Esileht Ilu Unistus modellikarjäärist tiinekana

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Unistus modellikarjäärist tiinekana

Postitas:

Kas teie olete kunagi modelliks tahtnud saada? Mina olin 15-18aastane, kui seda nii väga tahtsin ning saatsin isegi pilte (toona ei olnud nutiseadmeid, millega neid teha, seega pidin pöördma mõne tuttava poole, kes teeks). Kahjuks olin liiga lühike (1.71 cm) ning mind ei võetud. 16aastasena käisin ka Paolo Moglia toonases agentuuris, paluti paar cm alla võtta ning tagasi tulla. Kuid ilmselt jäi toonna puudu enesekindlusest, sest pikkust siiski nappis. MJ agentuurist sain isegi positiivset vastukaja, sest mul olid modellimõõdud (puus-talje). Agentuuri omanik Margit andis mulle ühe MJ modelli õe kontakti, kes minust paremaid pilte pidi tegema, siis pidin ma kodulehele üles saama. Pildid said tehtud. Siis aga tuli pidev keerutamine ja vabandamine, Margit ei võtnud üldse vedu. Olnuks ta huvitatud, olnuks ma juba ammu tema agentuuris. Viimaks kutsuti mind kohale lihtsalt selleks, et öelda, et MJ agentuuris jääksin varju ega saaks tööd, sest oli seal teisi väga tugevaid modelle. Soovitati mujale proovida.<br style=”box-sizing: border-box;” />Mitu aastat oli vahet, loobusin vaikselt juba oma unistusest, kuid siiski vahel saatsin oma pilte agentuuridesse. Siis tuli modellisaade, kus osalesin, ning agentuur, mis saatis missivõistlustele, millele ise peale maksin. Vähemalt sain oma edevuse vajaduse rahuldatud ning üldine mulje oli tuutvusrinngkonnas see, et olengi modell. Mis siis, et mitte pärismodell, kes teenib raha ja elab sellest. Tänaseks on modellimaailm juba nii palju arenenud, et pmst igaüks saab hobifotograafi juurde pildistama ning osaleda väiksematel moeetendustel ja reklaamklippides. Või luua ise oma modellileht “agentuuris” nimega Instagram või TikTok. Või olla erootikamodell kas või näiteks Onlifäänsi lehel ning teenida seal raha – see on muidugi küsitava eetilise väärtusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole kunagi tahtnud modelliks saada, aga selline tore lugemine oli. Kus pilte näha saaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänaseks on modellimaailm juba nii palju arenenud, et pmst igaüks saab hobifotograafi juurde pildistama ning osaleda väiksematel moeetendustel ja reklaamklippides. Või luua ise oma modellileht “agentuuris” nimega Instagram või TikTok.

Kui juba nii võtta siis sa oleksid saanud ka oma pildid bussipeatusesse riputada ja ennast modelliks kuulutada. Aga kui sind modellisaatest missivõistlustele saadeti, siis polnud sinus ilmselt klassikalises mõttes modellimaterjali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu Unistus modellikarjäärist tiinekana