Esileht Pereelu ja suhted “uued naised” kes te olete mehe juurde kolinud

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: “uued naised” kes te olete mehe juurde kolinud

Postitas:

[small]Lady_Red kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vabandust tõesti teema risustamise eest, aga lihtsalt nii rumala avalduse peale kohe ei saanud mitte vaiki olla :)[/tsitaat]

😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.05 16:32; 02.05 10:22; 03.05 12:45; 03.05 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Lady_Red kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Täna Eesti Vabariigis kehtiv pärimisseadus ei räägi midagi testamendi kehtetusest – §32 räägib lühidalt testamendi tühisusest abikaasa suhtes, kuid selle eeldused on küll midagi muud, kui laste olemasolu, kellega koos ei elata. Küll aga räägib PäS sundosast, §104 lg1:

\”Kui pärandaja on testamendi või pärimislepinguga jätnud seaduse järgi pärima õigustatud alaneja sugulase, oma vanemad või abikaasa, kelle suhtes pärandajal oli surma hetkel perekonnaseadusest tulenev kehtiv ülalpidamiskohustus, pärandist ilma või on nende pärandiosi vähendanud võrreldes sellega, mille nad oleksid saanud seadusjärgse pärimise korral, on neil õigus nõuda pärijatelt sundosa.\”

Alaneja sugulane = laps
kehtiv ülalpidamiskohustus = lapse puhul üldjuhtudel (teatud eranditega) lõpeb 18. eluaastaks

Sundosa suurus on sätestatud PäS §105 lg1:

\”Sundosa on pool pärandiosa väärtusest, mille pärija oleks seadusjärgse pärimise korral saanud, kui pärandi oleksid vastu võtnud kõik seadusjärgsed pärijad. Isikuid, kes on lepinguga pärimisest loobunud, sundosa suuruse väljaselgitamisel arvesse ei võeta.\”

Lisaks tuletan meelde, et pärimisel võetakse arvesse ka kohustusi. Ei ole nii, et kui vara väärtus on 300 000 eur, aga pangalaenu maksta on veel 250 000 eur, päritakse ainult vara väärtuse ulatuses. Päritakse ikka võlg ka. Ei ole võimalust vastu võtta raha, aga võlad jätta kellegi teise pärija kanda.

Häbi on lugeda lihtsalt, kui inimene, kes seadust ei tea ega tunne ja veel vähem oskab seda tõlgendada, tuleb avalikult valeinformatsiooni jagama inimestele.[/tsitaat]

Kas ma suhtlen jahukotiga? Esiteks ei saa sa aru, millest jutt käib. Teiseks, tunne kohe nii palju häbi, et su käsi ei tõuse enam rumalusi kirjutama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.05 09:19; 01.05 17:07; 02.05 08:40; 03.05 01:53; 03.05 10:52; 03.05 13:43; 03.05 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Lady_Red kirjutas:[/small]

Kas ma suhtlen jahukotiga? Esiteks ei saa sa aru, millest jutt käib. Teiseks, tunne kohe nii palju häbi, et su käsi ei tõuse enam rumalusi kirjutama. [/tsitaat]
mis seda inimest vaevab? Kas on haige või muidu loll…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mis seda inimest vaevab? Kas on haige või muidu loll…?[/tsitaat]

Ma mõtlen täpselt seda sama, kas inimesel on raske mõni euro säästa ja notari või juristi jutul käia, et ei peaks ise seadusi tõlgendama ja väänama. Tõesti, kas tegemist on ….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.05 09:19; 01.05 17:07; 02.05 08:40; 03.05 01:53; 03.05 10:52; 03.05 13:43; 03.05 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees loomulikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, miks oma elu nii raskeks teete. Elage ühe mehega koos ostetud majas ja oma lastega elu lõpuni ja kõigil hea olla.Pole mingit mammona ja külmkapi muret.
Muideks mu lähedane sõbranna elas 7-aastat mehega koos mehe majas, mees sai õnnetuses surma ja lapsed müüsid maja maha, sõbranna alustas taas nullist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jeerum, miks oma elu nii raskeks teete. Elage ühe mehega koos ostetud majas ja oma lastega elu lõpuni ja kõigil hea olla.Pole mingit mammona ja külmkapi muret.
Muideks mu lähedane sõbranna elas 7-aastat mehega koos mehe majas, mees sai õnnetuses surma ja lapsed müüsid maja maha, sõbranna alustas taas nullist.[/tsitaat]

Nagu korduvalt öeldud – 7 aasta jooksul saab kena summa kõrvale panna. Ohh, oleks mul laenuvaba elu, lust ja lillepidu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 13:56; 04.05 14:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )


Esileht Pereelu ja suhted “uued naised” kes te olete mehe juurde kolinud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.