Esileht Kodunurk Ühe jalaga söögilaud — kogemusi?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ühe jalaga söögilaud — kogemusi?

Postitas:
Kägu

https://www.on24.ee/sisustus/lauad_toolid/söögilauad_toolid/127462

Kas kellelgi on midagi sarnast? Tundub selles mõttes väga praktiline, et üsna pisikesest lauast annab hästi suure teha (igapäevasituatsioon vs. kodune koosviibimine suurema seltskonnaga). Aga kardan, et võib olla ebastabiilne ja kergesti ümber minna (peres on ka kaks väikest last, seda arvestades oleks ümberminek eriti ohtlik).

Ehk oskab keegi soovitada, kas mõnes Tallinna mööblipoes saaks analoogset lauda oma silmaga näha ja käega katsuda (= servale vajutamist proovida, et kui stabiilne on).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sarnane aga ümmargune (ovaalseks pikendatav) laud oleks stabiilsem.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellel on nii jäme jalg all, ei see sul õmber lähe. Pigem karda neid teravaid nurki ja vali midagi ümaramat.

Näiteks Aatriumis on selline ovaalsete servadega: https://www.aatrium.ee/pikendatav-soogilaud-lund-160-200-cm-1.html

Aatriumis müüakse ka samasugust lauda nagu sul on lingitud, isegi mõned eurod odavamalt: https://www.aatrium.ee/pikendatav-soogilaud-solis-85×85-220-cm-venge-1.html

Ja kogu lauavalik seal.

Sinna Aatriumisse minegi siis kohale, saad katsuda ja vaadata, aga soovitaks midagi ümaramate nurkadega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kardan, et võib olla ebastabiilne ja kergesti ümber minna (peres on ka kaks väikest last, seda arvestades oleks ümberminek eriti ohtlik).

Jala mõõte pole antud, aga umbes 50cm vast on. Laud ise on 85, seega ega ta ikka kergesti ümber ei lähe küll.
Kas ta on ümmarguse nurgaga või täisnurkesega, pole vahet; kui siis ainult see, et see, kes nurga kohal istub, ei saa mehele.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin huviga, kuna pere väheneb. Aga kas selline on mugav – jalgu ei saa laua alla panna. Ma istun köögis ja teen seal tööd – siis ei saa jalgu sirutada.

0
0
Please wait...

Postitas:
kitah

Mul on olnud ümmargune laud, aga metalljalal, ja pean ütlema, et kuigi kasutamise mõttes mugav, siis ohutuse mõttes mitte. Kippus ümber minema, kui serva peale toetasid. See laud vast ümber ei lähe, jalg on piisavalt massiivne ja lauaalune samuti. Pigem on kahtlane see vastu põrandat olev plate, see on liiga väike, ei ole toetuspinda. Kui laps ikka ronida võtab ja keharaskusega lauaservale vajutab või seal ripub, ja see laud ümber kukub, siis on murtud ribid või käeluu ilmselt kindel. Pluss need jõledad teravad nurgad. No neid saab küll ümaraks saagida, aga samas – maksa kallist hinda ja hakka ümber tegema – kas sel on mõtet. Tänapäeval on kõike saada, kui veidi otsida, siis ehk leiab ka ümarate nurkadega laua (ei pea tingimata ümmargune olema).

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on selline laud ja ma olen ka rahul. Samuti lapsed ukerdavad rinnuli laual ja ümber see küll ei lähe. Teiste tootjate kohta ei oska muidugi öelda. See on igatahes väga stabiilne ja raske laud. Ja pikendatav!
https://www.viigardi.com/est/shop/kook-soogilauad/9021

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

teemaalgatuse lingil on küll väga ebapraktiline (jalad ei mahu normaalselt alla), ebamugav, terav ja ausalt ka näotu laud.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Ühe jalaga söögilaud — kogemusi?