Esileht Pereelu ja suhted Uuring elukaaslastele!

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Uuring elukaaslastele!

Postitas:

Viin läbi magistritööd, mille eesmärk on uurida alkoholi tarvitamise, suhetega rahulolu ja üksildustunde seoseid romantilistes paarisuhetes.
Küsimustiku eesmärgiks on uurida MÕLEMAT PARTNERIT, KES:
– ON SUHTES OLNUD VÄHEMALT ÜHE AASTA
– JAGAVAD ÜHIST MAJAPIDAMIST.
Uurimuse eesmärgi saavutamiseks on oluline, et EDASTAKSITE ANTUD KÜSIMUSTIKU KA OMA PARTNERILE ning paluksite tal selle täita.
Küsimustiku täitmine on vabatahtlik, anonüümne ning võtab aega umbes 10 minutit. Soovitan küsimustikku täita individuaalselt ning mitte konsulteerida partneriga teemadel, mis puudutavad küsimustikku, sest see võib mõjutada uuringu tulemust.

Suurimad tänud!

Küsimustiku leiab siit: LINK

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.10 21:02; 04.10 13:42; 05.10 19:10; 08.10 20:38; 10.10 19:19; 14.10 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeruline ülesanne on püstitatud. Korraga kaks sama suhte osapoolt saada sellist küsimustikku täitma … üsna lootusetu. Ma ei kujuta ette, mis see peaks olema, et mu mees üldse kunagi viitsiks mõnda küsimustikku täita, eriti veel aga sellist, kus tuleb hinnata suhet … uhh.
Ma võiks muidugi mehe eest ka küsitluse ära täita :D.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 21:32; 03.10 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskmise osa küsimused on ju TAI alkoholimõõdikust. Olen neile korduvalt vastanud ja saanud ikka teada, et võin samamoodi edasi panna:)
Aga kahjuks ma arvan ka nagu eelvastanugi, et on suhteliselt lootusetu leida mehi, kes oleks nõus sellele küsimustikule vastama. Lisaks tundub mulle, et eesmärk on tõestada, et alkohoolikute elukaaslased on üle keskmise õnnetud ja üksildased. Kui on vähe mehi, kes sellele küsimustikule vastaksid, siis ma arvan, et joodikmeestest pole keegi nõus vastama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 21:44; 04.10 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin ilma uuringutagi ütelda, et need, kes tarbivad alkoholi sarnaselt, on õnnelikumad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu ka need, kes alkoholi ei tarbi – nagu meie.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu ka need, kes alkoholi ei tarbi – nagu meie.

See ei ole sarnane tarbimine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 21:32; 03.10 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees. Ma võin iga kell sellele vastata. Pere on, lapsed on, alkoholi tarbime üldiselt koos ja vähe. Aga oma naisele ma seda küll saatma ei hakka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me tarbime totaalselt erinevalt – mees ei joo pea üldse, mina aga teen ikka korra -kaks kuus sõbrannadega veiniõhtuid. abielus üle 20 aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin siis ka öelda, et me joome sarnaselt. Paar korda kuus suurem pidu suurema koguse veiniga ja umbes korra nädalas teeme kahepeale pudeli head veini või šampanjat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 21:44; 04.10 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastaks, aga ei viitsi kalendrit 25 aastat tagasi kerida, et oma sünnikuupäeva sisestada. Selleks võiks mingi lihtsam moodus olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõttetu küsitlus, just see viimane osa Üht ja sama asja viies erinevas sõnastuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kõiki tagasiside eest. Olen kursis, et meeste vastuseid on raske saada ning olen sellega ka arvestanud. Joomisharjumuste sarnasust uurida kavas ei olnud, tänan tähelepanu pöörast, ehk võtan sisse.

Sünnikuupäeva ei pea valima rippmenüüst, selle võib sisestada ka klaviatuuriga sinna lahtrisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.10 21:02; 04.10 13:42; 05.10 19:10; 08.10 20:38; 10.10 19:19; 14.10 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äsja vastasin, kuid pole kindel, et saan ka abikaasa vastama. Meil näiteks on nii, et mina olen selline keskmine või väiksem alkoholitarbija, mees joob jällegi väga harva. Mistõttu ta arvab, et olen räme alkohoolik. Kuigi mul pole isegi elu sees pohmelli olnud, mälukast rääkimata. Samuti pole eales mu klaasi veini tõttu, mida tarbin enamasti õhtul enne magamaminekut, kunagi midagi tegemata jäänud. Nii et ma ei teagi, mida selles olukorras uuring peaks näitama. Ja mis puudutab kõiki neid tundeid ja värke, siis näiteks mina olen olemuselt introvert-pohhuist. Võin rahumeeli omaette nurgas istuda ja täiesti õnnelik olla. Alkoholiga on siin seos 0.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuringu tulemusi (kas tulemustest tuli välja midagi või mitte) on võimalik lugeda juunis.
Tänan kõiki, kes juba vastanud on ning utsitan teid veelkord ka oma mehi uuringus osalema, kes seda veel teinud pole, sest hetkel on naiste ülekaal suur, kuid vaja on just mõlemat suhte osapoolt.Tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.10 21:02; 04.10 13:42; 05.10 19:10; 08.10 20:38; 10.10 19:19; 14.10 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan teemat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.10 21:02; 04.10 13:42; 05.10 19:10; 08.10 20:38; 10.10 19:19; 14.10 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kuidas neid küsimustikke kontrollitakse (kui seda üldse tehakse). Näiteks antud küsimustikus saab vastata sünnikuupäeva abil, et pole veel viinavõtu easki ja saab vastata, et olen joonud juba 75 aastat. Või siis alles äsja saanud 18 ja juba 6 last, noorim 17 :-p

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane küsimus on selline, kus polnud minu jaoks ühtegi sobivat varianti. Oleks eelistanud sellele ise vastuse kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastused läbivad ikka kerge kontrolli. Aitäh, ka sinu vastuse olen kätte saanud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.10 21:02; 04.10 13:42; 05.10 19:10; 08.10 20:38; 10.10 19:19; 14.10 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks peavad mõlemad vastama, kui neid vastuseid ei saa analüüsis kuidagi omavahel “paaritada”.

Praegu on juhtum, kus näiteks naine A vastab, et tema on õnnetu ja mees joob. Naine B vastab, et tema on õnnelik ja ka mees joob. Mees C vastab, et joob õnnelikult. Mees C võib tulemuste analüüsis olla paaris nii A kui ka B sorti naistega, mingit vahet pole. Küsimustik võiks samahästi olla individuaalne. Vastavad ports naisi ja ports mehi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks peavad mõlemad vastama, kui neid vastuseid ei saa analüüsis kuidagi omavahel “paaritada”.

Praegu on juhtum, kus näiteks naine A vastab, et tema on õnnetu ja mees joob. Naine B vastab, et tema on õnnelik ja ka mees joob. Mees C vastab, et joob õnnelikult. Mees C võib tulemuste analüüsis olla paaris nii A kui ka B sorti naistega, mingit vahet pole. Küsimustik võiks samahästi olla individuaalne. Vastavad ports naisi ja ports mehi.

Mõlemad partnerid panen ikka analüüsis omavahel kokku. Õigete paariliste leidmiseks kasutan vastaja ja partneri sünnikuupäevi, seetõttu neid ka küsin.

Olen tänulik, kui keegi veel koos partneriga uurimusest osa võtab. Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.10 21:02; 04.10 13:42; 05.10 19:10; 08.10 20:38; 10.10 19:19; 14.10 16:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Uuring elukaaslastele!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.