Esileht Ilu Ülalaugude plastika ja näo ringlõikus

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Ülalaugude plastika ja näo ringlõikus

Postitas:

Kas neid kahte protseduuri on mõistlik koos teha? Milline arst seda võimalust pakub?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks seda nägu peab nüüd vanas eas ringi lõikama. Vananeda võib ka väärikalt, kerge korts näos ei tee veel naist koledaks. Ma ise ei plaani küll elus mingeid iluoperatsioone tegema hakata. Kortsud ei ole minu jaoks probleem. Ah jaa, vaadake veelkord seda Anu saadet, kus osales…teate küll kes:)

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks seda nägu peab nüüd vanas eas ringi lõikama. Vananeda võib ka väärikalt, kerge korts näos ei tee veel naist koledaks. Ma ise ei plaani küll elus mingeid iluoperatsioone tegema hakata. Kortsud ei ole minu jaoks probleem. Ah jaa, vaadake veelkord seda Anu saadet, kus osales…teate küll kes:)

Ringlõikuse osas ma ei olegi kindel. Aga laugude operatsioon on vajalik mitte niivõrd välimuse kuivõrd füüsilisel põhjusel. Teatud trauma tagajärjel on ülalaud sellised, et vajutavad nii tugevalt silmamunadele, et nägemine on häiritud.

Muumiaks end süstida ei plaani. Anu teemas oli jutt süstimisest.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teatud trauma tagajärjel on ülalaud sellised, et vajutavad nii tugevalt silmamunadele, et nägemine on häiritud.

Kas keegi peksis sind kunagi näo piirkonda?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teatud trauma tagajärjel on ülalaud sellised, et vajutavad nii tugevalt silmamunadele, et nägemine on häiritud.

Kas keegi peksis sind kunagi näo piirkonda?

Ei! Muu asi juhtus. Aga seda ei tahaks avalikustada 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult tehakse korraga. Kui ülalaug on väga vajunud, opereeritakse haigekassa raha eest, sel juhul ilmselt ei saa korraga teha. Ise makstes saab korraga ja ongi mõistlik korraga teha. Olenevalt vanusest võib sul ringlõikuse asemel ainult minilifti vaja olla (pingutatakse näo alaosa kuni kulmudeni). Kirurge on mitmeid, vali paar tükki välja ja käi konsultatsioonis ära, saad targemaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Miss Rosanne, võtke minuga tagasi ühendust minu e-posti aadressi kaudu: ( missrosanne2017@gmail.com )

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Loomulikult tehakse korraga. Kui ülalaug on väga vajunud, opereeritakse haigekassa raha eest, sel juhul ilmselt ei saa korraga teha. Ise makstes saab korraga ja ongi mõistlik korraga teha. Olenevalt vanusest võib sul ringlõikuse asemel ainult minilifti vaja olla (pingutatakse näo alaosa kuni kulmudeni). Kirurge on mitmeid, vali paar tükki välja ja käi konsultatsioonis ära, saad targemaks.

53-aastane olen.

Ma ise mõtlesin ka, et äkki saab haigekassa raha eest, aga ei tea, kes seda otsustab? Kas opereeriv kirurg? Või tuleb perearstist alustada. Samas, välja mul ei paista nii hull. Laug ei ole üle silma vajunud ja vaateväli selles mõttes piiratud ei ole. Laug lihtsalt vajutab silmamunale nii, et on silmal on valulik ja ebamugav ning nägemine on sellest häiritud.

Uurisin Malva kliinikust. Tema enam ringlõikust ei tee, tuleb välja. Seega, seal ei saaks kaks ühes teha. Aga tema tehtud silmalõikused on väga kiidetud.

Küsin ka selle kohta, et kas pärast oppi tuleb tõesti kedagi järgi kutsuda? Kas ise autoga sõita ei saa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõikus tehakse ilmselt üldnarkoosis ja pärast operatsiooni saad esimeseks paariks päevaks tugevad valuvaigistid. Ise sõita ei ole ohutu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõikus tehakse ilmselt üldnarkoosis ja pärast operatsiooni saad esimeseks paariks päevaks tugevad valuvaigistid. Ise sõita ei ole ohutu.

Ma tegelikult mõtlesin praegu ainult silmade operatsiooni. Selle kohta ütles kirurg, et see ei ole üldnarkoosis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõikus tehakse ilmselt üldnarkoosis ja pärast operatsiooni saad esimeseks paariks päevaks tugevad valuvaigistid. Ise sõita ei ole ohutu.

Ma tegelikult mõtlesin praegu ainult silmade operatsiooni. Selle kohta ütles kirurg, et see ei ole üldnarkoosis.

Saab küll, mitte midagi ei ole häda. Ma olin omale Pärnust transpordi organiseerinud ja oli tegelikult piinlik, sest oleksin ise väga hästi hakkama saanud. Küsisin seda Malva käest ka ja ta ütles, et nad ei taha, et kui mõnega minnes midagi juhtub, siis pärast kirjutatakse meedias, et arst saatis patsiendi peale operatsiooni üksinda tänavale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on silmade operatsioon tehtud ja alguses oli ebamugav. Mees sõidutas mind koju, mina olin kõrvalistmel kergelt tahapoole kallutatud ja jääkott silmadel. Ei kujuta ette, et oleksin ise sõita jaksanud. Eks inimesed ole erinevad, aga fakt on see, et sa ei tea, kas oled selleks suuteline või mitte, enne kui opp tehtud. See ei ole teab mis raske operatsioon, aga see pole ka päris sünnimärgi eemaldamine.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmaopi puhul on koju sõitmine kõige väiksem probleem üldse:D

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmaopi puhul on koju sõitmine kõige väiksem probleem üldse:D

Mingeid suuremaid probleeme seal ju pole. Nädal hiljem oled nagu poleks midagi olnud, lihtsalt ilusam.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmaopi puhul on koju sõitmine kõige väiksem probleem üldse:D

Mingeid suuremaid probleeme seal ju pole. Nädal hiljem oled nagu poleks midagi olnud, lihtsalt ilusam.

Nädal hiljem?! On ikka naiivseid nähtud!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

#4288793: #4288570: Silmaopi puhul on koju sõitmine kõige väiksem probleem üldse:D Mingeid suuremaid probleeme seal ju pole. Nädal hiljem oled nagu poleks midagi olnud, lihtsalt ilusam. Nädal hiljem?! On ikka naiivseid nähtud!

Kõik on individuaalne, mina lasin teha alalaud ja tõesti sain nädal hiljem juba välja minna. Panin meiki peale ja keegi midagi aru ei saanud. Eks natuke loppis välimus ehk oli, aga ei midagi silmatorkavat, et keegi oleks aru saanud, et tehti midagi. Sõbannal on ringlõikus tehtud, olin ka täiesti üllatunud, et nädal hiljem polnud tal ühtki sinikat, mitte midagi. Paistes oli nägu, aga võõrad poleks midagi aru saanud. Armidel olid juuksed peal. Mõni teine jälle räägib, kuidas kuu aega ei saanud välja minna.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädal hiljem?! On ikka naiivseid nähtud!

Tegin esmaspäevasel päeval üla-ja alalaud. Järgmise nädala teisipäeval läksin tööle, null meiki, null sinikat. Kindlasti oli 3x esimese nädala lümfimassaaz abiks. Mõni jääb voodisse lebama, siis on loogiline, et ei parane. Opereeris dr. Klett. Toona, 2019,  soovitati kui parimat tegijat. Ülirahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas seda lümfimassaaži tehakse silmadele?

Ja veel, kirurg palus varuda külmakotte. Kust neid saab? Apteegis on mingid spetsiaalsed sellised olemas? Kuidas neid kasutatakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas seda lümfimassaaži tehakse silmadele?

Näole. Mulle soovitati teha 1 vahetult enne oppi ja 3 korda pärast oppi nädala jooksul. Käisin seal:https://www.teraapiakliinik.ee/lumfimassaaz/

Kott on mul kodus selline: https://www.sudameapteek.ee/kulma-kuumakott-dahlhausen-16x26cm-pmm0035123ee Seal õpetus olemas. Kindlasti riie vahele, nt. köögirätik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas seda lümfimassaaži tehakse silmadele? Ja veel, kirurg palus varuda külmakotte. Kust neid saab? Apteegis on mingid spetsiaalsed sellised olemas? Kuidas neid kasutatakse?

Massaaž on efektiivne küll, aga saab ka teha ise. Samas kolm korda lasta teha maksab umbes 100 eurot ja aitab palju paranemisele kaasa, suhteliselt hästi kulutatud raha. Külmakotte on apteegis erinevaid saada. Kõige parem ravi on kohe püsti tõusta ja minna jaheda ilmaga jalutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda lümfimassaaži tehakse ainult Madara tänaval?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda lümfimassaaži tehakse ainult Madara tänaval?

Kindlasti mitte. Googelda enda piirkonda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas seda lümfimassaaži tehakse silmadele? Ja veel, kirurg palus varuda külmakotte. Kust neid saab? Apteegis on mingid spetsiaalsed sellised olemas? Kuidas neid kasutatakse?

Massaaž on efektiivne küll, aga saab ka teha ise. Samas kolm korda lasta teha maksab umbes 100 eurot ja aitab palju paranemisele kaasa, suhteliselt hästi kulutatud raha. Külmakotte on apteegis erinevaid saada. Kõige parem ravi on kohe püsti tõusta ja minna jaheda ilmaga jalutama.

Aga kuidas saab ise teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

#4288793: #4288570: Silmaopi puhul on koju sõitmine kõige väiksem probleem üldse:D Mingeid suuremaid probleeme seal ju pole. Nädal hiljem oled nagu poleks midagi olnud, lihtsalt ilusam. Nädal hiljem?! On ikka naiivseid nähtud!

Kõik on individuaalne, mina lasin teha alalaud ja tõesti sain nädal hiljem juba välja minna. Panin meiki peale ja keegi midagi aru ei saanud. Eks natuke loppis välimus ehk oli, aga ei midagi silmatorkavat, et keegi oleks aru saanud, et tehti midagi. Sõbannal on ringlõikus tehtud, olin ka täiesti üllatunud, et nädal hiljem polnud tal ühtki sinikat, mitte midagi. Paistes oli nägu, aga võõrad poleks midagi aru saanud. Armidel olid juuksed peal. Mõni teine jälle räägib, kuidas kuu aega ei saanud välja minna.

Nädal hiljem ei tohi veel mingit meiki panna, naljatilk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kliiniku lehel on hinnakirjas, et ülalaugude plastika hind on alates 1100 eurot, siis mida kogemus ütleb, kui kõrgeks võib hind tegelikult kujuneda? Oletame, et üldnarkoosi ei toimu ja luksuspalatit (ei tea, kas selliseid asju on üldse) ei vaja?

Otseallikast küsida ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Ilu Ülalaugude plastika ja näo ringlõikus