Esileht Koolilaps Ülikoolisisseastumise avaldus tagasilükatud

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ülikoolisisseastumise avaldus tagasilükatud

Postitas:

Kui avaldus on tagasi lükatud kuna eeti keele eksamil on saadud liiga vähe punkte siis kas vastuvõtueksamile pääseb ikka või ongi kõik, katsed selleks aastaks läbi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülikooli sisse astumise avaldus tagasi lükatud.
Võib-olla on õige ka “ülikooli sisseastumisavaldus tagasi lükatud”, ei viitsi kontrollida. Siin kindlasti suuremaid keeleteadlasi, kui mina.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülikooli sisse astumise avaldus tagasi lükatud.

pori sisse astumise
ülikooli sisseasutumise
kui ise ka ei tea, milleks targutada? tühiku puudumine võib vabalt olla näpukas

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loogika ütleb, et kui avaldust ei saa sisse anda ehk esimest etappi läbida, siis järgmised etapid on lukus ehk siis ongi kõik.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates saab eksameid ka uuesti teha. Sisseastumise tingimused on erinevates koolides ja erinevatel erialadel igal pool isemoodi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates saab eksameid ka uuesti teha.

osadel erialadel saab, osasid eksameid saab. mitte igal pool ja mitte kõike.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul endal? Su lapsel?
Ta on täiskasvanud inimene. Ei oska kooliga suhelda ega infot leida? Päriselt? Siis pole ülikooli tõesti asja.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan küsida õppeosakonnast, et kui on ikka soov seda eriala õppida, mida siis teha. Kui on nõutud kõrgem eesti keele eksami punktisumma, siis on võimalik, et laps aastakese õpib eesti keelt, teeb kevadel uuesti riigieksami ja ongi tulemus parandatud. Riigieksamile peab end registreerima juba sügisel, alates oktoobrist. Kui kevadel ärkad, siis on juba hilja.

Mina lõpetasin omal ajal keskkooli siis kui veel ei olnud riigieksameid. Läksin uuesti ülikooli siis kui juba nõuti riigieksameid ja ma tegin lihtsalt riigieksamid nn tagantjärele.

vaata siit: https://www.innove.ee/eksamid-ja-testid/riigieksamid/varemlopetanuna-riigieksamile/

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis punktid sisseastujal olid eesti keele eksamil? Kui on lävend näiteks 50p ja tulemus on alla selle, siis kahjuks sisse ei saa ülikooli. Tean, et näiteks Tehnikaülikoolis saab eesti keele eksami uuesti teha, selleks on kindel kuupäev.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TalTechis sai küll teha uuesti nii matemaatikat kui eesti keelt, kui riigieksami tulemused olid liiga madalad, et lävendit ületada. Matemaatika katse oli üleeile ja eesti keel eile, seega selleks aastaks asi läbi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps Ülikoolisisseastumise avaldus tagasilükatud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.