Esileht Ilu ja tervis Üleminekuaeg

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Üleminekuaeg

Postitas:

Olen 53 ja pidev higiseks minemine, järelikult kuumahood. Need suht talutavad juba pool aastat. Nädal tunnen end lisaks kuumahoogudele ka nõrgalt ja iiveldab kergelt. Õhtuti kui tahan magama jääda tunnen et jalad kuidagi rahutud. Kas mõnel ka sarnaselt see üleminek toimub?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 20:21; 01.05 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt nii see on! Läheb hullemaks 🙂

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas võib olla näiteks ka raua puudus, või magneesumi? Minu jaoks nii raske, hetkel ju ei saa väga arsti juurde ja ei ole harjunud seal käima. Kuidas leevendada seda jalgade rahutust enne magama minemist? Ehk keegi on nii armas ja räägib enda kogemustest. Hetkel ka töölt kodus ja tunnen end nii jõuetuna, tööl ei pannud küll tähele et kehva oleks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 20:21; 01.05 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas võib olla näiteks ka raua puudus, või magneesumi?

Mine ja tee Synlabis vastavad vereanalüüsid, siis saab süda rahu. Seal saab kõikide vitamiinide ja mineraalainete taset kontrollida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 46-aastane. Samad tundemärgid, mis teemaalgatajal, aga juba ammu. Lisaks veel terve hulk halbu tundeid. Päevad käivad veel regulaarselt.

Kõige rohkem tahaksingi abi just rahutute jalgade osas. Muu võib kuidagi veel ära kannatada, aga eranditult igal õhtul algab see jalgade asi. Ja see on meeletu piin. Seetõttu ei saa ka magada. Magangi jupi kaupa. Uni on pinnapealne, ärkan iga natukese aja tagant ja mõnikord enam magama ei jäägi. Siis istun nagu lollakas kell 3 öösel üleval, et kell 6 tõusta ja hakata tööle sättima.

Samuti olen hädas higistamisega. Enamasti ärkan läbimärjas voodis. Higistama ajab ka päeval. Ja sageli ei ole see tavaline higistamine, vaid ühtaeg on nii külm kui ka palav. Ja peal on külm higi. Kas külm higi võib ka kuidagi üleminekueaga seotud olla või see viitab juba mõnele haigusele?

Võtan hoolega toidulisandeid. D-vitamiini, magneesiumi. Kuna päevad on ülivererohked, siis võtan juurde ka rauda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 08:27; 03.05 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekib see jalgade jama siis, kui jätan magneesiumi ca nädal aega võtmata. Tavaliselt võtan 6 tbl Magne+B6 päevas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen d-vitamiini taset mõõtnud, kuid magneesiumi mitte. Võtan 1 tbl päevas. Jalad külmetavad, vahel kisub krampi kui istun paigal tund aega. Arsti sõnul ei anna see magneesiumi mõõtmine midagi. Kas keegi on seda mõõtnud veretestiga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on tehtud analüüs, millega mõõdeti erinevate mineraalainete taset kehas. Magneesium oli täiesti korras. Võtan kaks tabl päevas magneesiumtsitraati. Aga vastikud rahutud jalad on mul ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 08:27; 03.05 09:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Üleminekuaeg