Esileht Ilu ja tervis unehäired, insomnia

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: unehäired, insomnia

Postitas:

Olen aastaid oma unega kimpus olnud. Ikka niimoodi tõsiselt, et psühhiaatri juures käidud, perearstist rääkimata. Ütlen kohe ära, et palun mitte sooja piima ja jalutuskäike soovitada, kuna füüsiliselt olen nagunii aktiivne ning kahjuks sellised leebemad loodusravi võtted pole mul kunagi abiks olnud. Ka mitte apteegi käsimüügiravimid ega melatoniin. Diagnoos ongi insomnia. Olen ülitundlik igasuguste eluliste stressorite osas ning isegi, kui teadlikult probleem väga ei ahista, siis unehäiretena annab kohe märku. Hetkel olen juba 4-5 aastat söönud psühhiaatri kirjutatud AD-sid (mida olen hetkel ka vähendamas, ka ühe korra juba ära jätnud, kuid selle tulemusena on probleem täieliku unetusena naasnud) ning väikses koguses unerohtu iga õhtu. Uni ja elu on olnud selline talutav sel perioodil, kuid kindlasti mitte võrreldav normaalselt magava inimesega. Kui arsti juurde läksin, siis oli ööuni 3-4 tundi ja nõnda juba ligi aasta. Seega tol hetkel olin nõus ükskõik, milliste ravimite ja meetoditega, et ainult magada saaks, sest unetus on tõeline piin ning olin täielikult kurnatud, Sooviksin ravimitest järk-järgult vabaneda, kuid vajaksin mingit alternatiivi, et sellest välja tulla. Hetkel olen peale rahulikumat suvist uneperioodi taas kimpus sellega, et peale 4-5-tunnist und olen lausärkvel ja ei uinu. Kuid unevajadus on mul ca-7-8 tundi, muidu tunnen end väsinuna.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.09 11:59; 11.09 13:11; 11.09 13:58; 11.09 19:41; 11.09 19:41; 12.09 09:49; 28.09 09:56; 08.10 11:03; 12.10 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh sa kirjutaks nagu minust. Mul on ka see kestnud juba 5 aastat.
Tahtsin ka siia lähiajal teema teha, et kas on olemas kasvõi mingeid unekliiniku sarnaseid asutusi, kes sellise probleemiga aitavad!?
Mul ei mõju enam isegi unerohi. Kui pikem vahe on sisse jäänud, siis esimesed paar päeva aitab ja siis ei mõju lõpuks enam 2tbl ka mitte. Ad-sid ma ei tarbi ja pole proovinud.
Ja nagu näha ega needki aita.

Ma olen juba nii kurnatud, et see hakkab vaikselt hävitama igasugu suhteid lähedastega(eelkõige mehega). Mul muidu stressi ja ärevusega probleeme pole aga nüüd ma küll tunnen, et see unetus ise tekitab mulle stressi. Mul on lausa hirm igaõhtuse voodisse mineku ees, et kas nüüd siis täna jälle vahin lage kella 3-ni.

Ja nõustun teemaalgatajaga, et igasugune sooja piima joomine, rahustava muusika kuulamine, raamatu lugemine, füüsiline aktiivsus(mul piisavakt ränk töö juba) jne lihtsalt ei aita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 13:02; 11.09 19:49; 12.09 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline kliinik on olemas: http://heauni.ee/ Seal võtab vastu ka unearst-psühhiaater. Olen sealt mingi piirini abi saanud, aga kuna probleem on psüühiline, siis kahjuks välja ravida seda pole õnnestunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.09 11:59; 11.09 13:11; 11.09 13:58; 11.09 19:41; 11.09 19:41; 12.09 09:49; 28.09 09:56; 08.10 11:03; 12.10 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin öelda, mis aitab, aga kuni pole kogenud, siis niikuinii ei usuta. Kompetentse spetsialisti poolt läbi viidud punktmassaažiseanss kõrvaldab probleemi üsna mitmeks kuuks. Märksõna siin on kompetentne. Ma teen ise ka endale aeg-ajalt väikse seansi, aga see toimib tavaliselt lühemat aega. Samuti olen avastanud, et terve suve magasin ülihästi, aga nii kui saabus august ja natuke pimedamat aega, hakkas pull jälle pihta. Seega võib see kuidagi seotud olla mingite ainete puudusega. Igatahes hakkasin D-vitamiini võtma, koos muude kompleksvitamiinidega, ja ka see paistab natuke aitavat. Muidu olen samuti selline tundliku natuuriga introvert.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.09 13:34; 11.09 14:06; 12.09 07:38; 28.09 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin öelda, mis aitab, aga kuni pole kogenud, siis niikuinii ei usuta. Kompetentse spetsialisti poolt läbi viidud punktmassaažiseanss kõrvaldab probleemi üsna mitmeks kuuks. Märksõna siin on kompetentne. Ma teen ise ka endale aeg-ajalt väikse seansi, aga see toimib tavaliselt lühemat aega. Samuti olen avastanud, et terve suve magasin ülihästi, aga nii kui saabus august ja natuke pimedamat aega, hakkas pull jälle pihta. Seega võib see kuidagi seotud olla mingite ainete puudusega. Igatahes hakkasin D-vitamiini võtma, koos muude kompleksvitamiinidega, ja ka see paistab natuke aitavat. Muidu olen samuti selline tundliku natuuriga introvert.

Oskad mõnda konkreetset spetsialisti soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.09 11:59; 11.09 13:11; 11.09 13:58; 11.09 19:41; 11.09 19:41; 12.09 09:49; 28.09 09:56; 08.10 11:03; 12.10 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskad mõnda konkreetset spetsialisti soovitada?

Ainult ühte soomlast, kes tegutseb Helsingis. Tahaks ise ka Tallinnast kellegi leida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.09 13:34; 11.09 14:06; 12.09 07:38; 28.09 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas melatoniini oled proovinud? Ma olen aastaid kannatanud unehäirete all ja sellest üsna kurnatud. Mulle endale melatoniin ei sobinud, kuna magajäämisehetkel ja veidi enne seda tekkis selline tunne, nagu oleks halvatud olnud, ebameeldiv, aga samas unele tõesti mõjus. Need õhtud, kui melatoniini võtsin, magasin nagu nott. Pärast lugesin, et kõigile ei sobi, aga paljud siiski saavad unehäiretega abi ja saavad vahepeal tänu sellele korralikult välja puhata.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen krooniline ärevik ja depressioonis inimene. Viimased paar aastat on ka mul suured probleemid magamisega- päeval muudkui magaks ja sunnin end sageli lihtsalt ärkvel püsima, öösel aga ei suuda ma ühest unetsüklist teise minna. Ehk siis magan 2-3 tundi, ärkan ja enam magama ei jää. Psühholoog soovitas une äramineku korral tõusta üles ja hakata tegelema ükskõik millega- kasvõi arvutis istumisega. No tegingi nii. Olin mingi 2 tundi arvutis või lugesin vms, ja siis oligi uni läinud. Läinud, et tagasi tulla mingi kell 9 hommikul. Ja nii ma siis püüdsin mitu ööd üleval olla ja päeval ka mitte magada, tulemus oli see ,et ma ei jäänud enam üldse magama. Siis hakkasin päeval magama, kui öösel jälle olin paar tundi-minu puhul polnud vahet kas olin voodist väljas või vähkresin voodis- magamata. Psühholoogi käest sain noomida, psühhiaater unerohtu ei kirjutanud. Hakkasin õhtul Diazepami võtma- see on mul ärevushoogude puhuks välja kirjutatud. Psühhiaatrile see ei meeldinud, soovitas lõpuks melantoniini, kuid vaadates selle hinda siis puudega inimesele lihtsalt “ehk sobib ja mõjub” ostmiseks see ei kõlba.
On arvatavalt uneapnoe ka. Psühhiaater soovitas perearstilt uneuuringutele saatekirja, see aga ütles, et sellega tegeleb mingi…vist oli pulmonoloog ja et ta ei anna sinna saatekirja, sest mis see aitaks. Et las psühhiaater kirjutab unerohtu. Nojah…
Nii et see on tõesti valdkond ,millega meditsiin väga tegeleda ei taha minu arust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 18:48; 23.09 05:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen krooniline ärevik ja depressioonis inimene. Viimased paar aastat on ka mul suured probleemid magamisega- päeval muudkui magaks ja sunnin end sageli lihtsalt ärkvel püsima, öösel aga ei suuda ma ühest unetsüklist teise minna. Ehk siis magan 2-3 tundi, ärkan ja enam magama ei jää. Psühholoog soovitas une äramineku korral tõusta üles ja hakata tegelema ükskõik millega- kasvõi arvutis istumisega. No tegingi nii. Olin mingi 2 tundi arvutis või lugesin vms, ja siis oligi uni läinud. Läinud, et tagasi tulla mingi kell 9 hommikul. Ja nii ma siis püüdsin mitu ööd üleval olla ja päeval ka mitte magada, tulemus oli see ,et ma ei jäänud enam üldse magama. Siis hakkasin päeval magama, kui öösel jälle olin paar tundi-minu puhul polnud vahet kas olin voodist väljas või vähkresin voodis- magamata. Psühholoogi käest sain noomida, psühhiaater unerohtu ei kirjutanud. Hakkasin õhtul Diazepami võtma- see on mul ärevushoogude puhuks välja kirjutatud. Psühhiaatrile see ei meeldinud, soovitas lõpuks melantoniini, kuid vaadates selle hinda siis puudega inimesele lihtsalt “ehk sobib ja mõjub” ostmiseks see ei kõlba.

On arvatavalt uneapnoe ka. Psühhiaater soovitas perearstilt uneuuringutele saatekirja, see aga ütles, et sellega tegeleb mingi…vist oli pulmonoloog ja et ta ei anna sinna saatekirja, sest mis see aitaks. Et las psühhiaater kirjutab unerohtu. Nojah…

Nii et see on tõesti valdkond ,millega meditsiin väga tegeleda ei taha minu arust.

Olen käinud sama teemaga pulmonoloog E. Sõõru juures just seetõttu, et kuulsin, kuidas ta ise ühel uneteemalisel konverentsil julgustas uneprobleemidega inimesi enda poole pöörduma. Aga ma tõttöelda ei mäleta, et kas vajasin selleks ka perearsti saatekirja. Igaljuhul, mul oma perearstiga sellistel teemadel õnneks probleeme pole, küll aga usun ma, et arstidel lihtsalt ei ole kompetentsi selle teemaga tegelemiseks. Lihtsamini on tõesti lahendatatavad need hindamistakistuse tõttu kaasnevad uneteemad. Selles mõttes ma muidugi üldse ei saa aru sinu perearsti suhtumisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.09 11:59; 11.09 13:11; 11.09 13:58; 11.09 19:41; 11.09 19:41; 12.09 09:49; 28.09 09:56; 08.10 11:03; 12.10 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas melatoniini oled proovinud? Ma olen aastaid kannatanud unehäirete all ja sellest üsna kurnatud. Mulle endale melatoniin ei sobinud, kuna magajäämisehetkel ja veidi enne seda tekkis selline tunne, nagu oleks halvatud olnud, ebameeldiv, aga samas unele tõesti mõjus. Need õhtud, kui melatoniini võtsin, magasin nagu nott. Pärast lugesin, et kõigile ei sobi, aga paljud siiski saavad unehäiretega abi ja saavad vahepeal tänu sellele korralikult välja puhata.

Jah, nagu kirjutasin, kahjuks melatoniin tõesti ei aita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.09 11:59; 11.09 13:11; 11.09 13:58; 11.09 19:41; 11.09 19:41; 12.09 09:49; 28.09 09:56; 08.10 11:03; 12.10 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Melatoniin aitab vaid sellisel juhul, kui unetus on tingitud sellest, et oma organism ei tooda piisavalt seda.

Olen minagi(esimene vastaja) seda proovinud. Ja ka mul ei aita. Isegi mitte 4x1mg.
See uus Exitress ja igasugu palderjani muud variandid ka mitte.

Hirmus mõelda, et ilmselt peabki veel pikalt niimoodi zombina öösiti vegeteerima.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 13:02; 11.09 19:49; 12.09 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Melatoniin aitab vaid sellisel juhul, kui unetus on tingitud sellest, et oma organism ei tooda piisavalt seda.

See on tõsi, seega ta toimib vaid vanuritel, kelle melatoniini tootmine on vilets. Noortel ja keskealistel ei toimi üldse.
Pealegi on see üldse üks kamarajura- Eestis on 1 mg melatoniin ja retseptiravimina (AD) 2 mg. Samas iHerbist saab seda osta 5,10 ja vist isegi oli 20 mg-seid. Eestisse neid ei saa tellida. Aga kus siin loogika on? 1-20 mg? Osta ja söö, millist tahad? See näitab, et selles tabletis ei ole toimivat ainet, muidu ei saaks erinevus doosis olla 10-20 kordne, ilma et see oleks ohtlik ja retseptiga reguleeritud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes tahab ise endale punktmassaaži proovida teha, siis siin on näidatud hea valik punkte: http://acupressurepointsguide.com/acupressure-points-for-sleeping-disorders/ ja lisaks veel tuleks kindlasti töödelda neid punkte http://www.naturalhealthstar.com/holistic-approaches/accupuncture/acupressure-points-to-treat-common-conditions/ ja ka St36: http://acupressurepointsguide.com/wp-content/uploads/2014/09/acupressure-Leg-and-Feet-Points-for-sinus-congestion.jpg

See kava on pärit raamatust https://www.amazon.com/Healing-Pressure-Point-Therapy-Techniques/dp/0735200068/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1536727077&sr=8-7&keywords=healing+with+acupressure mis on olemas ka eesti keeles ja nii mõneski raamatukogus saadaval. Ise leidsin kunagi kogemata Viimsi raamatukogust.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.09 13:34; 11.09 14:06; 12.09 07:38; 28.09 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Melatoniin aitab vaid sellisel juhul, kui unetus on tingitud sellest, et oma organism ei tooda piisavalt seda.

See on tõsi, seega ta toimib vaid vanuritel, kelle melatoniini tootmine on vilets. Noortel ja keskealistel ei toimi üldse.

Pealegi on see üldse üks kamarajura- Eestis on 1 mg melatoniin ja retseptiravimina (AD) 2 mg. Samas iHerbist saab seda osta 5,10 ja vist isegi oli 20 mg-seid. Eestisse neid ei saa tellida. Aga kus siin loogika on? 1-20 mg? Osta ja söö, millist tahad? See näitab, et selles tabletis ei ole toimivat ainet, muidu ei saaks erinevus doosis olla 10-20 kordne, ilma et see oleks ohtlik ja retseptiga reguleeritud.

Mulle on ka neid kangemaid välja kirjutatud (2mg) ja võtsin neid isegi mitu. Täiesti 0-efekt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.09 11:59; 11.09 13:11; 11.09 13:58; 11.09 19:41; 11.09 19:41; 12.09 09:49; 28.09 09:56; 08.10 11:03; 12.10 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui muidu und ei tule, lugege lambaid sajast üheni.

Hahaa. Ja tõesti arvad, et see aitab?
Olen proovinud lugeda. Sain isegi kuni 300ni loetud aga und ei ikkagi.
Sajast üheni olen lugenud.
Seda populaarset terve keha(iga osa eraldi) lõdvestamist, sõdurite nippi- üle oma pea vaatamise ettekujutamist ja mida kõike veel.

Kui sellised pisiasjad toimiks, siis me ei oleks AASTAID magamata!

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 13:02; 11.09 19:49; 12.09 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda populaarset terve keha(iga osa eraldi) lõdvestamist, sõdurite nippi- üle oma pea vaatamise ettekujutamist ja mida kõike veel.

Mina olen perioodiline unetu ja siis aitab mind mõtete suunamine millelegi ääretult ebaolulisele ja igavale. Mingil põhjusel väga hästi töötab just mõtlemine võililledest:D
Sõdurinippi tuleb mitte ettekujutada vaid tõepoolest kinnisilmi üle pea vaadata minutijagu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin mingi aeg ka kimpus unetusega, õhtul jäin ilusti magama, aga 4-5 paiku uni kadus, kuigi olin väsinud, siis magama enam ei jäänud, vahel harva vastu hommikut suutsin tunnikeseks magama jääda, aga päeva alguseks olin täiesti väsinud, jubedalt kurnas ära. Minu puhul oli põhjuseks puukborrelioos, kui see sai välja ravitud, tuli uni tagasi. Unetusel on ilmselt palju põhjuseid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaa!
Aastaid juba jään magama unerohuga ja isegi siis mõne tunni pärast jälle üleval. Ja unerohu doos aina kasvab.
Ja see tunne et õhtul hakkab alati see ärevus et täna jälle ei maga..
Nõelravi aitab nii palju et jään ilma unerohuta magama aga üleval ikka poolest ööst. Ja seda ainult nõelravi päeval.
Mulle üks sarnase probleemiga sõbranna ütles et ta kuulab öösiti kõrvaklappidest raadiosaateid. Aitavad mõtteid eemale saada ärevusest ja vahest tuleb uni ka.
Ma arendasin selle edasi raamatutega, panen õhtul kõrvaklapiga kõrva ja suigun une jä ärkveloleku vahel niimoodi kuulates. Ärevuse vastu minul aitab, ja natuke puhanum olen ka kui niisama lakke vahtides.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka unetu. Õhtul ei tule kuidagi und, olen 1-2ni üleval. Siis väsin ja magan 2-3 tundi. Rahklen ringi. Olen poolunes ja kuulen isegi seinataguse naabrimehe norskamist enda voodisse. Tahaksin magada, aga ei saa. Ärkan u 6- 7 ajal ja pole puhanud. Stressi ei ole, kuid väsinud olen pidevalt. Perearst küsis kas magada saan ja tegi vereproovi. Mingeid tablette ei kirjutanud. Päeval käin ringi nagu zombie silmad punased ja paistes, näost hall. Kella 14-15 ajal tahaks jälle magada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole mingit probleemi magama jäämisega, vaid ärkan 2, kahepoole tunni pärast üles ja siis ei saa korralikult uuesti magama jääda. Nii öouni ongi kokku ehk 4 tundi, ja sedagi hakituna.
Mingi ärevik ma pole, depressiooni pole. Selge see, et teatud stress ja kurnatus tekib magamatusest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehk saate siit foorumist mõne nipi: http://www.saeioleyksi.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba jälle kaks tundi üleval oldud! Lihtsalt nagu ikka- uni läks ära, kogu aeg on küll tunne, et no nüüd jään magama uuesti, aga ikka ei jää. Vedelesin voodis küll silmad kinni, küll silmad lahti, püüdsin mõelda oma igaõhtust “unejuttu”- olen juba lapsest peala kasutanud uinumise kergendamiseks ühte täiesti suvalist “järjejuttu” täiesti suvalisest õnnelikust elust- õhtul uinuda aitab päris kenasti. Vahest mõjub öösel ärkamise puhul ka, aga no siin ma nüüd olen. Kobisin voodist välja ja arvuti taha (pisike 1-toaline korter, muud peale voodi, riidekapi ja arvutilaua polegi toas). Silmad paistes ja rähmased, vajuvad kinni kogu aeg, aga magama jäämise tunnet pole. Psühholoog mulle soovitas, et kui magama öösel ei jää, et siis ei tohi voodisse jääda, kuigi see soovitus tundub mulle suht imelik- ma ju tahaksin magada, mitte üles tõusta mingi kella 3-4 ajal.
Õnneks ei käi tööl, saan päeval magada. Psühholoog aga keelas selle mul ära- et mõjub ööunele. Aga mis ma peangi siis elama magamatusest uimane nagu zombie?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 18:48; 23.09 05:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi seda kasutab: https://uneruno.com/
Kallis, aga tundub ahvatlev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka sellele raskele tekile mõelnud, aga liiga kallis, et lihtsalt katsetada. Äkki ei sobi üldse.. Kui saaks laenutada, prooviks ära 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.09 11:59; 11.09 13:11; 11.09 13:58; 11.09 19:41; 11.09 19:41; 12.09 09:49; 28.09 09:56; 08.10 11:03; 12.10 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka sellele raskele tekile mõelnud, aga liiga kallis, et lihtsalt katsetada. Äkki ei sobi üldse.. Kui saaks laenutada, prooviks ära ????

Suvaline nõukaaegne vatitekk annab enam-vähem sama efekti. Mõne sellise peaks odavalt või suisa tasuta saama.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.09 13:34; 11.09 14:06; 12.09 07:38; 28.09 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib katsetada ASMR videoid Youtubest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka soovitan ASMR videoid Youtube’ist. Ma olen elu aeg kehv magamajääja olnud, eriti kui stressirohkem periood. Kui tööl veel käisin, siis pühapäeva öö vastu esmaspäeva passisin üleval tavaliselt. Hetkel olen lapsega kodus, ta juba aastane, aga üle paari-kolme tunni järjest kunagi ei maga. Kui läheb magama kell 21 siis kella 24ni magab enamasti ja edasi ärkab iga tunni tagant. Ja siis mina kui lähen voodisse siis ma lihtsalt ei suuda magama jääda kuna tean, et niikuinii pean kohekohe ärkama. Aga nende ASMR videotega ikka suudan aegajalt magama jääda. Mitte küll igal ööl, aga enamasti. Peab enda jaoks sobivad videod leidma, seal palju erinevaid n-ö teemasid. Mulle kusjuures see heli ei olegi nende juures primaarne vaid hoopis visuaal.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 21:09; 11.10 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka soovitan ASMR videoid Youtube’ist. Ma olen elu aeg kehv magamajääja olnud, eriti kui stressirohkem periood. Kui tööl veel käisin, siis pühapäeva öö vastu esmaspäeva passisin üleval tavaliselt. Hetkel olen lapsega kodus, ta juba aastane, aga üle paari-kolme tunni järjest kunagi ei maga. Kui läheb magama kell 21 siis kella 24ni magab enamasti ja edasi ärkab iga tunni tagant. Ja siis mina kui lähen voodisse siis ma lihtsalt ei suuda magama jääda kuna tean, et niikuinii pean kohekohe ärkama. Aga nende ASMR videotega ikka suudan aegajalt magama jääda. Mitte küll igal ööl, aga enamasti. Peab enda jaoks sobivad videod leidma, seal palju erinevaid n-ö teemasid. Mulle kusjuures see heli ei olegi nende juures primaarne vaid hoopis visuaal.

Need on päris naljakad..:) Aga pane mõni link siia, mis sul on töötanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.09 11:59; 11.09 13:11; 11.09 13:58; 11.09 19:41; 11.09 19:41; 12.09 09:49; 28.09 09:56; 08.10 11:03; 12.10 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lemmik on see hetkel 😀 https://www.youtube.com/watch?v=DnyGXtR0YBM korea keel kõlab nii rahustavalt ja mulle üldse meeldivad igasugu juukse-teemad ASMRides. Ja ka üldse selle sama Dana videod, igasugu huulepulkade proovimised jne. See ajab mulle ka kohe une peale https://www.youtube.com/watch?v=27QQsmFa2AY kuigi näeb veits…kahtane 😀 välja.

Mina ka soovitan ASMR videoid Youtube’ist. Ma olen elu aeg kehv magamajääja olnud, eriti kui stressirohkem periood. Kui tööl veel käisin, siis pühapäeva öö vastu esmaspäeva passisin üleval tavaliselt. Hetkel olen lapsega kodus, ta juba aastane, aga üle paari-kolme tunni järjest kunagi ei maga. Kui läheb magama kell 21 siis kella 24ni magab enamasti ja edasi ärkab iga tunni tagant. Ja siis mina kui lähen voodisse siis ma lihtsalt ei suuda magama jääda kuna tean, et niikuinii pean kohekohe ärkama. Aga nende ASMR videotega ikka suudan aegajalt magama jääda. Mitte küll igal ööl, aga enamasti. Peab enda jaoks sobivad videod leidma, seal palju erinevaid n-ö teemasid. Mulle kusjuures see heli ei olegi nende juures primaarne vaid hoopis visuaal.

Need on päris naljakad..:) Aga pane mõni link siia, mis sul on töötanud?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 21:09; 11.10 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lemmik on see hetkel ???? https://www.youtube.com/watch?v=DnyGXtR0YBM korea keel kõlab nii rahustavalt ja mulle üldse meeldivad igasugu juukse-teemad ASMRides. Ja ka üldse selle sama Dana videod, igasugu huulepulkade proovimised jne. See ajab mulle ka kohe une peale https://www.youtube.com/watch?v=27QQsmFa2AY kuigi näeb veits…kahtane ???? välja.

Mina ka soovitan ASMR videoid Youtube’ist. Ma olen elu aeg kehv magamajääja olnud, eriti kui stressirohkem periood. Kui tööl veel käisin, siis pühapäeva öö vastu esmaspäeva passisin üleval tavaliselt. Hetkel olen lapsega kodus, ta juba aastane, aga üle paari-kolme tunni järjest kunagi ei maga. Kui läheb magama kell 21 siis kella 24ni magab enamasti ja edasi ärkab iga tunni tagant. Ja siis mina kui lähen voodisse siis ma lihtsalt ei suuda magama jääda kuna tean, et niikuinii pean kohekohe ärkama. Aga nende ASMR videotega ikka suudan aegajalt magama jääda. Mitte küll igal ööl, aga enamasti. Peab enda jaoks sobivad videod leidma, seal palju erinevaid n-ö teemasid. Mulle kusjuures see heli ei olegi nende juures primaarne vaid hoopis visuaal.

Need on päris naljakad..:) Aga pane mõni link siia, mis sul on töötanud?

Ma olen koguaeg mõelnud, et kõige tõhusam oleks, kui oleks endal selline isiklik magama silitaja:) Et kui pururikkaks saan, siis palkan sellise inimese:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.09 11:59; 11.09 13:11; 11.09 13:58; 11.09 19:41; 11.09 19:41; 12.09 09:49; 28.09 09:56; 08.10 11:03; 12.10 09:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Ilu ja tervis unehäired, insomnia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.