Esileht Beebi ja mitmikud Unes nutmine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Unes nutmine

Postitas:

Tere.
Minu kuu vanune laps vahel nutab unes. Aga see ei ole selline nutt, nagu tavaliselt kui on gaasivalud või muu mure. Nutt on paar sekundit ja kõlab nii kurvalt, südantlõhestavalt ja siis magab rahulikult edasi. Nii väike ju ei näe unenägusid veel? Millest see on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kohe 3-nädalane beebi ja ta teeb läbi une igasuguseid huvitavaid hääli, niutsub jne.. ei tea jah, millest see on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mõnikord kui nii teeb, siis on krooks olnud, mis tahab hirmsasti välja saada (mina öösel ei krooksuta teda pärast söömist). Korra püstloodi tõsta, siis tuleb kohe välja. No ei pruugi olla teil nii, aga üks variant.

Mõnikord on ka ehk nii, et kõhus gaasimull vahetab asukohta (ilma, et mingi gaasiprobleem parjasti oleks – natuke gaasi on normaalne)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Minu kuu vanune laps vahel nutab unes. Aga see ei ole selline nutt, nagu tavaliselt kui on gaasivalud või muu mure. Nutt on paar sekundit ja kõlab nii kurvalt, südantlõhestavalt ja siis magab rahulikult edasi. Nii väike ju ei näe unenägusid veel? Millest see on?

Aga miks sa arvas, et kuu vanused und ei näe? Minu meelest töötab see aju osa juba enne sündi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Unes nutmine