Esileht Ilu Ükski soeng ei sobi!

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Ükski soeng ei sobi!

Postitas:
Kägu

Olen 47 ja näokuju on inetuks muutunud, põsed on alla vajunud ja lontis. Ise paks ei ole, aga nägu on pigem suurem ja ümaram kujult. Võrdleskin oma näokuju Kirsti Timmeri omaga. Tunnen, et mulle enam ei sobi ükski soeng. Praegu on mu abaluudeni ühtlases pikkuses juuksed, tukata. Milline soeng mulle sobida võiks, kui poisipead ei taha ja tahaks ikka noorem, mitte vanem välja näha? Juuksed on paksud ja heas korras.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui on paksud juuksed, siis näevad paljud soengud head välja!  Mingi lühem bob äkki?

Lõuani paksud juuksed teevad nooremaks ja on mugavad ka.

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui on paksud juuksed, siis näevad paljud soengud head välja! Mingi lühem bob äkki?

Lõuani paksud juuksed teevad nooremaks ja on mugavad ka.

Paksud juuksed ja lühem bob? Tulemus oleks midagi mopitaolist.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina pakuks pikeb bob, nii õlgadeni. Kas eest tiba pikem ja kukal veits lühemaks võetud või siis ühepikkused, pealt veits salgutada, annab kergust. Mul taoline, olen ka juba alla vajund põskedega mopp 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

… ja tukale kergust antud ja viltu lõigatud, vahel lükkan ka kõrvale, mulle sobib nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun vabandust, et ma teemat ära kasutan, aga kuna mingil põhjusel ei saa ma uut teemat teha (ehk loeb seda siin mõni moderaator ja lahendab probleemi).
Palun soovitusi läbipaistvate sädelevate küünelakkide osas. Mul palju ilusaid küünelakke, aga tahaks neile peale kergelt sädelust. Aitäh.
Kui kellegi kasutaja lubab ja keegi viitsib siis võib sellest uue teema teha, mina ise ei saa.
Veel kord palun vabandust, et teemat risustan.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 47 ja näokuju on inetuks muutunud, põsed on alla vajunud ja lontis. Ise paks ei ole, aga nägu on pigem suurem ja ümaram kujult. Võrdleskin oma näokuju Kirsti Timmeri omaga. Tunnen, et mulle enam ei sobi ükski soeng. Praegu on mu abaluudeni ühtlases pikkuses juuksed, tukata. Milline soeng mulle sobida võiks, kui poisipead ei taha ja tahaks ikka noorem, mitte vanem välja näha? Juuksed on paksud ja heas korras.

Mida sulle soovitada kui sa nii kindel oled, et ükski soeng ei sobi?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bob, öak.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bob, öak.

Bob on ainus soeng, mida perekool teab.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata teisi ja nende pealt ,kes sinu masti, vanus, juuksed, näokuju. Et mis neil on ja kuidas tundub. Paksude juustega saab igasugust ette võtta. Mul vanus sama, aga juuksed nii nirud, et ei saa üldse soenguid teha ja seda hullem on välimus. Lohuta enneast sellega, et sulle on kaasa antud nii head juuksed.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bob, öak.

Bob on ainus soeng, mida perekool teab.

Sa tead kindlasti rääkida, et mida siis Perekoolis käivad paksud vanamehed ilusaks peavad? ????

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui on paksud juuksed, siis näevad paljud soengud head välja! Mingi lühem bob äkki?

Lõuani paksud juuksed teevad nooremaks ja on mugavad ka.

See on tegelikult päris paras katsetamine ja vaatamine, mis näokujuga sobib. Minu puhul on nt lõuani paksud juuksed nõmedad. Ma ei teagi, miks, aga pikad (mis justkui näo juures mingit liikumist ja tähelepanu ei tekita ja sealt lihtsalt “mööda lähevad”) sobivad paremini. Isegi esimesi järke ei tohi ma päris lõua alla tuua. Nägu on ovaalne ja võiks nagu idee poolest kõik sobida, aga ei sobi.

Kui on pikad juuksed, siis saab nendega mängida ja katsetada peegli ees, et saada aimu, mis võiks sobida. Sättida neid otsi siia ja sinna. Lihtne see ei ole ja mööda panna saab ikkagi.

Veel mängib lõikuse õnnestumisel rolli juuste struktuur – sirged rasked juuksed näevad hoopis teistsugused välja kui kohevad ja lokki kiskuvad.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõika siis lihtsalt veidi lühemaks, siis hoiavad juuksed ka teistmoodi. Võid ka katsetada poolviltu tukka- kui ei sobi, siis seda on kerge kõrvale kammida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõika siis lihtsalt veidi lühemaks, siis hoiavad juuksed ka teistmoodi. Võid ka katsetada poolviltu tukka- kui ei sobi, siis seda on kerge kõrvale kammida.

Mis värk naistel selle poolviltuse tukaga on? Mingi uus kohalik trend?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõika siis lihtsalt veidi lühemaks, siis hoiavad juuksed ka teistmoodi. Võid ka katsetada poolviltu tukka- kui ei sobi, siis seda on kerge kõrvale kammida.

Mis värk naistel selle poolviltuse tukaga on? Mingi uus kohalik trend?

mulle ainult viltu lõigatud tukk sobibki ja kannan seda ka küljele lükatuna. Mis siin arusaamatut on?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu loogiks ütleb, et kui näokujuga rahul pole, siis tuleks juukseid kasutada selle varjamiseks. Kui juuksed on pikemad, siis katavad põski veidi ja nägu paistab kitsam. Aga nii tukk kui lühike lõikus lasevad näol täies hiilguses särada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu loogiks ütleb, et kui näokujuga rahul pole, siis tuleks juukseid kasutada selle varjamiseks. Kui juuksed on pikemad, siis katavad põski veidi ja nägu paistab kitsam. Aga nii tukk kui lühike lõikus lasevad näol täies hiilguses särada.

Ni mina, teemaalgataja, mõtlen ka, et tukka ka ma kohe kindlasti ei taha, sest see nägu küll kitsamaks ei tee.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu loogiks ütleb, et kui näokujuga rahul pole, siis tuleks juukseid kasutada selle varjamiseks. Kui juuksed on pikemad, siis katavad põski veidi ja nägu paistab kitsam. Aga nii tukk kui lühike lõikus lasevad näol täies hiilguses särada.

Ni mina, teemaalgataja, mõtlen ka, et tukka ka ma kohe kindlasti ei taha, sest see nägu küll kitsamaks ei tee.

Lase pikad pehmed järgud juustesse lõigata. Teeb selle juuksemassi vähem raskeks ja kandiliseks. Selleks on muidugi väga head juuksurit vaja.   Juukselahk ühele küljele diagonaalselt aitab ka ühelt poolt juustel näo peale langeda ja teeb ehk nägu kitsamaks.

Tukk ei meeldi ka mulle. Ekslikult arvatakse, et teeb nooremaks, aga no vaadake nt Astrid Kannelt. Teeb siis või?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu loogiks ütleb, et kui näokujuga rahul pole, siis tuleks juukseid kasutada selle varjamiseks. Kui juuksed on pikemad, siis katavad põski veidi ja nägu paistab kitsam. Aga nii tukk kui lühike lõikus lasevad näol täies hiilguses särada.

Ni mina, teemaalgataja, mõtlen ka, et tukka ka ma kohe kindlasti ei taha, sest see nägu küll kitsamaks ei tee.

Lase pikad pehmed järgud juustesse lõigata. Teeb selle juuksemassi vähem raskeks ja kandiliseks. Selleks on muidugi väga head juuksurit vaja. Juukselahk ühele küljele diagonaalselt aitab ka ühelt poolt juustel näo peale langeda ja teeb ehk nägu kitsamaks.

Tukk ei meeldi ka mulle. Ekslikult arvatakse, et teeb nooremaks, aga no vaadake nt Astrid Kannelt. Teeb siis või?

selline tukk ei sobiks ka mulle, tukaga tuleb katsetada, sellepärast sobibki mulle ainult viltu lõigatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tukk ei meeldi ka mulle. Ekslikult arvatakse, et teeb nooremaks, aga no vaadake nt Astrid Kannelt. Teeb siis või?

Praegu on tal liiga lühike tukk, võiks olla pikem ja pehmem, nagu siin näiteks:
https://www.postimees.ee/2812182/astrid-kannel-palvis-valdo-pandi-nimelise-ajakirjanduspreemia

Ta näeb ikka nooruslikum välja kui keskmine 54 aastane. Tukk varjab ka otsaesise kortse, mis tavaliselt juba selles eas ikka on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on tal liiga lühike tukk, võiks olla pikem ja pehmem, nagu siin näiteks: https://www.postimees.ee/2812182/astrid-kannel-palvis-valdo-pandi-nimelise-ajakirjanduspreemia

Sarnase efekti saab ka ilma tukata, kui lahk küljele tõmmata ja juuksed otsmikku katma koolutada. Tuka hoidmisega ei tea kunagi ette, kuhupoole see kiskuma hakkab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki sobiks Jennifer Anistoni soeng:

https://static.toiimg.com/thumb/msid-78181021,width-1200,height-900,resizemode-4/.jpg

https://hairstyles.thehairstyler.com/hairstyle_views/front_view_images/12630/original/Jennifer-Aniston-hairstyle.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu Ükski soeng ei sobi!