Esileht Pereelu ja suhted Uude suguvõsasse vastuvõtt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Uude suguvõsasse vastuvõtt

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Kui nt pikaajaline paar läheb lahku ja leitakse uued kaaslased, siis kui valutult on läinud omaksvõtt kaaslase vanemate ja sugulaste poolt? Ma arvan, et see võib üsna keeruline olla, sest aastad teevad oma töö ja ei ole kerge ümber harjuda. Olin hiljuti seltskonnas, kus esimest korda tuli mees pärast lahutust uue naisega vanemate juubelile ja seal oli lähim sugulastering koos. Mehe ema meenutas mitmel korral mehe eelmist kaasat ja mitu korda oli piinlikke momente. Uus naine pidas õnneks vapralt vastu, aga tal võis üsna paha olla. Kokkuvõttes tundub see  väga suure väljakutsena kõikide jaoks.</p>

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see mehe apsakas on, kui ta paneb oma uue naise kehva olukorda.  Samas kui on eelmised elud, siis mis neist varjata. Muidugi on mälestused ja muidugi on seosed. Väga tihti lähevad inimesed lahku, sest nad ei sobi koos elama. Iseseisvalt võivad mõlemad inimesed olla ägedad ja toredad ehk siis pole mingit põhjus kedagi vaenata või mitte mäletada. Sellel naisel läks isegi hästi, sest on peresid, kus pere jätkab lahutatud poolega suhtlemist ehk siis kuna ämma sünnipäev, kutsub ta sinna näiteks oma laste kaaslased, kes on talle väga meeldinud. Juubelile kutsutakse ju sõpru ka. Nii et paratamatult tuleb sellega arvestada, kui ollakse jumal teab mitmendal tiirul, et eelmised suhted ei kao kuhugi.  Eks on naise valik, kas ta tahab edasipidi käia ühistel üritustel või mitte. Ja on suguvõsa otsus, kas ta tahab uue kaaslase järgi ennast sättida või teatakse, et “ahh” laseme vanaviisi edasi, sest 3-4 aasta pärast on nagu nii uus kaaslane.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen uus naine. Ämma ja äiaga kohtusime pool aasta peale seda, kui mees minu juurde kolis. Võeti väga hästi vastu. Ausalt, mind ei häiri, kui räägitakse mehe eksist. Neil oli 12 aastat kooselu, 2 last, loomulikult palju ühiseid mälestusi. Räägin ise ka neile küll  minnes, mida uut mehe eks teeb – käis reisimas, lapsed olid meil, müüs korteri maha jne.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 20:59; 18.11 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sõltub, kui kiiresti kõik toimus. Kui veel paar ndl tagasi oli teine minia, siis ongi raske kohe ümberhäälestuda. Ja siis sõltub ka kontekstist, kuidas eksi mainiti. Nt jutt läks mingile reisile või olukorrale ja siis muuseas, et vaata, Kats rääkis ju ka seda vmt.

Hoopis teine asi, kui heldinult meenutatakse.

Ja siis veel, kui on ühised lapsed. . Siis lastega seoses võib ikka ka nende ema jutuks tulla.

Aga eelkõige on olulisem, kuidas uude miniasse suhtutalse, mitte mida ja kuidas eelmisest räägitakse.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on hea kui antakse aega kõigepealt harjuda mõttega, et kellelgi on uus kaaslane.
Oleks hea, kui vahepeal käiks inimene peresündmustel üksi, selline vaheetapp.

Pereliikmete pidev eksist rääkimine on matslik ja väljendab suhtumist. Mul oli oma õemehest algul suht kahju kui meie vanemad pidevalt õe eksmeest jutu sees mainisid. Pärast omavahel ütlesin neile, et see ei sobi ja nende tütrel on uus kaaslane. Lubasid end rohkem kontrollida, et nemad “ei pannud üldse tähele.”

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 21:24; 18.11 22:23; 19.11 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie hingasime kergendunult, kui ühe pikaaegse naise ja laste emaga suhe läbi sai. Lapsedki ei taha temaga enam tegemist teha. Uusi tuli küll alguses riburadapidi mitu tükki, kuid nad kõik olid esimesest paremad ja nüüdseks on üks neist ka pidama jäänud. Nii et ma ütleks, et suhtumine sõltub perest endast ja ka suuresti eelmisest naisest.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe ema meenutas mitmel korral mehe eelmist kaasat ja mitu korda oli piinlikke momente.

S..itt mees siis ju.
Sest mees peab hoidma oma naise poole (olgu ta uus või vana, vahetki pole) ja ema paika panema. Kui see sõnadest aru ei taha saada või seniilsuses “tähele ei pane” – siis minek.
Küll teine kord saab.

Ja mis “väga tihti lähevad inimesed lahku, sest nad ei sobi?”
See peaks täna juba igale selge olema, et tõeliselt sobivad omavahel vaid mingi 10% inimesi.
Ülejäänud peavadki vahel partnereud vahetama, mis neil muud üle jääbki?
Kannatamine, “hambad ristis”, on ammu ajalugu.

+2
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 22:33; 18.11 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe ema meenutas mitmel korral mehe eelmist kaasat ja mitu korda oli piinlikke momente. Uus naine pidas õnneks vapralt vastu, aga tal võis üsna paha olla. Kokkuvõttes tundub see väga suure väljakutsena kõikide jaoks.

Ja siis imestab see ämm tulevikus, et miks talle külla ei minda, miks poja pere jõululaupäeva tema juures ei veeda ja miks lapselapsi nii harva näeb. Mida külvad, seda lõikad.

Reaalsus on ikkagi see, et valikuid teeb ju see poeg ise ja sellest kui perekond pidevalt ta eksi meenutab ja temast rääkima kipub, ei lähe mees sellepärast veel eksi juurde tagasi.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe ema meenutas mitmel korral mehe eelmist kaasat ja mitu korda oli piinlikke momente. Uus naine pidas õnneks vapralt vastu, aga tal võis üsna paha olla. Kokkuvõttes tundub see  väga suure väljakutsena kõikide jaoks.

Imelik, mind küll ei häirinud kunagi, kui mehe eelmisest kaaslasest ja nende ühisest lapsest räägiti. Paha ka ei olnud. Kuna meil on selle naisega väga sarnased nimed, siis nii mõnigi kord kutsuti mind ka tema nimega. Mõtlesin, et inimestel läheb harjumiseks aega ja nii oligi.

Keegi ei teinud seda ju meelega või mulle nö koha kätte näitamiseks. Inimene oli nende elus ikka päris mitu aastat ja ei saa ju ühe nipsuga ära unustada või siis ennast kramplikult kontrollida, et uue kaaslase juuresolekul mitte mingil juhul midagi eelmise kohta üle huulte ei lipsaks.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 07:06; 18.11 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene oli nende elus ikka päris mitu aastat ja ei saa ju ühe nipsuga ära unustada

Kui sul on kaks sõpra ja ikka väga pikalt juba, kas sa kipud nendega eraldi koos olles samuti nimesid segi ajama?
Mina mitte.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 22:33; 18.11 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe ema nimetas mind alguses korduvalt mehe eksi nimega 😀 Ma ei saanudki aru, kas kiusu pärast või läks tal tõesti sassi. Aga noh, üldiselt ma talle meeldisin ja tal oli väga kahju, kui me aastate pärast ka tema pojaga lahku läksime.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on kaks sõpra ja ikka väga pikalt juba, kas sa kipud nendega eraldi koos olles samuti nimesid segi ajama? Mina mitte.

Ma olen isegi isegi oma laste nimed segi ajanud 🙂
See on aus eksitus, eriti vanema inimese puhul. Ei ole kindlasti paha pärast ega konkreetse inimesega seotud.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 08:48; 18.11 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ka ju. Kuidas mindi lahku ja kuidas uus tuli. Kas peale lahkuminekut või tekkis uus vana kõrvalt ehk oli petmine. Petmise taustal ei pruugi head suhtumist tullagi.

Kui aga sigadusi pole eelnenud või jutt on üldse esmakordsest pereloomisest ja nö noor naine satub uude suguvõssa, siis see teema on ka eraldi teema.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen isegi isegi oma laste nimed segi ajanud ???? See on aus eksitus, eriti vanema inimese puhul. Ei ole kindlasti paha pärast ega konkreetse inimesega seotud.

Minu vanemad on kogemata minu ja koera nimed ära vahetanud – kõlalt natuke sarnased 🙂

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates väga inetu mehe emast märkusi teha uuele naisele seltskonna ees. Näitab teatud taset just mehe perekonna poolt ja naisena ilmselt ei jätkaks seda suhet, kuna sel pole tulevikku kui juba susitakse.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates väga inetu mehe emast märkusi teha uuele naisele seltskonna ees.

Milliseid märkusi?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 08:48; 18.11 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe ema nimetas mind alguses korduvalt mehe eksi nimega

Ma olen isegi oma meest eelmise mehe nimega kutsunud ja eksist rääkides praeguse mehe nime nimetanud! 10 aastat oli vahepeal suhtevaba aega ja sellised apsakad, aga ju siis ajus on nende lähisuhetega seotud sama keskus.

Ma arvan, et kõige nõmedam on uus kaaslane viia mingile suurele perekondlikule sündmusele. Targem oleks kasvõi varem 15 minutiks kuskil kohvikus kokku saada ja tutvuda või mõnel päeval lihtsalt läbi astuda. Suurel sündmusel ei saa keegi ju hakata normaalselt tuttavaks saama – tähelepanu ju kellegi sünnipäeval või tähtpäeval pigem.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene oli nende elus ikka päris mitu aastat ja ei saa ju ühe nipsuga ära unustada

Kui sul on kaks sõpra ja ikka väga pikalt juba, kas sa kipud nendega eraldi koos olles samuti nimesid segi ajama?

Mina mitte.

Kui sõprade nimed on näiteks Kristina ja Kristiina, Olev ja Olav, Jane ja Jana jne, siis võib sassi minna küll.

Aga juhin tähelepanu, et küsimus peaks olema sõnastatud nii, et kui üks sõber on juba pikemalt olnud ja siis tekib täiesti uus sõber, kelle nimi erineb ainult ühe tähe võrra, kas siis ka sassi ajad? Sest just ainult ühe tähe võrra erinevad ka minu ja mehe eksi nimed.

Oma vendade nimesid ajan ma ka pidevalt sassi, ometi oleme 40 aastat juba tuttavad 😀

Aga Sina oled tubli 🙂

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 07:06; 18.11 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

S..itt mees siis ju. Sest mees peab hoidma oma naise poole (olgu ta uus või vana, vahetki pole) ja ema paika panema. Kui see sõnadest aru ei taha saada või seniilsuses “tähele ei pane” – siis minek. Küll teine kord saab.

Napakas oled või? Kas peale lahkuminekut pole enam eelmist olemas? Ega ta paha inimene pole seepärast, et enam koos ei elata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind võeti vastu enam vähem. Mu ämma iseloom on natuke selline ussilaadne ja eks ta vahest on ikka teinud sõnadega haiget ka ja ma tunnen, et ega ta mind väga fänna ja ma väga ei taha ta juurde minna ega tema elamist  remontida ja kraamida, sest hiljem kuulen seda, mis on kõik tegemata, mitte, et midagi on aidatud ära teha.  Aga ta teab, et olen ta pojaga hea, et lasped on mul kasvatatud hästi, vähemalt võib selle koha pealt ta hing olla rahul. Küll teeb ta vahet siis meie ühise lapse suhtes võrreldes teiste suguvõsa lastega, mis on kurb, kuid näitab lihtsalt tema kiusliku meelt. Las ta siis olla selline.  Meie poeg jällegi armastab vanaema juuures käia küll.

Suguvõsa…no ma suhtlen ise väga vähe kui just ei pea, olen depresiivne introvertne tüüp,  kui siis aastas 2-3 üritust satume kokku siis seal suhtutakse minusse väga hästi, püüan olla rõõmus ja lobisev,  ja on öeldud natuke  vintis peaga, et aitäh et ma nad eelmise naise käest päästsin-ma arvan, mu mehele võis seda olla paha kuulata.

Arvan, et pean vastu.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vedas meeletult! Käisin oma sõbratariga ligi aasta, siis otsustasime abielluda. Vanemad abistasid meid igati, sõbrad olid toeks. Ja sõbratar – tema oli lausa muinasjutt!
Ainus, mis mind rahutuks tegi, oli tema õde. Õde oli 20-aastane, kandis pidevalt miniseelikuid, liibuvaid pluusikesi sügava dekolteega. Alati, kui ta oli minu lähedal, kasutas ta võimalust, et kummardada sügavalt ja demonstreerida oma püksikuid või ümaraid rindu. Ma olin kindel, et see ei olnud juhus, kuna ta teiste juuresolekul kunagi niiviisi ei teinud.
Ühel päeval helistas mulle see linnukene ja palus nende majast läbi tulla, et pulmakutseid läbi vaadata. Kui kohale ilmusin, oli ta üksinda.
Ta hakkas mulle rääkima, et tal on minu vastu tunded ning tugev soov minu järele ja et ta ei suuda kuidagi sellest üle saada. Ta ütles mulle, et tahab minuga armatseda, vaid üks ainus kord, ennem kui ma abiellun. Ma olin äärmiselt jahmunud ja ei osanud talle midagi vastata…
Siis ta ütles: “Ma lähen ülakorrusele. Kui sa soovid, tule mulle järele ja lihtsalt võta mind.” Ma olin šokeeritud. Ma seisin seal nagu lollakas, mokk töllakil, kui jälgisin teda mööda treppi ülesse minemas. Kui ta oli ülesse jõudnud, võttis ta püksikesed jalast ja heitis need minule.
Ma seisin mõnda aega, pöördusin ringi ja suundusin maja tagaukse poole. Väljusin hoovi, liikusin aiavärava kaudu tänavale, kus seisis minu auto. Ja tänaval, minu auto juures, seisis minu tulevane äi. Ta embas mind, silmad enesel niisked, ja ütles: “Me oleme väga rõõmsad, et sa tegid läbi meie väikese katse. Nüüd oleme me kindlad, et
meie tütar saab enesele väärika ja õige mehe! Tere tulemas meie perre, poeg!”

LOO MORAAL: Alati jäta kondoomid autosse!!!

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mehe õde on mind küll tema eksi nimega nimetanud. just sellisel kontekstis, et ütled nimesid koos: “Jaan ja Piret, tulge siia!” aga mina olen hoopis Malle… Samas seesama õde ajab pidevalt oma poja ja oma venna nimed sassi :).

See piinlikkuse märkamine kõrvalseisjana on natuke imelik minu jaosk. Järsku uuel naisel ei olnud piinlik. Minu meeles ton ka normaalne, kui räägitakse seltskonnas inimesest, kes on kõigile oluline olnud. Mu oma mees on ju oma eksi vähemalt mingil hetk elus armastanud, muidu poleks ta eks.  Seda ei saa ju kuidagi muuta.

Samuti ei saa ma aru, et kui sina märkasid/arvasid, et olukord on piinlik, siis miks sa midagi ei öelnud, et see kohe mitu korda veel juhtus?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti sõltub ju ka sellest, millal eelmisest lahku läinud ja kuidas ning kas teistel mingigi aimudus võimalikust uuest jne.

Meil oli eelmine aasta selline aasta, kus paljudel noorematel  suured muutused ja nö jõuluaegsetel kokkusaamistel  kolmes “peres”  muutus võrreldes aastatagusega ning ühest äärmusest teise variandid. Kes  pigem esialgu üksik ja ei tormanud  ise kohe uude suhtesse, kes andis teistele ka aega nö harjumiseks kõigepealt lahkuminekuga ja nö ühel hetkel ka võimaliku uue kaaslase tekkimisega . Oli aga ka olukord, kus paar kuud enne seltskonnas eelmisega ja jutud ülivõrdes ja siis nö külla  uuega.  Selles olukorras oli minulgi  kuidagi vale olla, sest ma ei oska võtta nii, et  laias laastus eile olime me  juskui üks pere ja täna võta kohe omaks teine liige samaväärselt ja mälust  tuleb hetkega kustutada eelmisega seotu. Rääkimata vanematel inimestel, kel niigi võivad   ka laste, lastelaste (või juba ka lastelastelaste) nimed üldjutus  hakata natuke sassi minna (lapse nimi kaugems minevikust rohkem juurdunud, kui lapselapse ja nii see lapselaps tema lapse nime saabki).  Pole ime, kui kuid/aastaid lapse elukaaslase nimi meeltes ja keelel olnuna esimesel ootmatul kokkusaamisel  võib üle huulte tulla ka uuega kokkusaamisel. Selles pole enamasti midagi pahatahtliku või sihilikku.

Võin öelda, et ühte ebamugavat olukorda  ei tahaks ma üle elada. Kui  näiteks oma laps on pereelus, lahkuminekul teinud midagi halvasti (pidas näiteks armukest) ja nö lahkuminek veel lahendamata, aga toob selle armukese esimesel juhul pereüritusele (kus  ehk ka niigi elumuutustega kokku puutuvad lapsed peaksid siis selle armukesega sõbralikult  kohe koos olema). Siis ilmselt ma emana, naisena ei suudaks olla külalislahke, sõbralik ja kohe paugust võtta seda teist poolt omaks. Ma võin aksepteerida  ajaga seda uut suhet, aga  olgu inimene ja lõpetagu eelnevalt vana nii väheste probleemidega kui võimalik.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Kui nt pikaajaline paar läheb lahku ja leitakse uued kaaslased, siis kui valutult on läinud omaksvõtt kaaslase vanemate ja sugulaste poolt? Ma arvan, et see võib üsna keeruline olla, sest aastad teevad oma töö ja ei ole kerge ümber harjuda. Olin hiljuti seltskonnas, kus esimest korda tuli mees pärast lahutust uue naisega vanemate juubelile ja seal oli lähim sugulastering koos. Mehe ema meenutas mitmel korral mehe eelmist kaasat ja mitu korda oli piinlikke momente. Uus naine pidas õnneks vapralt vastu, aga tal võis üsna paha olla. Kokkuvõttes tundub see väga suure väljakutsena kõikide jaoks.</p>

See ka mõni ebamugavus.

Minu mees oli ka enne mind abielus. Mina polnud põhjus, vahepeal oli üle 2 aasta vaba. Loomulikult alguses oli ämmal raske, ikka kogemata lipsas esimese naise nimi üle huulte või küsis midagi minult, millega mul mingit pistmist polnud (umbes nagu “kuidas sellel su vennal Kaarlil seal Austraalias läheb?”). Juba päris mitmendal kohtumisel siis ämm palus minu käest vabandust, et minu poole endise minia nimega teinekord pöördub. Et tema oli ta esimene minia, lapsest peale naabritüdruk ja kuna ämmal ainult pojad, oli see ex talle tütre eest. Ma muidugi embasin teda ja ütlesin, pole mitte midagi hullu.

Polnudki hullu. Mina ei lase ennast sellistest asjadest kõigutada, ma olen paar korda oma meest ka kassi nimega kutsunud. Midagi rasket ei olnud! Mingit piinlikkust ka pole. Ämmal, jah, oli piinlik. Ega ta seda nimelt teinud, läks sassi. Ja selge see, et mind ta samamoodi ei armasta, aga ma ka ei taotle seda. Ta on väga lahke, südamlik, abivalmis ja ma meeldin talle, aga ega oma südant ju ei käsi.

Ka nüüd, 20+ aastat hiljem, ütleb ta mulle kogemata teinekord mehe exi nime. Täitsa kama, viskame pärast koos nalja selle üle.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.11 15:42; 18.11 15:47; 19.11 17:38; 19.11 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene oli nende elus ikka päris mitu aastat ja ei saa ju ühe nipsuga ära unustada

Kui sul on kaks sõpra ja ikka väga pikalt juba, kas sa kipud nendega eraldi koos olles samuti nimesid segi ajama?

Mina mitte.

See pole võrdlus ega asi. Abikaasad pole ju samaaegselt nagu sõbrannad. Ma mäletan, kui ma ühikas kaheses toas elasin, siis uue toakaaslase puhul ikka mitu korda lipsas vana toakaaslase nimi üle huulte. Eriti kui ei näinud teda parajasti, hõikasid köögist tuppa vms. Samas olen tõesti ka seisnud mõtteis välisuksel ja hüüdnud õue oma mehe nime (kes seisis arusaamatuses mu selja taga), kui tegelikult tahtsin kassi tuppa kutsuda.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.11 15:42; 18.11 15:47; 19.11 17:38; 19.11 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mu vend oma pere juurest teise naise juurde läks – siis ema plaanis ka, et tema läheb ja räägib uue naisega. Tõmbasin ema maa peale – 1) oli ammu teada, et venna ja ta naise abielu on karidel, uues naine oli vennale tõukeks seal ära minna 2) milles on uus naine süüdi? 3) mida sa sellega saavutad – rikud oma poja tulevase naisega suhted.

Vend on selle naisega 18 aastat õnnelikus abielus, venna 1sest abielust lapsed on öelnud, et neile oli vanemate lahutus kergendus.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 20:59; 18.11 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kurda, mind võeti mehe perre hästi vastu ja meest minu vanemate poolt samuti. Küll aga pole ma oma vanematele rääkinud, et mehel on varasemast laps. Võimalik, et nad teavad, meie igatahes seda rääkinud neile pole. Kuna last minu vanemate juurde kaasa nagunii ei võtaks, pole pidanud vajalikuks üldse teavitada.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie suguvõsas ka hiljuti üks noorsand oli platsis uue naisega ajal, mil eelmisest pikast suhtest oli äsja lahku mindud. Sisuliselt üleöö vahetas väga asjaliku naise välja, viimane jäi väikelapsega saatuse hooleks. Muidu tundusid toimiva ja rõõmsa perena, keegi meist ei osanud oodata sellist lüket. Kõikidel peale noorpaari endi oli piinlik ja on tegelikult siiamaani. Ei oskagi nagu suhelda selle uuega, eks selline pealiskaudne viisakus on vaid. Ja pole nad nn “teine eesti”, vaid ohvitser ja arst. Tagasi lükanud ja suhtlemisest keeldunud siiski keegi ei ole, aga väga ebamugav olukord. Eelmine naine oli peaaegu pereliige ning kõigil on harjumatu ja kurb, et teda enam ühisüritustele kutsuda ei saa. Vanematel inimestel nimed sassi läinud õnneks pole veel.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimane jäi väikelapsega saatuse hooleks.

Pole üldse teemasse, aga no m i d a sellise lausega mõeldakse?

Vahel ikka inimesed lähevad lahku. Mis siis tuleks teha? Elada koos kuni laps 18 v 21-aastane?
Kui lahkumineku algatus oleks tulnud eksnaise poolt, kes koos lapsega uue mehe juurde kolib ja lapse isa lakkugu panni, last näeb harva jne, siis ka ajaksid sellist iba?

Õnnetutele meestele ei tunta üldse kaasa. Tihti kaotavad nad lisaks naisele ka lapsed, kedagi ei huvita.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 21:24; 18.11 22:23; 19.11 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nimede sassi ajamine on täitsa normaalne. Mu abikaasa vanaema ütleb mulle kord mu mehe õe nime, teinekord mu mehe venna naise nime ja sageli kui tal uhuuu aeg siis hoopis ämmi nime…

Ma ise sama sugune. Mul lapsed sassis ja tõsi. Olen last ka koera nimega kutsunud. Ja ka vastupidi. Ilmselt sellest, et mul koguaeg tuli takus ja üritan multitaskida nii palju kui võimalik 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Uude suguvõsasse vastuvõtt