaned läksid katki. Ja uusi kaasi kuskilt ei saa.

Ei ole need midagi nii vastupidavad…

Samas juustukarpidega olen rahul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mikrolaineahju kahjulikkusest toidule on räägitud aastaid, sama ka mikroplastiga. miks teha selliseid kahjulikke valikuid, kui normaalsemad ja tervisele sõbralikumad on olemas?  uuni asemel saab toidu kiiresti soojaks nt kuumaõhufritüüris või plastnõude (eriti nendes soojendamise) asemel kasutada klaasist või metallist nõusid

Ma ei ole öelnud, et soojendan mikrolaineahjus toitu plastkarpides. Ikka klaasist anumas või keraamilisel taldrikul.

Mikrolaineahjusid on ka juba aastakümneid kasutatud. Mina kasutan viimased 20 aastat. Kui ma selle tõttu nüüd paar aastat varem ära suren, siis no pole midagi teha. Igavesti elada ei ole võimalik. Mikroplasti ei anna kuidagi vältida, kui ostad oma toidu poest. Kõik singid, juustud jms on pakendatud mikroplasti. Leib ja sai on kilekottides. Juba vee- ja õhusaaste on tänapäeval sellisel tasemel, et isegi kõige mahedamalt kasvatatud tooraine sisaldab suuremal või vähemal määral kahjulikke ained. Mäletan väga hästi, kuidas lapsena soojendati puupliidil alumiinium- või emailpotis ja hiljem teflonkattega pannil. Ilmselt ei olnud need ka tegelikult tervisesõbralikud viisid.

Kuumaõhufritüüri kopsikud on kaetud mittenakkuva kattega, mille samuti kuumutades tasapisi endale sisse sööd samamoodi nagu teflonit pannilt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Kodunurk Tw