Esileht Ilu ja tervis Ussirohu annustamine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Ussirohu annustamine

Postitas:

Mure järgmine: õnnestus koeralt ussid saada, arst kirjutas välja ussirohu Mebendazol (Vermoxiga sama toimeaine, aga odavam variant). Apteeker ütles, et võtta tuleks kaks päeva järjest 1 tablett ja siis nädala pärast veel üks. Infolehel aga öeldud, et kolm päeva järjest 2 tabletti päevas, vajadusel kolme nädala pärast uuesti. Keda/mida ma siis järgima peaksin, on kellelgi kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 16:29; 12.02 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma küsin hoopis, kuidas sa aru said, et sul õnnestus koeralt ussid saada? Ma olen ka mõelnud, et peaks võtma profülaktika mõttes ussirohtu, kuna olid kutsikad ja kutsikatel olid ussid. Aga pole veel jõudnud perearstiga kontakteeruda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma küsin hoopis, kuidas sa aru said, et sul õnnestus koeralt ussid saada? Ma olen ka mõelnud, et peaks võtma profülaktika mõttes ussirohtu, kuna olid kutsikad ja kutsikatel olid ussid. Aga pole veel jõudnud perearstiga kontakteeruda.

Kuna mul endal koera ei ole, pakkusin hoiukodu. Kindel ei olegi, aga mōni aeg peale seda hakkas pihta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 16:29; 12.02 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb mis ussid oldi. Solkmetel ja nuhilistel erinev annustamine, ise jargiksin seda, mis infolehel

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas siis arst ei andnud juhiseid? helista perearstile ja küsi üle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lastearst ütles, et kassi ussid inimestele ei tule(?). Meie hoiukodus olnud kass oksendas üsna pika ussi välja. Ja nii oligi, ei saanud me keegi midagi, kuigi lapsed olid üsna väikesed ja ilmselt toppisid sõrmi tihedamini suhu jne. Olen kuulnud, et kõrvitsaseemneid ussid ei taha ja küüslaugul vist ka analoogne toimeaine. Aga see info ei aita kuidagi juba olemasoleva tableti manustamisele kuidagi kaasa :-9 Lihtsalt infoks panin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Ussirohu annustamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.